Лежащо болен

  • 1 887
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18
Здравейте, моят въпрос е малко може би нестандартен, но все пак, някой може да ми каже нещо. Баща ми е лежащо болен вече от 5 месеца. Пие много често вода, през деня и през ноща, не може сам да си взема шишето и постоянно трябва да има човек около него. Някой знае ли дали може да се пригоди някое шише с биберон или нещо друг така,че поне през нощта да може да си пийва водица!

# 1
  • Мнения: 11 622
Здравей! Вземи от шишетата минерална вода с т. нар биберон.

# 2
  • Мнения: 18
Благодаря много, Ladybird, за бързия отговор. Пробвах с такова шише, но то явно беше толкова некачественото направено, че водата се изля. Но това, което се вижда на снимката изглежда много добре. Ще търся такова!

# 3
  • Мнения: 11 622
Гледала съм двама болни... има на различни марки вода - просто тази ми излезе в нета - купи едно шише и го пробвай - може да се ползва и многократно, но трябва да го предупредиш, че със зъби се  издърпва и после да не забравя да си го затвори. Ако не се затвори = ще се излее.

# 4
  • Мнения: 9 050
Има подобни в спортните магазини, които са доста по-качествени, а и са за многократна употреба.

Ето такива. Има и други, дори термосчета има и не са скъпи.

http://www.decathlon.bg/butilka-600-ml-id_8151260.html

# 5
  • Мнения: 18
Благодаря много ZinaSt!!! Наистина това също е добра идея!!!! Не мога да ви опиша, каква надежда ми дадохте!   bouquet

# 6
  • Мнения: 29 321
Другото, което се сещам, е да се пригоди шише с маркуче (като за система).
Пожелавам бързо възстановяване на баща ти!

# 7
  • Мнения: 18
Благодаря много,Натали, ще пробвам и това, което казваш!!!

# 8
  • Варна
  • Мнения: 777
 Моето предложение - има една серия сокове и води Теди, детски са и са с неразливна капачка. Нищо не се издърпва и връща обратно и са много удобни за ползване. Ако решите да пробвате, като купувате вижте на опаковката-трябва да пише, че е такава капачката, защото имат и с обикновена.

# 9
  • Мнения: 18
 Simple Smile Благодаря, това също е много добро предложение!! ще проверя още утре!

# 10
  • Мнения: 550
мога да предложа туристическа екипировка:

CamelBak е търговското название...
в декатлон виждам има доста предложения и с шишета и с маркучета Simple Smile

# 11
  • Мнения: 18
Благодаря ГОРЕЩО на всички, които отделиха време  да ми отговорят!

Общи условия

Активация на акаунт