Надежда за обич/ Benim Hala Umudum Var - Тема 2

  • 69 433
  • 738
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 766
"Надежда за Обич"


Сериалът разказва историята на красивата Умут, която живее в един от бедните квартали на Истанбул заедно с майка си, пастрока си, братята и сестрите си. Животът й се преобръща, когато среща красивия и богат Озан. Двамата се влюбват от пръв поглед и са готови на всичко, за да бъдат заедно. Въпреки това има много пречки за тяхната любов. По-късно историята среща Умут и с най-добрият приятел на Озан - Хакан, който също се влюбва в нея. Ще успеят ли Озан и Умут да бъдат заедно. Гледайте тази красива история всеки ден от 21 часа по Диема Фемили.



Продукция: Gold Film
Сценарист: Фарут Тургут
Музика: Алп Йенер


В ролите:






Старите теми:


Тема 1


Колажи и Аватари - Габи и Диди




Част от музикалните теми, включени в сериала









Приятни минути в темата!

# 1
  • Мнения: 22 031
Мерси за новата тема, Роси, и за ентусиазма, с който пишеш и споделяш с нас   newsm51
Супер е сериала, гледам с удоволствие  Hug

# 2
  • Мнения: 36 750
Добро утро  smile3525 Coffee sun

Роси прекрасна нова тема

Цитат
Аз от една страна разбирам Озан - той вътрешно се тресе, защото знае за чувствата на Хакан към Умут. В един момент отиде при него и тя му отвори вратата - причерня му, нали не си беше чул съобщението. Като разбра и че е направила супа на Хакан съвсем се вбеси. Добре, че след това се осъзна и се извини на Умут. Трябва да й има повече доверие ... 

Ревността и любовта са напълно противоположни чувства, макар, че ревността винаги върви с любовта, но не винаги обратното е задължително. Не знам дали Озан си е ревнивец, или това чувство у него се поражда от липсата на подкрепа от страна на родителите му. Ревността винаги е признак за липса на доверие. Ако Озан вярва на Умут, то тогава не вярва на себе си, че ще се справи в ситуацията в която изпадна. Изведнъж остана сам. Най-близките му хора - родителите - го изоставиха. А Хакан е един от най-близкото му обкръжение и може би изпитва страх, че и от него ще получи удар под кръста. Може би се страхува, че оставайки сам без материална и морална подкрепа, няма да може да даде необходимото на Умут в живота, а Хакан има възможности....Ще гледаме и ще видим, но дано ревността да не убие любовта.....

# 3
  • Мнения: 3 203
Roxis благодаря ви за ентусиазма и волята  с  която поддържате темата и красите всяка една страница от нея   bouquet

# 4
  • Мнения: 588
Роси ,страхотна е новата темичка!Благодаря!  bouquet

# 5
  • Мнения: 3 007
Здравейте! newsm76

Роси , невероятна си! Отново си направила толкова хубава тема! Много ти благодаря! Супер си! Поздравления!  love001 Two Hearts Two Hearts Flowers Bouquet



Снощи епизода много ми хареса! lovekiss Наистина Озан ревнува много , но все пак е от обич! Не го оправдавам , но е нормално да ревнува така - видя Умут в къщата на Хакан отваряйки вратата и правейки му супа. yes Все пак не е прав да , но в случая имаше за какво.
Тази вечер ни очаква поредния прекрасен епизод! Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 6
  • Мнения: 11 766
Мерси за новата тема, Роси, и за ентусиазма, с който пишеш и споделяш с нас   newsm51
Супер е сериала, гледам с удоволствие  Hug

Радвам се, че темата ти харесва. Благодаря ти за прекрасните думи. Сериала наистина е невероятен. Аз също не пропускам епизод ... smile3525 newsm76 Two Hearts  Flushed lovekiss

# 7
  • Мнения: 11 766
Роси ,страхотна е новата темичка!Благодаря!  bouquet

Roxis благодаря ви за ентусиазма и волята  с  която поддържате темата и красите всяка една страница от нея   bouquet



Благодаря и на двете ви! Радва се, че темата и сериала ви харесват ... Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 8
  • Мнения: 11 766
Добро утро  smile3525 Coffee sun

Роси прекрасна нова тема

Цитат
Аз от една страна разбирам Озан - той вътрешно се тресе, защото знае за чувствата на Хакан към Умут. В един момент отиде при него и тя му отвори вратата - причерня му, нали не си беше чул съобщението. Като разбра и че е направила супа на Хакан съвсем се вбеси. Добре, че след това се осъзна и се извини на Умут. Трябва да й има повече доверие ... 

Ревността и любовта са напълно противоположни чувства, макар, че ревността винаги върви с любовта, но не винаги обратното е задължително. Не знам дали Озан си е ревнивец, или това чувство у него се поражда от липсата на подкрепа от страна на родителите му. Ревността винаги е признак за липса на доверие. Ако Озан вярва на Умут, то тогава не вярва на себе си, че ще се справи в ситуацията в която изпадна. Изведнъж остана сам. Най-близките му хора - родителите - го изоставиха. А Хакан е един от най-близкото му обкръжение и може би изпитва страх, че и от него ще получи удар под кръста. Може би се страхува, че оставайки сам без материална и морална подкрепа, няма да може да даде необходимото на Умут в живота, а Хакан има възможности....Ще гледаме и ще видим, но дано ревността да не убие любовта.....

Радвам се, че темата ти харесва Ани! Относно Озан - според мен не бива да го съдим така строго. Той е млад, за пръв път се влюбва истински. Рядко се случва толкова силна и прекрасна любов като тази на Озан и Умут. Да не забравяме колко неща направи Озан в името на любовта си към Умут - отказа се от наследството и парите на семейството си, скара се с родителите си, потъна в дългове, които със сигурност ще му донесат проблеми. Веднъж той каза на Умут, че допуска грешки, защото цял живот е бил заобиколен от фалша и измамата и сега му е трудно да ги различи. Той обожава Умут, но се страхува да не я изгуби. Наистина би трябвало да й има повече доверие, но както казах всеки човек има и своите недостатъци. След като знае за чувствата на Хакан към Умут вероятно се притеснява той да не му я отнеме, да не се случи нещо - изпитва луда ревност и страх. Наистина ревността и любовта вървят заедно, но трябва като ревнуваш да е умерено, а не прекалено. Проблема при Озан е, че той вътрешно се разкъсва и явно не може да се контролира. От това следва, че прави доста грешки. Но вероятно го прави от факта, че за пръв път обича истински и се страхува да не загуби това щастие. А и Умут е различна от всички други. Това е моето мнение ...  newsm10 newsm76 Two Hearts

# 9
  • Мнения: 11 766
Здравейте! newsm76

Роси , невероятна си! Отново си направила толкова хубава тема! Много ти благодаря! Супер си! Поздравления!  love001 Two Hearts Two Hearts Flowers Bouquet



Снощи епизода много ми хареса! lovekiss Наистина Озан ревнува много , но все пак е от обич! Не го оправдавам , но е нормално да ревнува така - видя Умут в къщата на Хакан отваряйки вратата и правейки му супа. yes Все пак не е прав да , но в случая имаше за какво.
Тази вечер ни очаква поредния прекрасен епизод! Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts


Радвам се, че темата ти харесва Габи! Благодаря ти за прекрасните думи. Нямаше да е толкова хубава без твоята помощ, както и на Диди. Мерси много ...  smile3525 newsm76 Two Hearts

Аз също не оправдавам Озан за поведението му, но в случая му дойде като изневиделица - нали не си беше чул съобщението. Изведнъж да види любимата си в дома на приятеля си, който също е влюбен в нея. Нямаше как са не се побърка от ревност ...  newsm10

Хакан обаче се държи страхотно - не е направил нищо, с което да ги раздели. Той е прекрасен - А Умут възприема Хакан само като приятел на Озан и нейн шеф. Не е давала никакъв повод ...  thumbsup

Големия проблем на Озан е силната му ревност - и преди съм го казвала. Това ще го доведе до някои грешки, но вероятно неопитността му и младостта му са причината за това. С времето трябва да го осъзнае ...
newsm12

# 10
  • Мнения: 3 007
Ето и една снимка от Шукрю/Озан. Как се е усмихнал , много е сладък! newsm76 lovekiss

# 11
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Хвърлям око на сериала заради Берк Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 3 007
И една нова снимка от Гизем Караджа от сета на новия сериал , в който участва. Много е сладка и чаровна! Невероятна е! Two Hearts Kissing Heart newsm76  Kissing Heart

# 13
  • Мнения: 3 007
Хвърлям око на сериала заради Берк Heart Eyes


Аз също започнах да гледам сериала заради Берк!
Берк е разкошен и невероятен , но след като гледах започнах да харесвам много и Гизем и Шукрю!  newsm76 И тримата са фантастични! Two Hearts

Последна редакция: ср, 21 май 2014, 18:50 от GabDineva

# 14
  • Мнения: 3 007
Ето и отново снимка от Гизем Караджа. Много е забавна и красива! Two Hearts Two Hearts Two Hearts

Общи условия

Активация на акаунт