Сърбеж на клепача

  • 3 253
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Здравейте понякога на лявото око клепача ме сърби и после се образува едно мъничко топче после си мия очите и го махам. В оптиката нямали нужната апаратура да ме изследват.. Което е смешно нали са специалисти.. също така често ми играе окото от доста време имате ли предположеноя пт какво може да бъде. L -0.75 R -1.25

# 1
  • Мнения: 650
Правилно са ви отговорили, че оптиката не е мястото, където трябва да ви се отговори на въпроса.
Добре би било да посетите очен кабинет, където окото да се огледа с биомикроскоп, евентуално да се вземе секрет.

# 2
  • Мнения: 7
Страшна работа отмина за 1 ден вече се оправи с по-често миене на очите и с капки за овлажняване на окото. Понякога клиент се нуждае от малко подркрепа организма сам се възстановява.. и какво ще му изследвате като се възстанови ? Сега само се чудя защо лявото око ми играе и се вижда с обикновенно око че клепачът е изтощен и кожата е по-изморена но незнам защо както и частните оптики незнаят също.. Специалисти големи на мойте години знаят само диоптер да мерят и да ти предписват очила и лещи.. за лещите дори не ми погледнаха обиколката на окото и като гледах настрани лещата беше малка и се махаше от зеницата ми. Смешна работа дори не ми казаха че очите ще се изтощават с моя малък диоптер ако нося лещи постоянно. И така съответно се дига диоптера.. Както и да е никой явно не може да даде предположение за играенето на окото ми. А да и забравих да кажа усещам мускола на окото или клепача как е схванат за разлика от другото око ще се радвам за предположениея ако  не ще си търся възрастен специалист с опит а не младеж с хиляди предположения.

Общи условия

Активация на акаунт