КАКВИ КОЛИ КАРАТЕ, И КАКВО МИСЛИТЕ ЗА ЖЕНИТЕ ШОФЬОРИ

  • 3 306
  • 50
  •   1
Отговори
  • Мнения: 98
ЗДРАВЕЙТЕ МАМЧЕТА,
МНОГО МИ Е ИНТЕРЕСНО ДА РАЗБЕРА КАКВИ КОЛИ КАРАТЕ. И КАКВО Е ВАшЕТО МНЕНИЕ ЗА ЖЕНИТЕ ШОФЬОРИ В СТРАНИТЕ ,В КОИТО ВИЖЕЕТЕ.

# 1
  • Мнения: 3 491
Не мога да кажа категорично, но мисля, че жените шофьори са по-внимателни и предпазливи.

# 2
  • Мнения: 1 393
ЗДРАВЕЙТЕ МАМЧЕТА,
МНОГО МИ Е ИНТЕРЕСНО ДА РАЗБЕРА КАКВИ КОЛИ КАРАТЕ. И КАКВО Е ВАшЕТО МНЕНИЕ ЗА ЖЕНИТЕ ШОФЬОРИ В СТРАНИТЕ ,В КОИТО ВИЖЕЕТЕ.


Много обичам така като зададе някой въпрос, обаче не каже той какво мисли. Wink
А ти какво мислиш за жените шофьори в Америка и каква кола караш? Wink

А аз какво мисля -ами например, че при всяко положение митът за жените шофьори тук присъства много по-малко, отколкото в България да кажем.
Също съм и съгласна с Блажка, че жените са по -предпазливи (това обаче не означава по -плахи) в карането.
А каква кола карам -ами нормална средна класа за Америка кола, SUV на 3-4 год.

# 3
  • Мнения: 2 257
Карам Saturn 2005;  не правя разлика между жените шофьори и мъжете такива специално тук, освен ако не са 85 годишни парчета - там пак няма  разлика, ама по отношение на малоумното каране.....

# 4
  • Мнения: 3 932
ЗДРАВЕЙТЕ МАМЧЕТА,
МНОГО МИ Е ИНТЕРЕСНО ДА РАЗБЕРА КАКВИ КОЛИ КАРАТЕ. И КАКВО Е ВАшЕТО МНЕНИЕ ЗА ЖЕНИТЕ ШОФЬОРИ В СТРАНИТЕ ,В КОИТО ВИЖЕЕТЕ.


Mazda Cronos, честно казано понякога ме е страх от жените шьофьори, големи "шматки" са...но най-опасни ми се струват пенсиите тук, които смятат че господ е длъжен да ги пази...

Приятелска забележка : писането с главни букви се смята за "крещене"... Peace

# 5
  • Мнения: 619
ЗДРАВЕЙТЕ МАМЧЕТА,
МНОГО МИ Е ИНТЕРЕСНО ДА РАЗБЕРА КАКВИ КОЛИ КАРАТЕ. И КАКВО Е ВАшЕТО МНЕНИЕ ЗА ЖЕНИТЕ ШОФЬОРИ В СТРАНИТЕ ,В КОИТО ВИЖЕЕТЕ.

много интересно   #Crazy темата определен е за клюкарника!!!!!

# 6
  • Bristol
  • Мнения: 9 355
И тук го има митът за жените шофьори  Laughing Даже по ТВто имаше едно предаване за коли с много известен водещ. Там правиха изследване как шофират жените и мъжете и как реагират на разли4ните ситуации по пътя. Беше много интересно. Жените са по-предпазливи, карат по-внимателно и по-4есто имат проблеми с габаритите на колите  Wink
Освен приказки за женското каране съм 4увала и разни на расова основа  Thinking а пенсионерите редовно си карат с по 20 мили в 4ас и задръстват пътя, но по-добре така от колкото с 40-50 и да не могат да отреагират на някоя ситуация Wink

# 7
  • Мнения: 1 959


Цитат

Mazda Cronos, честно казано понякога ме е страх от жените шьофьори, големи "шматки" са...но най-опасни ми се струват пенсиите тук, които смятат че господ е длъжен да ги пази...

Цитат
Абсолютно сам съгласна че пенсиите са доста опасни,пакитата и те не са цвете за мирисане карат където си искат и както си искат,а как паркират мале мале на sредата на пътя.Иначе за протокола карам АUDI A6

# 8
  • Vienna
  • Мнения: 266
при нас яко карат пенсии, средна възраст 65год. и като ги види6 с какви мерцедеси и джипове са да падне6, тук мн 4есто сре6тено е явлението след като се пенсионират да си купят ме4таната кола, по поръ4ка от завода с вси4ки екстри! от тея най-мн ме е стрх,преди година един 70год.влезна в банка австрия с пълна скорост, объркал задната с първа. А женките сме си 6матки, но от страх или предпазливост караме по-внимателно от мъжете и не се пер4им толкова. аз карам тойота РАФ 4, джип и понеже и аз съм от 6матките, редовно се подпирам някъде, но имам ре6етка от пред, та на мене ми няма ни6то, попреместя паркиралата кола пред мен , пък си излезна!

# 9
  • Мнения: 1 793
....а пенсионерите редовно си карат с по 20 мили в 4ас и задръстват пътя, но по-добре така от колкото с 40-50 и да не могат да отреагират на някоя ситуация Wink

  Много си права за това.  Simple SmileАз си ги изчаквам спокойно и това е. Наистина е по-добре да карат с 20 мили в час, отколкото да стане някоя беля.
  Един път сто часа чаках една кака-индийка да се намести на паркинга на Теско. Беше с една голяма кола и не можеше да нацели мястото за паркиране. ха напред, ха назад, ха пак напред..... И по едно време се заби в задницата на една кола.... Нищо нямаше на другата кола,ама пък тя излиза и се хили като ненормална /не  разбрах какво смешно имаше/. Поогледа се и пак си седна зад волана. Накрая успя да се намъкне на мястото.
  Иначе карам Пежо 406

# 10
  • Мнения: 464
Карам Шеви Трейлблейзър.
Немога да категоризирам жените шофиори( не мога да намеря ер малък хехе). Има добри има и "шматки" както някой каза. Виж хората над определена възраст не би трябвало да карат..От тях ме е страх доста..

# 11
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 070
Според мен жените са по-внимателни като карат. Тук опасни са най-вече пакитата, карат без книжки и без спазване на правилата. Е, гранитата , те пък задръстват движението. Но всеки кара кой как може.
А аз в момента карам Грако и отвреме на време Макларанче. И съм много внимателна. Laughing

# 12
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
моето мнение за жените шофьорки е много негативно Laughing
мислят си , че като са жени ще минат между капките и разчитат на чара си Flutter
мнооого лошо, ако някой случайно не ми спре на пешеходна пътека, то това със сигурност е женка. и съм била с количката, и в лошо време, и съм тръгвала да минавам пешеходната, ей нагли , бе. кара като кон с капаци и все едно не ме е видяла. незнам, трудно ли им е да спират и тръгват?
или ко ли си викат, ко ще спирам да си убивам инерцията ! newsm78



# 13
  • Italia
  • Мнения: 4 492
моето мнение за жените шофьорки е много негативно Laughing
мислят си , че като са жени ще минат между капките и разчитат на чара си Flutter
мнооого лошо, ако някой случайно не ми спре на пешеходна пътека, то това със сигурност е женка. и съм била с количката, и в лошо време, и съм тръгвала да минавам пешеходната, ей нагли , бе. кара като кон с капаци и все едно не ме е видяла. незнам, трудно ли им е да спират и тръгват?
или ко ли си викат, ко ще спирам да си убивам инерцията ! newsm78





Подкрепям напълно  Peace И аз имам абсолЮтно съЩия неприятен опит  Crossing Arms

# 14
  • Мнения: 53
Не искам да давам мнение, защото аз самият не съм шофьор. Но ще си позволя да ви дам нещо от статистиката от миналата година .  От тежките катастрофи (които за 2005-а са убили деветстотин двадесетхи няколо души), едва 5,2 % са направени от жени. Останалите 94,8 %... сещате се.

Както се казва, No Comment !!!

Общи условия

Активация на акаунт