Цветя за тераса

  • 158 860
  • 761
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 43
Може би ще заложа на сакъзчетата, май са най издържливи! Както казахте ще ги поливам редовно и ще ги торя и ще имам хубави цветове. Simple Smile
Калдаръмчетата не ми харесват много.

# 226
  • Мнения: 39
Може би ще заложа на сакъзчетата, май са най издържливи! Както казахте ще ги поливам редовно и ще ги торя и ще имам хубави цветове. Simple Smile
Калдаръмчетата не ми харесват много.
Пробвай и с това https://www.google.bg/search?q=%D0%B2%D1%8A%D1%80%D0%B1%D0%B8%D0 … ITOQYGfh7x04rM%3A
или https://www.google.bg/search?q=%D0%B3%D1%80%D1%8A%D1%86%D0%BA%D0 … NGZNCqagMpPsXM%3A
Няма да сбъркаш

# 227
  • Мнения: 43
Ок. Благодаря!
Имам още малко време да помисля и скоро да се заема с купуването и засаждането! Simple Smile

# 228
  • София
  • Мнения: 3 456
Да ви попитам купен зюмбюл в малка саксийка с голяма луковица какво да го правя? Подариха ми го.Започва да процъфтява и се чудя каква е процедурата сетне?

# 229
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 043
Да ви попитам купен зюмбюл в малка саксийка с голяма луковица какво да го правя? Подариха ми го.Започва да процъфтява и се чудя каква е процедурата сетне?

ако имаш градинка засади го там. ако нямаш изчаках да прецъфти и да поувехат листата, изрежи ги, извади луковицата и я съхранявай на тъмно и сухо до есента  Peace наесен я засади в саксия или сандъче  Peace

# 230
  • София
  • Мнения: 1 363
При мен каланхое никога не е цъфтяло, взема го цъфнало, прецъфти при мен и това е. Иначе съм си купила най-различни семена, но някак си ми се струва още студено да ги сея на балкона, а нямам къде да ги прибера на топло, защото момчето ми ще ги разсипе. Чудя се ако ги покрия с найлон ще издържат ли докато се затопли трайно?

# 231
  • Мнения: 352
Да препоръчам за южна тераса винка и калибрахое. Миналата година взех за първи път от тях и останах супер доволна. Тази година няма да слагам вече сакъзчета.

# 232
  • Мнения: 39
Да препоръчам за южна тераса винка и калибрахое. Миналата година взех за първи път от тях и останах супер доволна. Тази година няма да слагам вече сакъзчета.
Това е гръцкото цвете,за което писах по-рано днес (винка) newsm10
Бях му забравила името-благодаря,че ми го припомни.И при мен цъфтят много и то дълго време

# 233
  • Мнения: 1 149
Хора,садите ли/изкарвате ли вече новите цветя на терасата?  newsm78 #Crazy Аз още не съм купувала красоти тази година . А вътре имам сандъчета с мини рози от миналата година,пък ще видим
дали пак ще излезе нещо от тях.  Thinking

# 234
  • Мнения: 352
На моята тераса в момента има 5 сандъчета с иглики и ранункулус и няколко саксии с лалета и мускари, като терасата ми е открита южна.

# 235
  • Бургас
  • Мнения: 21
Аз на моята имам бегонии и мушкато, много е слънчева и им действа страхотно.
Сложих и "Орлови Нокти" с идеята да ми тръгне като плет по едната стена, но нещо не се получава, цяла зима беше навън, сега гледам че му излизат малки листенца, не знам дали ще се получи, трябва да му сложа някаква опора отзад, да се закачи явно ...

# 236
  • Мнения: 1
Здравейте! Обвзела ме е манията да си напълня терасата с цветя. Накупих си саксии. От Бургас съм и много моля ако някоя мацка от Вас ми каже къде в Бургас има магазин с по-голям избор на цветя за балкон.... Blush

# 237
  • Мнения: 1 780
Здравейте дами,
миналото година ходихме на Елена и там видях много красив храст отрупан с цветове. Направо бе вълшебен нас старата врата, влюбих се в цветето. Питах една жена и тя ми каза че е грамофонче  newsm78 .....но в нета не излиза цветето което видях.  Дълго време търсих как се казва и най-накрая го открих


ако някоя от вас има текома /Campsis radicans/ ще съм много щастлива да из изпрати едно коренче.

# 238
  • Мнения: 1 029
Това е доста агресивно храстче. При нас го има на много места и поне 2-3 пъти годишно от поддръжката на зелените площи секат издънките. Като китайския ясен е агресивно, няма значение плочи, зид - расте навсякъде.
Ако толкова ти харесва си вкорени клонка или си откопай израстък, сега е моментът.

Иначе се продава в градинските центрове, в зависимост от големината цената е от 5-15 лв.

# 239
  • Мнения: 10 498
Аз да питам - виждали ли сте някъде мини гладиоли - търся в нета безуспешно засега, а искам да сложа в саксия. Цъфтят от юни до октомври и затова реших да сложа в една саксия и от тях. Тази година съм решила да ми се застъпват цветята, за да не страдам толкова по прецъфтелите петунии.

Общи условия

Активация на акаунт