Магнезий против глада за сладко

  • 27 873
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 539
Че то шоколадът е богат на магнезий... Следователно, ако изям един шоколад, няма да ми се яде сладко. Така е, прави са хората Mr. Green

А за хрома... внимавайте само да не го объркате с брома hahaha

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 927
А за хрома... внимавайте само да не го объркате с брома hahaha

Ааа, не се бъркаме толкова лесно Laughing

# 17
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Има отвратителни странични явления върху мускулите (не искам и да си ги припомням Sick),
А какви по-точно?Аз също пих в промишлени количества по време на берменността, ама нищо не знам по въпроса. newsm78

# 18
  • Мнения: 4 176
Че то шоколадът е богат на магнезий... Следователно, ако изям един шоколад, няма да ми се яде сладко. Така е, прави са хората Mr. Green
Иронията ти с/у мен ли е?

# 19
  • Мнения: 2 672
Магнезий пих в конски дози по време на бременността ми и вЕрвайте ми, не намалява глада за сладко.  Sunglasses

Ей ,така беше и при мен Laughing

# 20
  • Мнения: 3 211
Магнезият е микроелемент, който се препоръчва срещу стреса.
А хромът действително го препоръчват, за да не ти се яде сладко. Баща ми е диабетик и му е изписано от лекар, защото нали не трябва да яде сладко въобще.
Сега се замислям дали да не си взема и аз.

# 21
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Има отвратителни странични явления върху мускулите (не искам и да си ги припомням Sick),
А какви по-точно?Аз също пих в промишлени количества по време на берменността, ама нищо не знам по въпроса. newsm78
При системите- обливат те горещи вълни, а сърцето ти хлопа, сякаш си минала 2 км. на спринт.
При хапчетата (ефектът е различен, но при мен)- получих жестоки болки в мускулите на ръцете и по-специално на краката. Не можех нито да спя, нито да мисля за нещо. Мина известно време, докато се усетя от какво са тия болки и сама си спрях таблетките. Но лекарите не ми повярваха и настояваха да продължавам да пия максималната доза. От тогава пък аз не вярвам на лекарите Crossing Arms

# 22
  • Мнения: 521
аз пробвам с ванилията и наистина ми деиства мн добре за сега Crazy

# 23
  • Мнения: 1 883
аз пробвам с ванилията и наистина ми деиства мн добре за сега Crazy
А какво я правиш таз ванилия? newsm78 Blush

# 24
  • Мнения: 1 809
аз пробвам с ванилията и наистина ми деиства мн добре за сега Crazy

Моля те,какво точно правиш с ванилията,защото вече не мога да се понасям...не спирам да ям сладко smile3511Просто ако не хапна нещо сладко,само за това мисля и и ми става чак нервно..не знам вече как да се спра Banghead

# 25
  • Мнения: 481
Няма нищо вярно в това. Докато бях бременна пиех магнезий за задържане на бременността и въпреки това ми се ядеше сладко. Да не би да е свързано с желание за сладичко, че аз преди това въобще не ядях сладко newsm78

# 26
  • Мнения: 521
Значи извода е да не се поддаваме на провокации и кой кво бил казал. Всичко е в главата на човек. Просто си кажете, че не ви се яде сладко и толкова. Не е много трудно-стига истинкси да го желае човек. Аз много обичам сладко, особено шоколад. Но откакто слабея (2 месеца вече) не ям сладко. Не ми се и яде. Така съм си казала и това е. Whistling

# 27
  • Мнения: 521
ами взимам си едно макетче ванилия и си го мириша Blush Crazy

# 28
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Преди малко четох за хрома, че не само подтиска глада за сладко, но и изгарянето на мазнините. Смятам да се възползвам от тази информация Hug

# 29
  • София
  • Мнения: 21
Преди малко четох за хрома, че не само подтиска глада за сладко, но и изгарянето на мазнините. Смятам да се възползвам от тази информация Hug
[/quote

Супер за хрома, понеже със сладкото и аз имам проблеми... Но къде го търся - в аптека? Какво представлява, как се пие? Схеми има ли?

Общи условия

Активация на акаунт