Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 20 май 2014, 09:45 ч.

Сватба в Пловдив

• 77 564
  • 218
  •   1
Отговори
# 210
Аз бях за грим при Вержи Ганчева, а фризьор Десислава Костадинова. И от двете съм много доволна. Деси дойде в студиото на Вержи и това беше голямо улеснения за нас.
Справиха се чудесно Wink)

# 211
Аз бях за грим при Вержи Ганчева, а фризьор Десислава Костадинова. И от двете съм много доволна. Деси дойде в студиото на Вержи и това беше голямо улеснения за нас.
Справиха се чудесно Wink)
За съжаление Вержи е заета за моята дата Simple Smile На този етап май се насочих към Вили Вълкова.

# 212
  • София
Аз за грим съм при Силвия Ангелова, все още търся, но не толкова усърдно фризьор който идва по домовете? Дали можете да препоръчате някой...

# 213

Още един глас за Красимира Петкова - страхотна е.

# 214
Здравейте, дами. След дълго търсене на гримьор - свързах се със 7 заети, късмета ми изпрати Вили Вълкова. Разгледах снимки на нейни творения и ми харесаха. А за прическата ще се доверя на Петя Урумова, по отзиви от други форуми. Надявам се изборът и за двете да е добър. Края на Август ще правя пробен грим и прическа. Тогава ще споделя отзиви Simple Smile

# 215
Здравейте,дами! Може ли да споделите от къде поръчате сватбените си торти, доволни ли сте от продукта и как ви се стори съотношението качество-цена? Колко горе долу ви излезна като стойност? Ние сме се настроили за гола торта, ако някоя от вас е била с такава, моля да сподели снимки Simple Smile Благодаря!

# 216
Нашата беше от сладкарница Нико в Асеновград. Имат доставка до Пловдив. Доволна съм бешв красива и вкусна.
И нашата беше гола ако не бъркам парчето беше 3,50 като обаче направихме тортата с около 50 парчета на тази цена, а останалите бройки бяха тип малки тортички и цената им беше значително по малка, може би 2 лв. Ако искаш украса с естествени цветя доплащаш и за нея.

# 217
  • Пловдив
Здравейте,дами! Може ли да споделите от къде поръчате сватбените си торти, доволни ли сте от продукта и как ви се стори съотношението качество-цена? Колко горе долу ви излезна като стойност? Ние сме се настроили за гола торта, ако някоя от вас е била с такава, моля да сподели снимки Simple Smile Благодаря!
Сватбена торта, преди 1 годна поръчахме в Мон Шери.
Предложиха гола.  Беше вкусна. Цветята от украсата са естествени.

Последна редакция: чт, 02 авг 2018, 17:16 от miraluba

# 218
Страхотна е?!   

Сватбена торта, преди 1 годна поръчахме в Мон Шери.
Предложиха гола.  Беше вкусна. Цветята от украсата са естествени.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт