шум на сърцето

  • 5 321
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 666
 В общи линии това което го описваш няма нищо страшно ,макар че и аз го изживях при това доста драматично го понесох защото в родилното направо ме шашнаха, добре че на другия ден дойде кардиоложката , която за мое щастие ми е позната и тя се зае да го преглежда , когато навършихме 6 месеца ме прати в трета градска в детска кардиология за ехография , ако искаш да отидеш там за твое успокоение мога да ти дам координатите на болницата и какви точно направления да вземеш там са най- добрите специалисти , при междукамерен дефект кардиоложката ми каза , че задължително трябва да се направи тази ехография в трета градска или поне тя процедирала така

# 16
  • Мнения: 590
 offtopic

Джани пълна ти е кутията не мога да ти пиша на лични!

Съжалявам за отклонението от темата!  Embarassed  bouquet

# 17
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
   Моя съвет е все пак, ако не ти е проблем, иди до София. Сина ми беше на 20 дни, когато му откриха шум на сърцето. ходихме при кардиолог, каза, че няма нищо тревожно, те децата го израствали. След няколко месеца, трябваше да се местим да живеем в София и той каза, за всеки случай идете до Трета градска. Като отидохме се оказа, че изобщо не е безобидно. Правиха му операция на 1 година.
  Не искам да те плаша, но наистина там са най-добрите. А и ще се успокоиш. С направление за консултативния кабинет се чака много- 3-6 месеца, след записване и съответно навикване. Сестрите са ужасни newsm29
  Но с направление 3а - за високоспециализирана медицинска дейност, можеш да звъннеш на д-р Велковски  0888722410 и да си запишеш час. Той е най-добрият диагностик. Гледа на ехограф и най-важното, ВИЖДА!!!
    Успех ти желая и дано са напразни тревогите ти!

Общи условия

Активация на акаунт