Споделени мнения за лекар- гинеколог в Русе тема 4

  • 125 494
  • 736
  •   1
Отговори
# 645
  • РУСЕ
  • Мнения: 4
Здравейте,
Бременна съм с еднояйчни близнаци ....друга мама в подобно положение?Не съм си избрала още гинеколог....ходих на няколко прегледа при д-р Зарзаланов. Много бързи бяха прегледите 5-10 мин. и само ми каза ,че единия плод е по малък от другия и най-вероятно съм щяла да родя месец по рано от термина.Останах леко разочарована от липсата на информация и се почувствах като "натрапница" в кабинета...все едно ме прегледа от нямай къде а бях със записан час.Гледал ме е само на видеозон .
Моля за съвет,при кои гинеколог да отида и да се запиша да ме следи?

# 646
  • Мнения: 268
Здравейте,
Бременна съм с еднояйчни близнаци ....друга мама в подобно положение?Не съм си избрала още гинеколог....ходих на няколко прегледа при д-р Зарзаланов. Много бързи бяха прегледите 5-10 мин. и само ми каза ,че единия плод е по малък от другия и най-вероятно съм щяла да родя месец по рано от термина.Останах леко разочарована от липсата на информация и се почувствах като "натрапница" в кабинета...все едно ме прегледа от нямай къде а бях със записан час.Гледал ме е само на видеозон .
Моля за съвет,при кои гинеколог да отида и да се запиша да ме следи?

Не съм била бременна все още,но обиколих доста гинеколози в Русе и друго отношение и грижа към пациент от гинеколог както от Шишкова никъде не видях. Направи ми обикновен преглед,с видеозон и преглед на гърдите. Останалите искаха заплащане за видеозон,а за гърдите дори не са и питали.

# 647
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Трудно ще намерите само добри мнения за някой гинеколог. Аз проследих и двете си бременности при Шишкова, през живота си не съм посещавала друг и нямам доверие на друг, както на нея. Но не са и малко разочарованите. Не пречи да идете на преглед, пък после ще решавате кой и дали ще следи бременността ви.

# 648
  • РУСЕ
  • Мнения: 4
Вчера ходих при д-р Стела Минчева,мила жена добре обяснява....но за жалост неводи бременности.Каза ми,че нямат преграда и да се надяваме,поне да са в отделни плаценти...което щяло да се разбере в края на месеца.Потвърди,че ще родя по рано с месец и най вероятно с цезарово сечение .....Дано всичко е наред

# 649
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Пожелавам ти лека бременност! И леко раждане!
Някой поставял ли си е в Русе хормонален имплант? Дали има гинеколози, които да извършват тази процедура? Не искам спирала, а този вариант с импланта повече ми допада.

# 650
  • София
  • Мнения: 1 056
Здравейте, имам един бърз въпрос, който не е много свързан с мнение за определен лекар, а именно за жените, които са посещавали д-р Надежда Иванова, да попитам, за достъпът до кабинета има ли стълби? Или в Медик консулт, дали има асаньор? Контузена съм с гипс и ми е трудно придвижването в момента, но се налага и посещение при гинеколог... та, да се насоча към по-удобно място, ако при нея няма да се получи Simple Smile Благодаря Ви!

# 651
  • Мнения: 2 726
Преди две години, когато съм ходила последно при нея, имаше стъпала, от партера се качваш на горния етаж. Асансьор нямаше. Не вярвам нещо да се е променило.

# 652
  • Мнения: 2 352
Само стълби са, ако има асансьор не съм го видяла. Ходих преди няколко дена.

# 653
  • София
  • Мнения: 1 056
Flowers HibiscusБлагодаря Ви, момичета! Ще се ходи някъде другаде очевидно. Flowers Hibiscus

# 654
  • Мнения: 257
Освен, че са само стълби, са и доста стръмни. Дори и с придружител ми се вижда невъзможно да се стигне до горе...

# 655
  • Мнения: 268
Момичета,някой знае ли колко взима за аборт Зарзаланов?

# 656
  • Мнения: 7
Здравейте! Моя близка прави при него тази година аборт,мисля,че заплати между 150 и 180 лв. на частно.
Но аз не съм негова пациентка,та да не ви подведа...

# 657
  • Мнения: 10 256
А кой от русенските гинеколози има колпоскоп в кабинета си?

# 658
  • Мнения: 268
Някой знае ли кой гинеколог взима най-евтино за аборт

# 659
  • Русе
  • Мнения: 499
Как може да рискувате с цена? По-добре вървете при читав доктор, да не ви направи някой по-голям проблем евтиния доктор!

Общи условия

Активация на акаунт