Розов лишей- Дермоват действа!

  • 3 342
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
Здравейте.

От един месец се боря с това нещо и искам да кажа, че преди два дни започнах да се мажа с Дермоват крем. Днес ми беше третото намазване и вече личи, че петната започват да придобиват кафеникав цвят и да се успокояват. Кремът има странични ефекти след продължителна употреба, тъй като е силен кортикостероид и е необходимо да се прочете упътването преди употреба, но към този момент е единственото нещо , което действа!

Опитах какво ли не, кремове правени в аптеки, зехтин, невен, но това нещо е най- добро.
Пия и антихистамин Аerius, предписан от лекар.
Гледам да се къпя през 2 дни с хладка вода и измиващо олио на А-Дерма, като след това се мажа с лосион на А-Дерма за много суха и атопична кожа.

Избягвам агергизиращи храни като мляко, яйца риба и тнт.

Дано до няколко дни петната изчезнат и се моля да не се появяват нови.
Успех на всички, който имат този проблем!
Ще пиша пак за резултата!

# 1
  • Мнения: 101
аз имам същият проблем от 6 или 7 год. пробвала съм всякакви продукти последно ми изписаха topicrem PV treatment това е гел за къпане които доста добре действа поне на моята кожа и спряха да излизат на нови места .Доколкото знам лечение няма пила съм и хапчета низорал по едно време заедно шампоана докато ползвах и нищо . Но всички резултати са временни и трябва да се сменят геловете за къпане и да не се полза сапун поне така  ми казаха дерматолозите.

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 255
Пийте чай от коприва, много бързо ги изчиства Simple Smile Една жена го беше описала в друга тема, вече е изпробвано и от мен Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт