Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 12 юни 2014, 13:45 ч.

Къде в София правят медицински педикюр?

• 7 065
  • 12
  •   1
Отговори
Здравейте! Някой знае ли къде да си направя медицински педикюр в София?

# 1
Здравей,

Препоръчвам:

Студио за врастнали нокти
кв. Гео Милев, ул.Хемус 31
0896130432

Малко е зор с часовете, тъй като клиентите им са от цяла България. Салонът не е нищо особено, но момичето е много добър специалист. Hug

# 2
Аз лично имах огромни проблеми с краката. Освен, че имах проблем с ноктите имах и гъбички, мазоли и прочие. Препоръчаха ми салон на Джеймс Баучер, там работи едно момиче Кремена, която наистина прави чудеса. След две три посещения, аз почувствах страхотно облекчение и започнах да ходя нармално. Интеревнциите които правят е със страхотен професионализъм и търпение. Хигиената и оборудването са на високо ниво. Златни ръце има това момиче. АКО ИМАТЕ ПРОБЛЕМ НЕ СЕ КОЛЕБАЕТА, а отидете. Може би единствено там лекуват гъбички и предотвратяват премахването на нокти. Ето го и тел. № 0899 85 62 18 - Кремена

# 3
Здравейте, аз познавам една много добра медицинска педикюристка от която съм много доволна, единствено тя ми помогна със забитите нокти и мазолите,които имах. Благодарение на нея мога да стъпвам. Изпитано е и ви я препоръчвам, казва се Силвия Пешева тел. 0877 64 55 79. Заслужава си!!!
   Истински професионалист!!!!!!!!!!!! Wink Simple Smile Hug

# 4
Здравей,

Препоръчвам:

Студио за врастнали нокти
кв. Гео Милев, ул.Хемус 31
0896130432

Малко е зор с часовете, тъй като клиентите им са от цяла България. Салонът не е нищо особено, но момичето е много добър специалист. Hug

Тъй като ходих там, Само мога да кажа- НИЩО НЕ СТАВА ОТ ''МОМИЧЕТО'' така че по-добре не ходете там и с гъбчки си тръгнах и със забити нокти да не ви кажа,че и ми набра пръста от това облекчение. Мерси!!! Има много по-добри,които наистина разбират но те не са от този "Салон"

# 5
Аз лично имах огромни проблеми с краката. Освен, че имах проблем с ноктите имах и гъбички, мазоли и прочие. Препоръчаха ми салон на Джеймс Баучер, там работи едно момиче Кремена, която наистина прави чудеса. След две три посещения, аз почувствах страхотно облекчение и започнах да ходя нармално. Интеревнциите които правят е със страхотен професионализъм и търпение. Хигиената и оборудването са на високо ниво. Златни ръце има това момиче. АКО ИМАТЕ ПРОБЛЕМ НЕ СЕ КОЛЕБАЕТА, а отидете. Може би единствено там лекуват гъбички и предотвратяват премахването на нокти. Ето го и тел. № 0899 85 62 18 - Кремена

Жалко за тази реклама,защото на мен ми оправиха проблема с една процедура,а не с няколко посещения. Хора не се лъжете и не бъдете заблудени няма смисъл по-добре си стойте с проблема от колкото да Ви го влошат зорлем!!! #Cussing out

# 6
Здравейте! Някой знае ли къде да си направя медицински педикюр в София?

Силвия Пешева тел.0877 64 55 79
Давай няма да съжаляваш!!! Peace Rolling Eyes

# 7
Искам да ви кажа, че посетих няколко центъра за медицински педикюр, който ги намерих в нета заради моите проблеми,само ми взеха парите (120 лв) и си останах с всички проблемите, за това ви казвам не се лъжете само им пълните гушите на лъжците!!!!!!!! #2gunfire Sad Cry

# 8
Защо имам чувството, че marica1972 e самата Силвия Пешева и се опитва да се рекламира по форумите и плюе другите за да си събере клиенти. Това може само педикюрист да го напише от завист и яд, че има по добри специялисти. Аз съм била клиент на Силвия Пешева до като не отидох в центъра за нокти в Гео Милев и тога разбрах, защо не ми се оправиха ноктите при Пешева.

# 9
Затова в центара за нокти в Гео Милев не можеш да се вредиш 1 месец напред за час, защото "не са добри и за нищо не стават"

# 10
Силвия Пешева аз съм много доволен от нея извади ми 2 забити нокъта ето и  тел. 0877645570 работи в салон за красота !!!

# 11
 Anely86 аз съм пациент на Силвия Пешева и съм много доволен от жената страхотен специалист, това е жена на 50 г. И до колкото разбирам са 2 с еднакви имена, лесно е да оплюеш някой който не познаваш типично по-български. Кога сте ходили при нея като тя е била дълго време в чужбина. Пак казвам че съм много доволен благдарение на нея мога до ходя извади ми 2 забити нокъта в болницата изкаха  да ме оперират с упоика .

# 12
Препоръчвам Албена Живанкина, гр. София, ул. Люлин планина 6. Телефонът и за контакт ще намериш в интернет, има сайт. Много е добра. Цената е 30 лв. - прави ти педикюр и ти оправя проблема или 20 - оправя ти само проблема, ти си реши. Работи чисто, ползва и дезинфектанти (което за мен е важно). Успех!

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт