Метаболитен баланс, Радост и радост

  • 66 772
  • 92
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 49
Мисля, че нямат такава услуга, за която питаш.

# 91
  • Мнения: 1
Здравейте, виждам, че никой не следи темата, но поне да си напиша ъпдейта че да ми олекне на душата... Мина ми и последното хранене за 6ти ден. Да ви кажа честно на тази диета не мога да кажа че се чувствам гладна-гладна, защото няма пристъпи на глад, но калориите са малко. Днес се чувствам ужасно, защото си правя първия избор (със сиренето, тофуто и гъбите) общо за деня са ми не повече от 800-900калории, което е изключително малко, а като си гледам корема, май май не свалям мазнини а само мускулна маса, което е ужасно. Не знам дали ще издържа още една седмица стриктна фаза, защото ниското количество протеин и тия 800 калории на този ден е демотивират. Да ви кажа за изхождането, метаболизма се забавя и не бях ходила до тоалетната 3 дена... вие това смятате ли за нормално ?
Ако горях мазнини вместо мускули на тази програма щях да го издържа и да я завърша... но при настоящите обстоятелства... не знам.  Понеделник имам среща с инструктурката, ще видим мерки, ще я питам да видим какво ще каже...  Но сега ми се иска да я приключа, май няколко дена няма да избирам Избор 1... че другите ми дни са поне по 1000калории, не 800... Ако някой е минавал програмата и е успял да смъкне мазнините (не задължително теглото), ще съм изключително благодарна, ако каже кое как е било Simple Smile ).

Само да ти кажа че като влязох в казармата 7 дена не помирисах тоалетна. Тогава не съм бил нито на някакви хранения или каквото и да било ти за 3 дена проблем правиш и то при условие че си намалила храната.
Иначе на метаболитното хранене съм вече 14 месеца. Ама подробности който иска на лични, че пак ще се разкодкудякат едни кокошки че рекламирам или антирекламирам.

# 92
  • Мнения: 1
Това е един прескъп режим, много надценен, че уж е индивидуален. Всъщност няма нищо такова, доста общи неща, които всеки диетолог би могъл да ви каже. Не препоръчвам.

Общи условия

Активация на акаунт