вредно ли е?

  • 1 806
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 370
ol4e я остави тази работа на мъжа ти. 100% нищо няма да стане на бебо, ама защо ти, трябва да се нагърбиш с тази дейност, която не е от най-подходящите за твоето състояние. Сигурна съм, че татито ще намери време и ще боядиса, особенно като времето за раждане наближи съвсем Wink  bouquet

# 31
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Аз бих те посъветвала да не го правиш, защото си е все пак вредно. Ако пък много искаш да му помогнеш викни майстор или пък някой близък приятел или роднина - така пак ще можеш да го изненадаш.  redecoration

# 32
  • Smolyan
  • Мнения: 1 398
Според мен е вредно. Аз не бих го направила  Naughty
Леко раждане   bouquet

# 33
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
ами какво да ти кажа аз също помагах за ремонта у нас ,направо не се спирах - но съм малко луда глава, но според мен по-разумното е да не боядисваш и да седиш в тези миризми на бебето нищо няма да му стане но теб със сигурност ако не друго може да те боли глава 

# 34
  • София
  • Мнения: 6 743
Не е желателно да дишаш тези бои и химикали, защото същото ще диша и бебо.Просто поговори с мъж ти и му обясни (или се тръшни  Laughing) , че искаш по-скоро да направи обновяването  Peace Hug
Леко бременеене и раждане   bouquet

# 35
  • Мнения: 2 849
Не искам да те плаша ,но имам позната , която смело боядисва и едва не отрови бебето. Докторите и се бяха карали много след раждането .По-добре не боядисвай . Naughty

# 36
  • Мнения: 1 193
Нашият тати се занимава с ремонти и от него знам( а и в къщи сме правили ремонт) има СТРАХОТНИ вносни бои, лакове и др. на ВОДНА ОСНОВА, съхнат за няколко часа и са много ефектни има ги във Практикер, Бриколаж . Там има и каталози с цветове- гланц, мат каквото си харесате. И НЕ МИРИШАТ КАТО БЛАЖНАТА БОЯ. Малко по-скъпи са , но имат голяма покривност, а за качество няма място за сравнение.

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 822
що не си вземеш маска?
леко и безпроблемно раждане  Hug

# 38
  • Мнения: 1 427
Я се пази  и не се занимавай с глупости!Щом има кой да го свърши,не се мъчи!

# 39
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Не се прави на героиня точно сега!
Нека таткото да свърши тази работа....на мен по време на ремонта ми забраниха даже в къщата да стоя, та се наложи да спя при мама за 2 нощи Mr. Green.

# 40
  • София
  • Мнения: 1 529
Ти нямаш ли си майка и баща? Да му мислят те.Пази си бебето!Всичко рано или късно ще си дойде на мястото Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт