Възможно ли е да съм бременна?

  • 4 231
  • 89
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Здравейте! Първо искам да ви се извиня,че ви занимавам с подобни глупости,но не знам какво да правя..Днес правих секс с приятелят ми,тъкмо почнахме и презерватива се скъса,а по самия член имаше бяла слуз /той казва че не се е изпускал/..много съм притеснена дали може да забременея понеже според календарчето ми съм в последните 2 дена овулация..купих ескапел,но се чудя дали да го изпия понеже не е много хубаво да се пие..вие какво ще ме посъветвате? Благодаря предварително Simple Smile   bouquet

# 1
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
Изпий го!

# 2
  • Мнения: 1 475
По-добре го изпийте, за да няма после нежелана бременност. Даже  и да не е свършил има вероятност в течността минимално количество сперма. Така че мислете и решавайте. И сменете презервативите с друга мярка.

# 3
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 849
Подкрепям с две ръце - по-добре Ескапел отколкото нежелана бременност  Peace
Хич не се чуди -колкото по-рано е прието хапчето, толкова е по-голям ефекта  Peace

# 4
  • Мнения: 9
А вие ако случайно сте пили имали ли сте странични ефекти?

# 5
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 849
А вие ако случайно сте пили имали ли сте странични ефекти?


Страничните ефекти са далеч по-краткотрайни от нежелана бременност  Wink
Описани са в листовката,  въпрос на организъм  Peace Възможно е следващите месеци да имаш смущения в цикъла, но еднократния прием на хапчето не е болка за умиране.. Важното е да не е системна форма на контрацепция  Wink

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
пий  смело,аз съм с куп заболявания и алергии и съм пила екапел,вярно,било ми е лошо от него,но е по-добре от нежелана бременност,твърде вероятно е след няколко дни да ти дойде цикъла,не се плаши,след ескапел е нормално

# 7
  • Мнения: 9
не ми е проблем да го изпия,а това че съм на 17 ме притеснява понеже още хормоните ни на тази възраст за по така и доста се колебая

# 8
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 849
не ми е проблем да го изпия,а това че съм на 17 ме притеснява понеже още хормоните ни на тази възраст за по така и доста се колебая

Бебета на тази възраст са още по-така  Peace

# 9
  • Мнения: 9
Благодаря ви много,веднага ще го глътна  Wink

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
не ми е проблем да го изпия,а това че съм на 17 ме притеснява понеже още хормоните ни на тази възраст за по така и доста се колебая
ама ти си на 17,помисли,ако си бременна едва ли ще можеш да задържиш бебето,няма ли как да поговориш с майка си или баща си или някоя баба,роднина,на който имаш доверие,но не приятелка или братовчедка и моля ти се изпий го това хапче

# 11
  • София
  • Мнения: 4 122
не ми е проблем да го изпия,а това че съм на 17 ме притеснява понеже още хормоните ни на тази възраст за по така и доста се колебая

Ти сериозно ли говориш???? След като не искаш да забременяваш и се притесняваш въобще не трябва да питаш и да говориш ами директно още на момента да си го изпила.

# 12
  • Мнения: 292
По добре хапче,отколкото една нежелана бременност

# 13
  • Мнения: 12
Здравейте Simple Smile Аз искам да попитам възможна ли е бременност при положение че са използвани предпазни мерки.. Знам че по принцип е малка вероятноста обаче от няколко дена имам странно усещане в стомаха се едно имам някаква топка и ми се гади почти постоянно не съм сигорна дали са киселини или от това че съм настинала ..

# 14
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 849
Здравейте Simple Smile Аз искам да попитам възможна ли е бременност при положение че са използвани предпазни мерки.. Знам че по принцип е малка вероятноста обаче от няколко дена имам странно усещане в стомаха се едно имам някаква топка и ми се гади почти постоянно не съм сигорна дали са киселини или от това че съм настинала ..

Както беше в един стар виц, "ако стане така ще го кръстим "Худини""  Laughing
Ако са използвани предпазни мерки, не е имало проникване без тях, презервативът не се е скъсал- не мисля, че има как да се случи  Peace

Общи условия

Активация на акаунт