Леки летни обувки

  • 1 715
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Привет Simple Smile,
Случайно някой да знае къде може да се закупят/поръчат възможно най-леки и свободни обувки, които да доближават човек най-много до ходене на бос крак? Парче кожа, плат или там нещо, което да не спарва и да не ограничава крака.... е и ако може да е достатъчно здраво, че да спре някое и друго парче стъкло...  Thinking

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
   Аз съм адски доволна от качеството на обувките на Daris Shoes – преди около 2 год. си взех от тях един модел кецове, които са най-удобното нещо на света. Ето такива са моите, но в черно:

   

   За съжаление, не мога да ти препоръчам конкретен модел, подходящ за летните жеги, но ги имай в предвид като алтернатива. Peace

   Все пак, можеш да уточниш и какво точно търсиш: мъжки сандали, обувки, кецове...

# 2
  • Мнения: 72
Ако искаш вярвай, купих си точно такива за 3 лв.!!!
Целите са от силикон, стелката им не се хлъзга, на дупки са /не се спарва крака/, а подметката почти я няма, т.е. почти стъпваш боса.
Разбира се при толкова малко материал не може да търсиш качество, ама за тази цена не ми и трябва.
Супер удобни са и са в различни цветове, с брокат са, да знаеш!

# 3
  • Варна
  • Мнения: 10 789
   Аз съм адски доволна от качеството на обувките на Daris Shoes – преди около 2 год. си взех от тях един модел кецове, които са най-удобното нещо на света. Ето такива са моите, но в черно:

   
Скрит текст:

   За съжаление, не мога да ти препоръчам конкретен модел, подходящ за летните жеги, но ги имай в предвид като алтернатива. Peace

   Все пак, можеш да уточниш и какво точно търсиш: мъжки сандали, обувки, кецове...

Тези кецки са супер летни и леки.  Joy

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
   Определено са най-лекото нещо, което съм носила през живота си. Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 35 094
Бе, то и аз имам ботуши перце, хем са велур, ама едва ли това е въпросът.
Погледни аква обувките. Има висок клас от тях, които са като второ стъпало -леки, удобни, комфортни.
Все пак не казваш за каква среда са - градски, плажни, планински?

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 26 376
за тези казват,че са удобни http://www.vibrambg.com/ но аз ги намирам малко странни,само по плажа бих ги носила и то рано сутрин и късно вечер...
все едно ръкавиците съм си сложила на краката  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 6
Благодаря за бързите отговори! Не уточних какъв вид си търся просто защото си нямам и на представа... Всъщност едва от няколко дни се интересувам от обувки, как влияят на ходилата и т.н. По принцип в 90% от времето ще ги нося из градски условия - вероятно некви гадни асфалти... пък не върви човек да се разхожда напълно бос по тях, било и през лятото.. не знам как тази изкуствена среда би им се отразила...
Black Cat 13, ще я имам предвид марката(в мъжки вариант  Joy)
angelova_pl, щеше ми се да е нещо от естествен материал, но вероятно, за да ходи хем по крака, хем да е достатъчно твърдо, ще се наложи да си взема нещо от този сорт...
Ms.Gorgeous, аква обувките ми звучат доста интригуващо!
Doli, за тези ще се чудя и мая бая време преди да реша.. изглежда ще трябва да поогледам доколко са ми се увредили краката с "нормални" обувки Thinking Всъщност доста ми се ще да започна да ходя естествено и може би тези обувки са най-доброто решение, но ще проуча по-подробно въпроса.

# 8
  • София
  • Мнения: 35 094
Виж мъжките предложения на Ел Натуралиста. Не са евтини, но би могъл да намериш търсеното от теб Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 44 098
виж в бера(http://shop.berafashion.eu/), като марки арт, ел натуралиста, кикърс или виж в ессо(в саламандър или във фирмения им магазин и двата на Витошка се сещам). И четирите марки са много, много удобни, имат и съвсем леки модели, въпреки, че у нас се  внася малка част от асортимента им, но ако си харесаш нещо или просто се ориентираш коя марка ти е най-удобна и в номерацията, може да разгледаш в английския или немския амазон дали няма намалено.

(всъщност не пишеш кой град те интересува.)

# 10
# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 2 516
Една препоръка и от мен  - http://www.zeazoo.com/shop/35-ladies.

# 12
  • София
  • Мнения: 44 098

тук нищо за "тати" не виждам

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 2 516
Въобще не погледнах, че се пита от мъж  smile3555

Общи условия

Активация на акаунт