Постригвахте ли се ....бременни?

  • 4 724
  • 121
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 18 679
Не мога да повярвам,че има хора, които се връзват на подобни глупости Tired
Естествено, че съм се подстригвала.И на детето всичко си му е на място Joy

# 16
  • София
  • Мнения: 1 817
В шестия месец си отрязах дългата коса почти до брадичката, защото беше много изтощена. И после я оставих къса докато Яна навърши четири месеца и сега наново чакам да порасне.

# 17
  • Мнения: 625
  Имам 2 момчета,първия път въобще не се подстригах,а вторият път се попилях от подстригване Party

# 18
  • Мнения: 1 250
Аз не мога да кажа от личен опит, но моя много близка приятелка по време на бременността се постригваше всеки месец и косата й растеше като трева, просто избуяваше Rolling Eyes Има прекрасно момченце и всичко си му е на място Simple Smile

# 19
  • Мнения: 952
о да, че как иначе. Даже се и боядисвах и боята хвана много хубаво. Ами аз съм с дълга коса не мога да се занемаря и да я оставя да цъфне , върже и т.н. Mr. Green Mr. Green

# 20
  • Мнения: 139
Не,че толкова им вярвам на бабините деветинини,но при такова желание за момиЧенце като го чух това излетях на момента!Стригах,стригах през цялата бременност но..............уви!  hahaha Пак момче , да ми е живо и здраво!

# 21
  • София
  • Мнения: 1 621
Да, разбира се, че се подстригвах. Хич не вярвам на тези суеверия,поддържах си косата, както и преди бременността. Wink

# 22
  • Мнения: 1 934
Да, разбира се, че се подстригвах. Хич не вярвам на тези суеверия,поддържах си косата, както и преди бременността. Wink

И аз така и си имам момченце. Та със сигурност не са верни.

# 23
  • Мнения: 35 949
аз и двата пъти явно съм отрязала п***ите, т. е. 9 месеца без подстриване не ФърФи
и се боядисвах също Simple Smile

# 24
  • Мнения: 234
Подстригвам се редовно и бебето на УЗ още има пишка.

# 25
  • Мнения: 6 155
Подстригвах се, правих си кичури и т.н.


п.п. Как се пише "подстригвам" или "постригвам"? newsm78

# 26
  • UK/София
  • Мнения: 7 681

п.п. Как се пише "подстригвам" или "постригвам"? newsm78
Както и да го напишеш, знаеш че тук все сме неграмотни Wink
 По темата:преди да забременея се подстригвах на 2-3 месеца.Но след това като ми казаха, че не трябва започнах да го правя всеки месец.

# 27
  • Мнения: 7 186
Да, разбира се.

# 28
  • Мнения: 1 446
От всичко на света мразя суеверията. Разбира се , че съм се подстригвала и боядисвала. Мразя когато видя не боядисана бременна(три пръста корени) , не гримирана с мазна коса.

# 29
  • Мнения: 1 564
И двата пъти се подстригвах,боядисвах и всичко останало.На момченцата всичко си им е на място.

Общи условия

Активация на акаунт