Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 60
  • София
Няма нова тема и тази наистина е във застой, но явно повечето са заети и нямат време за форума Simple SmileИдеята за фейсбук група е отлична, но да видим колко от нас ще се включат.

# 61
  • София
И аз съм тук. Съгласна за ФБ група затворена. Някои от мамите са ми приятелки там и им следя развитието и по снимки.
Иначе и ние сме 1вокласници. Караме я някак типично...Wink поздрави за всички. Ще ми е любопитно да видя и снимки. Кой колко е пораснал.

# 62
  • София
Bunnie честита дъщеричка  Hug

Всички май са ни подхванали първокласните вълнения  Crazy

Ние останахме трима - преди година при инцидент загубихме съпруга ми и сега някак се оправяме сами. Добре, че каката ни е по-голяма и ми е голяма отмяна.

Във ФБ бих се включила и аз, но само ако има повече ограничения - и без това не качвам там нищо, но ако се вижда само в затворената групичка... Много ми се иска да видя и другите юнчета на първия учебен ден  Hug
Надявам се и тук да наминат малко повече мами  bouquet

# 63
Ина, моите съболезнования. Сигурно ти е много трудно  Hug

И аз с първолак, за сега съм все още с много смесени чувства (към училище и учител)

# 64
  • София
Ина, съжалявам  Hug
Ние не тръгнахме в първи клас, а сме в подготвителна група в училище с цел да се свикне с обстановката и режима.А и в детската градина вървяхме с набор 2009 последните 2 години, така че засега всичко е наред.Обаче малкия е толкова разсеян, като го питам какво са правили през деня никога не може да си спомни.Сеща се чак след 2-3 дни...

# 65
  Здравейте момичета ,много се радвам че споделяте за нашите юнски сладури вече пораснали Simple Smile И аз съм За -за създаване на Фб група. И ние сме в първи клас. Доста рзсеян първокласник е Виктор ..по 2 часа пишем домашни следобяд и си е мъкаа работата при нас , ако може да ми споделите как се справяте със задачите ,писането и звуковите модели Simple Smile ?
   Ина съжалявам ...и те  Hug.
   Bunnie честита дъщеричка ,и аз имам второ детенце пак момче Simple Smile

# 66
Хей, има ли още юнчетата във форума Hug

За нашите порастнали момичета и момчета специален поздрав Heart Eyes

С Близнаците скука няма
Канят те всички на забава голяма
Готови винаги за приключения нови
Започват нещо и пак и отново

Понякога се чудим, един ли сте или сте двама
Или компания шумна и голяма
Без вас светът не ще е тъй пъстър и свеж
Не спирайте, моля, вашия весел брътвеж.

Започва вашия месец, празнувайте безспир
Ние обещаваме да се веселим Party

# 67
  • София
Има една мама на юнче дето е всеки ден във форума.Да са ни честити всички вече пораснали деца.Да растат здрави,щастливи и обичани.
ПП.Май имаше една по-нова юнска тема...

# 68
  • София
Ако има по-нова тема Ели дай линк.
Аз надзъртам от време на време.

# 69
  • София
Аз съм от телефона и от него не мога да дам линк,то и в другата тема одавна никой не пише...

# 70
О, извинявам се, ако съм объркала темата Blush, тази видях като най-нова за нашия отбор Wink

Дайте наистина линк към по-новата тема, ако има такава Hug

# 71
  • София
Аз се извинявам,тази е,но понеже никой не пише,бях останала с впечатление,че има по-нова...А и все пак малко се подведох от заглавието,че те децата бяха на 6 преди 3 години...
Как са вашите пораснали юнчета.Моето по цял ден дивее,сега сутрин ходи на лятна занималня,след обяд на плуване или карате(когато можем да го заведем),станал е голям почти колкото мен...

# 72
Честит учебен ден.Кой в трети,кой във втори клас,все в час.Чаках да свърши ваканцията с нетърпение.Има ли ФБ група,ще се включа.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт