Мобилните приложения, без които не можем – Android/iOS/Windows Mobile

  • 323 119
  • 2 292
  •   1
Отговори
# 1 185
  • София
  • Мнения: 39 744
Има ли как да разбера какво съм свалял през плей сторето?
Търся един call recorder- имах го на стария тел.
My apps & games > Library

# 1 186
  • Мнения: 1 545
Има ли как да разбера какво съм свалял през плей сторето?
Търся един call recorder- имах го на стария тел.

В Плей стор натискаш трите чертички горе вдясно, излиза ти твоя акаунт, първото /моите приложения..../, след това излизат първо тези, които са ъпдейтвани скоро, втората колонка са инсталираните на този телефон и третата - всички, които някога са сваляни с този акаунт. Съжалявам, ако не го обяснявам ясно, моят телефон не е на български.

# 1 187
  • София
  • Мнения: 9 911
Справих се през My apps & games > Library Simple Smile
Как се водят поставките за телефон (за кола), за 5" търся? За навигация да се ползва.

# 1 188
  • София
  • Мнения: 39 744
Справих се през My apps & games > Library Simple Smile
Как се водят поставките за телефон (за кола), за 5" търся? За навигация да се ползва.
На български би трябвало да е точно "поставка".
В алиекспрес можеш да потърсиш "car phone holder".

# 1 189
  • Мнения: 214
Здравейте,търся някакво готино приложение за снимки или по точно за камера с ефекти + записване на видео.Със snap,шаблони филтри и др такива...Някой знае ли някоя програма?

# 1 190
  • Мнения: 3 118
Има ли как да разбера какво съм свалял през плей сторето?
Търся един call recorder- имах го на стария тел.
Аз съм много доволна от този:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.smsrobot.callbox&hl=en

# 1 191
  • Мнения: 2 368
Писна ми от реклами. Нещо леко и безплатно за блокиране?
Пробвай https://play.google.com/store/apps/details?id=app.greyshirts.firewall Не иска root, но някой приложения ги шашка. Като стане проблем изключваш и включваш (рестартираш) телефона.

Последна редакция: нд, 22 юли 2018, 15:39 от netman71

# 1 192
  • София
  • Мнения: 4 547
Препоръчайте ми добра навигация. Ще я ползвам в България. Ако може да работи offline е предимство. Инсталирах си igo, но излезе съобщение, че източникът е недостъпен и инсталацията е провалена.

# 1 193
  • Мнения: 2 821
Препоръчайте ми добра навигация. Ще я ползвам в България. Ако може да работи offline е предимство. Инсталирах си igo, но излезе съобщение, че източникът е недостъпен и инсталацията е провалена.
Аз използвам гугъл карти и си свалям офлайн района, който ме интересува.

# 1 194
  • Варна
  • Мнения: 1 840
Препоръчайте ми добра навигация. Ще я ползвам в България. Ако може да работи offline е предимство. Инсталирах си igo, но излезе съобщение, че източникът е недостъпен и инсталацията е провалена.
Sygic

# 1 195
  • Мнения: 1 494
Препоръчайте ми добра навигация. Ще я ползвам в България. Ако може да работи offline е предимство. Инсталирах си igo, но излезе съобщение, че източникът е недостъпен и инсталацията е провалена.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.here.app.maps
Безплатна е, така че можеш да я сложиш без магарии.
Можеш да свалиш карта на България (или европа) и да я ползваш offline.

# 1 196
  • София
  • Мнения: 8 103
И аз съм за Here. Изпробвано, без грешка работи.

# 1 197
  • София
  • Мнения: 9 911
За София - става ли?

# 1 198
  • София
  • Мнения: 4 547
Благодаря на всички за отговорите. По-конкретно една от опциите, които ми трябват, е докато карам да ми казва или показва достатъчно ясно кога да завивам. Основно за извън София. Всъщност въобще не съм наясно с тия навигации. Досега съм ползвала все книжни карти, но не аз съм била шофьора. Сега като карам аз не искам да спирам на всеки разклон, да гледам накъде. А се очертава да пътувам с хора тотално скарани с ориентацията. Ако някой има желание, нека ми разясни кое как е при тия приложения. Трябва ли да е включен интернета или gps-а, въобще някакви основни неща.

# 1 199
  • Мнения: 1 494
Благодаря на всички за отговорите. По-конкретно една от опциите, които ми трябват, е докато карам да ми казва или показва достатъчно ясно кога да завивам. Основно за извън София. Всъщност въобще не съм наясно с тия навигации. Досега съм ползвала все книжни карти, но не аз съм била шофьора. Сега като карам аз не искам да спирам на всеки разклон, да гледам накъде. А се очертава да пътувам с хора тотално скарани с ориентацията. Ако някой има желание, нека ми разясни кое как е при тия приложения. Трябва ли да е включен интернета или gps-а, въобще някакви основни неща.
GPS-а винаги е задължителен.
Завойте ми прави впечатление, че в някой населени малки места със странна геометрия на улиците се случва да се каже една идея по-късно завоя от колкото очаквам и да се объркам, но не е фатално. Големите изходи на магистрали и други такива винаги идват с достатъчно голямо предупреждение.
Приложения избройхме горе, които могат да работят и без интернет. Но със интернет винаги е по-лесно. Телефонът ти сам (офлайн) може да създаде маршрут, макар и една идея по-бавно, но не може да види актуална информация за трафика и други дреболии, все неща които при позволен интернет се извличат. Имам опит само със Here Maps и Google maps. Препоръчвам Google maps, но нищо не е перфектно и може да те накарат да минеш през не оптимална улица, но няма да те изгуби. Сложи си поне 2 приложения и ако някое не те кефи (те всички работят, най-много да не те кефят) премини на другото. Желателно едно поне със способност да работи офлай, ако ти се наложи да правиш маршрут без покритие.

Общи условия

Активация на акаунт