След като родихте, кога ви се прибра напълно коремът?

  • 2 499
  • 55
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 154
И аз мисля, че е до ген и дългогодишни грижи.
Моят корем (второ секцио) все още не се е прибрал, а за първото нещо ми се губи кога  newsm78.
А имаше една мама в болницата, трето бебче нормално раждане и я изписаха с дъките  (x искам и аз).

# 31
  • Мнения: 998
Охххх, как го равите това с прибирането, незнам, вече близо 3 години и няма прибиране  Embarassed  Sad
За протокола родих секцио.

# 32
  • Мнения: 1 465
Абе то и аз познавам тук една негърка, тя имае огромен корем, а беше една слабичка, чак и се чудех как го носи този корем. при това чакаше 2 бебе. Има страхотна фигура - стегната и красива, а и двете и бебета не бяха под 4 кг. Спомням си че тя много повръщаше обаче, и че почти нищо не ядеше като беше бременна.

# 33
  • Мнения: 266
Преди да забременея имах стегнат корем.Сега минаха 7 месеца откакто родих и още не ми се е прибрал напьлно. CryЧетах,че от 9м до 1г му трябва на корема за да си вьрне пьрвоначалното сьстояние.Но без упражнения няма да мина колкото и да ми се иска Cry След като спра кьрменето се захващам с корема и дупето  Peace

# 34
  • Мнения: 5 299
Моя сега тепърва ми проличава, че се е прибрал, но аз и преди си имах Blush

# 35
  • Мнения: X
На 20 ден и аз си влязох в дънките,но корема ми се стегна напълно на 2-3месец,тогава даже и къси блузки почнах да нося.Родих естествено,не съм правили нищо специално,просто си гледах сама кдетето и къщагта и повече разходки...Сега ще видим как ще е ,че тоя път съм напред с килограмите....

# 36
  • Мнения: 34
Родих секцио на 7 дн сложих колан след две седмици коремат ми се беше прибрал и коланат уширял. Незнам дали се дължи на колана или на тожа че бях качила малко килогрми а саи и биах с добре оформена преса преди да родя.

# 37
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Родих нормално ,но коремами беше огромен за мойте 157см.Емо се роди 3,850кг.и корема ми още си стой,е по-малък е но си го имам

# 38
  • Мнения: 163
аз да питам по колко коремни преси правите и кога се забелязва ефекта. 2 деца имам второто е на 8месеца и корема ми е все едно съм в 5месец. ограничавам се в храната но ефект 0.

# 39
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
за 1-2 месеца, но постоянно бях с медицински гащи, които постепенно се пристягат на корема. говорим за прибиране не за отслабване, нали Wink още си имам малко тлъстинки, но тях коремни преси ги оправят.

# 40
  • Мнения: 666
аз да питам по колко коремни преси правите и кога се забелязва ефекта. 2 деца имам второто е на 8месеца и корема ми е все едно съм в 5месец. ограничавам се в храната но ефект 0.
По 500 най- малко ефекът ще забележиш след 2 месеца , ако ги правиш всеки ден , естествено с почивки , не 500 наведнъж, истината е обаче , че ако спортуваш по- активно например бягане също ще стегнеш коремната преса

# 41
  • Мнения: 4 358
След първото раждане ми се прибра веднага, но остана да виси много кожа. Изглеждах ужасно  Sick
След второто не обърнах внимание точно кога се прибра, но 4 месеца след раждането коремът ми беше залепнал за гърба.
При мен е ген, винаги съм била съвсем плоска в корема... и над корема  hahaha

# 42
  • Мнения: 1 014
Вие ми събрахте очите  Shocked. Моят се прибра напълно чак  година след раждането.

# 43
  • София
  • Мнения: 1 320
Много бързо на 2 седмица  нямах и помен от него, но може би след около месец стана твърд, а преди това ми бе като мех.

# 44
  • София
  • Мнения: 111
Моят още не се е прибрал, ужас, много ми личи, за съжаление  Cry. правя си коремните преси, но до 500 няма скоро да стигна, отделно мажа с какво ли не...
В шейново бях с 2 момичета, на които 2 дни след раждането почти не им личаха коремите, а на мен ми биха някви инжекции и малко се посъбра. май ще трябва повечко спорт и гладуване, че имам и 10 кг. отгоре Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт