Частна детска градина Бургас

  • 11 218
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 132
Здравейте,
искам да попитам какви частни детски градини има в Бургас и какви са цените.
Аз дълго рових и търсих и това, което успях да намеря е на Монтесори, но не намерих цена. На bratschool не се отваря сайтът - работи ли, не работи ли - никаква информация.
И още един въпрос, знаете ли дали някоя детска градина предлага възможност за вегетарианско меню?
Предварително благодаря!

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 338
Брат Скул мисля работи, цена около 700 лв. /такса, храна и транспорт/
Монтесори доколкото знам са 2 градините - до хотел Драма и на ул. Славянска, цените по спомен около 400 лв.
Моите от 2 дни ходят на една в центъра, но са от прекалено скоро и не мога споделя категорични впечатления. Цената е 200,00 лв. + 4 лв. на ден за храна - това е за едно дете /храната може да се носи от вкъщи, ако това ти е вариант за вегетарианско меню/.
Мои познати споделиха за друга някъде по ул. Кирил и Методий - 120,00 лв. на дете, но ти си осигуряваш храна.
Със сигурност има и други, но аз за тези имам впечатления/информация от първо лице.

# 2
  • Мнения: 132
Благодаря за бързия отговор  Hug
А дали можеш да дадеш някакви контактни детайли за вашата детска градина и за тази на Кирил и Методи (име, точен адрес, уеб сайт, телефон ...)

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 338
Нашата градина е тази https://www.facebook.com/Superkidsburgas?fref=ts
И корекция в таксата - 240,00 лв. е, нещо аз не съм запомнила добре.
За другата на Кирил и Методий нямам информация от "първа ръка" и не мога да споделя дори точен адрес.

# 4
  • Мнения: 6 395
Здравейте връщам темата в актуални с въпрос, но по-скоро за частни ясли в Бургас? Някой да има опит и информация?

Общи условия

Активация на акаунт