вредно ли е?

  • 1 814
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 978
Когато бях бременна и моята лекарка ми каза....

- "Само да не станеш поредната припаднала бременна, която е решила да прави ремонт точно сега....как точно пък всички решавате да правите ремонт бременни newsm78?"

Мен, хем ми стана гадно да ми държи такъв тон, хем като се замислих, явно е имало проблеми с други жени и затова така да говори....

Ремонта го прави тати и приятели Wink, а аз бях при нашите!!!

# 16
  • Мнения: 4 362
Абе не е хубаво да се надишваш с боя,но пък ако решиш вземи си една маска предпазна от аптеката и действай,аз също съм се замисляла да боядисам това онова докато половинката е на работа ,но сякаш не ми се рискува  Thinking

# 17
  • Мнения: 99
Явно всички тук сме едни майсторки... newsm75 newsm10
Аз и двете бременности си ги прекарах в ремонти и то главно от скука си измислях разни промени, тайно разбира се ,защото моят мъж много ми се караше,че само мъкна неща насам натам..
Не мисля,че ще навреди ,но ако можеш си го спести. Все пак доста работа ще имаш скоро така и така,гледаи сега да почиваш максимално.

# 18
  • Мнения: 3 423
Не се занимавай с излишна работа. Майнатa им на радиаторите, дограмите и прочее. Гледай си здраветo, почивай си, голяма работа, че не са боядисани. Ако пък си безумно неудържима, потърси от онези бои, дето не миришат. Мъжът ми каза, че имало такива.

# 19
  • Мнения: 5 401
И нас ни чака освежаване през март - април, но смятам да се включа само в избора на подходящия цвят. По време на боядисването ще съм навън, за да не дишаме с мишлето вредните изпарения. Доста ремонти сме преживяли вкъщи и изчаквахме с бебето 3 години уж, за да приключим със всичко, а то станало вече за освежавене!  smile3511

# 20
  • Мнения: 2 587
Аз бях в осмият месец когато сложихме ламперия в кухнята и аз я минах два пъти с лак(просто нямаше кой)Имах същите страхове,но последствия нямаше.Ти си предцени!

# 21
  • Мнения: 3 537
По добре не се навъртай много,не е хубаво

# 22
  • София
  • Мнения: 2 967
ООООООООООО, я си почивай! Толкова работа те чака теб после, че не ми се говори..............

# 23
  • Мнения: 3 760
Вредно е - блажна боя, лак и т.н. Не че ако го направиш ще има някакви видими последствия, но по-добре недей! Все пак ако се наложи-консумирай много кисело мляко /ама истинско, със живи бактерии/. Това донякъде неутрализира хаимикалите!

# 24
  • София
  • Мнения: 44 095
щом има възможност таткото да го направи - остави на него. нищо, че няма да е веднага...аз като правехме боядисването си стоях в хола, където миризмите не стигаха...

# 25
  • Мнения: 6 164
Ами вредни са изпаренията, разбира се.
А и не е твоя работа да боядисваш! Naughty
Мъжът ти да намери време уикенда и ако трябва да покани приятели, за да свършат по-бързо, а ти през това време - на разходка на чист въздух. Peace

# 26
  • Мнения: 181
Ами вредни са изпаренията, разбира се.
А и не е твоя работа да боядисваш! Naughty
Мъжът ти да намери време уикенда и ако трябва да покани приятели, за да свършат по-бързо, а ти през това време - на разходка на чист въздух. Peace
подкрепям да идват приятелите Joy

# 27
  • Мнения: 2 784
Ако твърдо си решила, вземи си от някой магазин от тези маски против прах, частици и миризми. 10 бр. са около 2 лева. Като боядисаш в стаята, остави да се проветри поне 1 ден, в смисъл не спете и не стойте в стаята, докато не се проветри. И гледай да не се преумориш- бавно и полека!

# 28
  • Мнения: 326
Оl4e, съветвам те да се щадиш. Никому не е нужно да си създадеш проблеми, като се надъхаш с изпарения от разредители. Това ще ти го каже и твоят гинеколог!
Бъди здрава и усмихната бременна, която мисли за своето бебче! Леко бременеене! Joy

# 29
  • София
  • Мнения: 5 079
МНОГО ви благодаря мили мами! Страшни сте!   bouquet
Май няма да се наемам, това, че ще "изненадам половинката не както мисля" много ми хареса.  Laughing И ще ви послушам - все някога, ще се боядисат тези чудеса, в по - добро време и обстоятелства. Аз и тумбака ще почиваме. Heart Eyes
Благодаря още веднъж! Hug

Общи условия

Активация на акаунт