Представяне на новата версия на BG-Mamma

  • 44 200
  • 1 234
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8 242
Не можах да разбера 2 неща на 1во виждане:

1. Къде са подфорумите? Или къде е падащото меню в момента (знам, че го няма, но къде е подобното му разпределение, че да се видят всички подфоруми).

 

Аз май разбрах та да кажа  Simple Smile , пред логото на бг мама като натиснеш онези квадратчета и ти се отваря цяла страница със всички форуми и подфоруми  Peace
Оф мале... И точно новите потребители ще се утрепят да го намират тоя бутон Simple Smile
Усещам как ще се случи масово пускане на теми къде ли не  Laughing

Значи подфорум = група ?

Не ме кефи това групиране  Crossing Arms Чувствам се като опитно зайче.

# 31
  • София
  • Мнения: 15 457
  Избягвам вече само да си седя във форума,групи или подфоруми не отварям, те отдавна са ми вляво, защото ми се гади и вие свят .Влизам,кликам на нови отговори и направо в темата четях,защото съм все още на старата визия. Но ако ще ми стои и темата само в лявата половина, а не на цял екран, май и там ще започна да избягвам  да влизам. Confused Мненията мога да си видя в профила, за какво ми е да ми стоят и отстрани? Общо виждане- нещо изгледа ми е ръбат.Групи ми излизат такива,които не ме интересуват.Щом аз се обърквам,където съм тук от 10 години, какво остава за новите потребители.Показах новия изглед на няколко души, казаха,че не изглежда ново.

# 32
  • Мнения: 11 828
И на мен заоблените и по-малки/нежни бутони в старата версия по ми харесват, сега като са по-големи, същевременно идеален правоъгълник и в по-тъмния цвят синьо и като цяло изгледа е груб и недодялан, все едно тя е по-старата версия.

# 33
  • Мнения: 1 738
Като цяло ми харесва новата визия, но това сбутване на темите вляво продължава да ми вади очите. Наистина ли няма как полето на темите да е центрирано, ако трябва и отляво и отдясно да има банери с реклами, но да е в средата. Praynig

# 34
  • Мнения: 648
Като цяло ми харесва новата визия, но това сбутване на темите вляво продължава да ми вади очите. Наистина ли няма как полето на темите да е центрирано, ако трябва и отляво и отдясно да има банери с реклами, но да е в средата. Praynig

Стотици страници се изписаха преди точно за този проблем и в крайна сметка така и си остана. И отговорите и те сбутани вляво, отвратително.
И бялото е толкова бяло, че направо вади очите.

Хубаво, разбрахме че платформата е остаряла, че сега има повече новости и интересни бутони, но пък толкова ли е трудно изгледа поне вътре в темата, където са отговорите да си остане същия като в старата версия?


# 35
  • София
  • Мнения: 15 457
Скрит текст:
Нова

Стара

При мен увеличени на 150 %, за мое удобство.Старата ми харесва повече, защото няма излишни неща отстрани и текста не ми е вляво.Поне вътре в темите, ако може да си останат по-старому.

# 36
  • Мнения: 1 384
Пак ли  Shocked

# 37
  • В Космоса
  • Мнения: 9 878
Харесва ми, ориентирам се, доволна съм от възможността за персонализация! Peace Не ми харесва изгледа в темите. Даже ми е ужасен. Sad

# 38
  • Мнения: 56
нещо неподредено ми изглежда така.

# 39
  • Мнения: 648
Не ми харесва изгледа в темите. Даже ми е ужасен. Sad

Ще вмъквам цитат на всяко едно такова мнение, да се види колко хора са недоволни!!!

# 40
  • Мнения: 6 320
Благодаря за мненията, но изгледът на темите е същият, с какъвто сайтът работи от няколко месеца и не е темата за дискусия.

Радвам се, че новите функции и възможностите за персонализация се харесват.


Не ми харесва между следените теми да има поле с препоръчани групи и то по-широко от полетата със заглавията на темите.

Тези предложения в списъците се появяват само, ако човек не се е присъединил към групи.

# 41
  • София
  • Мнения: 15 457
 Сайта може да е с такива теми от месеци,за който ползва новата версия, но аз, а и доста други потребители използват все още старата версия,защото не харесват новата.

# 42
  • Мнения: 910

Тези предложения в списъците се появяват само, ако човек не се е присъединил към групи.



Тоест, за да не ги виждам е нужно проформа да се присъединя към някоя група/казвам проформа, защото реално не чувствам желание да го правя/?

# 43
  • Мнения: 648
Благодаря за мненията, но изгледът на темите е същият, с какъвто сайтът работи от няколко месеца и не е темата за дискусия.

Как така изгледът не е тема за дискусия? Напротив, точно той трябва да се обсъжда, защото именно заради него повечето от нас все още си ползват старата версия!!!

# 44
  • Мнения: 1 738
Ако може да се измислят някакви иконки пред наименованията на моите групи (горе вляво). В момента са някакви еднотипни кубчета, които не ми харесват лично на мен. Но това е детайл. Peace

Общи условия

Активация на акаунт