ББ кремове 5

  • 159 462
  • 749
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Този на Биотен е супер,цял ден бях навън,беше доста топло и не лъснах,а нямам пудра,много съм доволна,е обичам си и Римел,ще си ги редувам,имах си на Буржоа,той е по-мазен и за зимата беше супер,имам и Нивея,но ми е тъмна,дано лятото ми е тъкмо

# 31
# 32
  • Мнения: 114

Благодаря ти! Мисля, че в Лили има 20 или 25% намаления на Макс Фактор, така че ако има подходящ цвят за мен ще си го взема  Grinning

# 33
  • Мнения: 1 110
Използвам Гарниер, но е почти към края. Мисля да се възползвам и аз от намалението в Лили и да пробвам Макс Фактор Grinning

# 34
  • Мнения: 2 688
И аз последно си взех СС на Биотен. Много съм доволна Simple Smile
Имах мостра на ВВ на La Roche, но беше много тъмна и не можах да го пробвам Sad

# 35
  • pomorie
  • Мнения: 848
И аз взех ББ-то на Римел миналата седмица,пробвах го два-три дни,от сутринта до късно следобед,ами към обед лъсвам леко на челото,малко по-покривен ми е в сравнение с Пупа-та,която ползвах,тя беше страхотна,но вече доста светла за мен.....със смесени чувства съм все още за Римел-а,а доста го хвалеха из форума  Naughty

# 36
  • Мнения: 0
Този на Биотен е супер,цял ден бях навън,беше доста топло и не лъснах,а нямам пудра,много съм доволна,е обичам си и Римел,ще си ги редувам,имах си на Буржоа,той е по-мазен и за зимата беше супер,имам и Нивея,но ми е тъмна,дано лятото ми е тъкмо
Също съм очарована от ББ-то на Биотен  Heart Eyes Страхотно е!!!
Бях предубедена към Биотен  ooooh!, и каква грешка (също много харесвам и тоника им за нормална/ смесена кожа).
Досега ползвах ББ на Гарниер за мазна кожа и двата цвята, но реших да пробвам нещо ново. Отидох в Лили да разгледам, но това на Римел ме отказа категорично - светлото - много светло, по-тъмното стой много розавеещо и неестествено, колкото и да исках цветовете не ми пасваха изобщо. Та си взех това на Биотен по-тъмното, което е точно идеалния цвят за мен и се слива идеално Heart Eyes Отделно стой страхотно, не "дърпа влага" както на Гарниер, което също много харесвам, а стой някак по-сочно. Но и с двете марки съм доволна откъм лъсване. Понякога слагам пудра, понякога - не. Но съм пристрасна към Биотен (в момента е 5лв. и е 50мл)!

# 37
  • pomorie
  • Мнения: 848
Оф,сега ще ме карате да ходя за Биотен,с Римела май ще се разделяме,ще го пращам в другата тема.....

# 38
  • Мнения: 548
На мен пък биотен никак не ми хареса, твърде леко покритие дава, а и имах чуството, че ми излизат пъпки от него, но в това няма как да съм сигурна.

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Оф,сега ще ме карате да ходя за Биотен,с Римела май ще се разделяме,ще го пращам в другата тема.....
Аз съм супер доволна и от Римела,а Биотена светлия е по-светъл от Пупата

# 40
  • Мнения: 2
Момичета спешно ми трябва мнение за ЛОРЕАЛ NUTRIGOLD BB КРЕМ SPF20 40МЛ.Съгледах го в ДМ към 17 лв и стотинки,сякаш добре покрива и кожата сияе.Дали е подходящ за смесена кожа?Моля споделете опит   bouquet

# 41
  • Мнения: 0
Здравейте!
Аз съм студентка в ИУ-Варна и правя проучване относно продуктите с марка "Mixa"  и по-конкретно техния ВВ крем. Бих Ви била изключително благодарна, ако споделите мнението си за този ВВ крем. Simple Smile
Използвали ли сте го някога?
Защо?
Какъв беше резултатът?
Simple Smile

# 42
  • виртуално
  • Мнения: 2 861
Това въобще не е ВВ, а леко оцветен крем.
Никакво покритие и матиране, дадох го на дъщерята - да си мисли, че слага нещо.

# 43
  • Сoфия
  • Мнения: 295
Още един глас от мен за СС на Биотен  Hug
Не бях използвала досега такива кремове. Взех го на уж на шега, но съм очарована.  Embarassed Hug

# 44
  • Мнения: 1 203
Абсолютно подкрепям Рапунцел в мнението й за ББ крема на Микса. Нивеа и Биотен са по-добре формулирани, тук няма и сянка на съмнение, че е оцветен крем Naughty

Общи условия

Активация на акаунт