ПОМОЩ!!! Моминско парти!

  • 106 524
  • 153
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 372
Идеално, тъкмо може да видят и да се съобразят. Laughing

Нелка*, точно.     Party

# 16
  • Мнения: 76
охх те всички казват "не искам това" ,обаче после като ги видя как дивеят повече от тези,които са го поръчали  Mr. Green Mr. Green

# 17
  • Мнения: 372

Лично аз познавам достатъчно добре себе си, за да знам какво не ми е по вкуса.
Била съм на моминско парти със стриптизьор и определено не се забавлявах, не е като да говоря без да имам представа.    Peace

# 18
  • Мнения: 8
Здравейте!
Аз когато бях кума, изпаднах в същия филм. Получи се много весело в крайна сметка. Направих игри, в които да участват всички, запазих маса в един нощен бар и казах на булката, че няма да има парти, за да е изненадана. Правихме було от тоалетна хартия само с телчета и кламери, пихме шотове за норматив, писахме в дневник (който после подарихме) пожелания (които я разплакаха), играхме "риск или истина", слагахме презервативи на банани като състезание, пяхме на караоке, танцувахме и прочие весели неща. Партито обхвана цялото заведение и накрая всички празнуваха с нас (незнайно какво). Аз за себе си не бих направила такова парти, булката обаче се забавлява много, така че по-скоро подбери какво булката би искала. Била съм и на друго такова парти, там я заведохме извън града в една вила, където я чакаше стриптизьор (познат доброволец), хапнахме, пийнахме и пак стана весело.

# 19
  • Мнения: 76
Най-доброто моминско парти, е партито, което булката иска - а приятелките и няма как да не знаят какво иска тя  Flutter

# 20
  • Майна Сити
  • Мнения: 954
Вземи направи бели тениски с надпис на гърба кума, шаферка, а на булката "последен ден мома". После когато организираш мястото-изненада, тръгнете към него пеша, и който срещнете по пътя, го помолете с един черен маркер да напише пожелание на булката върху бялата тениска.
Остава хубав спомен  Peace

# 21
  • Germany
  • Мнения: 919
Моето моминско беше миналата година и беше перфектно (поне за мен).
Момичетата го организираха задружно (естествено с най-голямо участие и от финансова гледна точка на кумата). Всички живеем в Германия. Знаех кога е и знаех, че ще е извън града, но не знаех нищо по-конкретно. Нагласих си багажа, ставам сутринта, излизам на паркинга и гледам кола под наем. Тръгнахме и аз до последно не знаех къде отиваме, като накрая се оказа Прага! Heart Eyes Имахме апартамент за една нощ, настанихме се, после ходихме на разходка из града и вечерта се почна лудото гласене. Аз все така нямам представа какво са планирали. Запалихме колата и я оставихме на един паркинг, оказа се пред хотел Хилтон, където изпихме бутилка вино в скай бара. Тръгнахме от там след около два часа, а отпред ни чакаше лимузина. Вътре имаше стриптизьор, който ни забавлява около 20-тина минути и ако трябва да съм честна, това бяха най-ужасните 20-тина минути. Sick След това ни разходиха из града, а ние вътре си пиехме шампанско и музиката беше по избор на приятелките с любимите ми песни. Лимузината ни остави пред една дискотека, която се оказа точно срещу кварирата, където откарахме до сутринта. Нямаше торти, воали, игри и т.н., но и аз не исках такива неща принцпно. Беше наистина незабравимо! Heart Eyes Heart Eyes
Та, моят съвет е, че стриптизьорите определено са надценени, макар че ми беше интересно да имам, въпреки че никак не ми хареса. Аз не бях поръчвала нищо на момичетата, оставих ги сами да решат кое как да направят. Иначе може да се замислите за лимузина, тъй като е готино да ги разходи, да пийнете шампанско и т.н., все пак едва ли булката ще си поръча лимузина за някакъв повод.
Както и да го направите, ще е весело, понеже сте заедно! Приятно изкарване!  bouquet

# 22
  • Мнения: 2 558
Ще следя темата, тъй като ни предстои да организираме моминско парти на една приятелка.  Grinning

# 23
  • Мнения: 1 400
Аз бях кума. Моминското парти беше в две части. Първата официална част беше в мн интресно заведение, което предлагаше шотове в епруветки(булката се занимава с това) и спринцовки. Разбира се и коктейли в кокос и всякакви такива интересни. На шаферките завързах по една сатенена панделка с едно сърчице на ръката, а на нея с голяма бяла сатенена лента написах булка и я сложихме като на миските на една страна. Направих лист с въпроси, които предварително питах мъжа й за отговорите. Казах й, че на всеки грешен отговор трябва да изпие един шот без ръце. А за всеки верен получаваше подарък от една хартиена торта, която направих и скрих всеки подарък вътре.  Снимка - това е примерно.

Втората част беше дискотека, в която гост беше там тея момчета от максимус. Идеята ми беше, ако не й допада да й танцуват и да й се кълчат в лицето можеше да ги гледаме отдалеч или просто да си танцуваме на музика. Отдачен беше варианта, защото те си танцуваха там някакви танци и не бяха голи или някакви гадости. Така, че много добре беше според мен. Мисля всички бяхме доволни от вечерта. Има един филм професия стриптизьор, също е по темата Simple Smile

Ако имахме и повече средства си мислех за разходка с лимузина. Много ми харесва и идеята за отиване в друг град по женски.  bouquet

# 24
  • Хасково
  • Мнения: 15

Това е тортата Simple Smile



Ние на масата.
За съжаление нямам още всички снимки за да пратя само храната на снимки.

Който иска повече да пише на лични Simple Smile

# 25
  • Мнения: 76
Не се виждат  newsm78

# 26
  • Хасково
  • Мнения: 15
Не става. Който иска снимки да пише на лични Simple Smile

# 27
  • Мнения: 341
Най-добре според мен дискретно да се попита булката какво иска. Приятелките ми ме познават от 15 години, но все пак ме попитаха как си представям моминското си парти. Имах доста идеи по въпроса, докато не останаха 2 дни до сватбата и аз исках просто да си постоя сама вкъщи и да си почина малко, хапвайки сладолед пред телевизора. В крайна сметка нямах моминско парти, но ме разбраха и нямаше сърдити Simple Smile

# 28
  • Мнения: X
Здравейте. Не е препоръчително да наемате стриптийзьор без да сте сигурни дали е добър и най-добре отидете на партив бар или на място където те са професионалисти, а барманите са голи-.---ще е яко;)

Другото което може да направите е  да измислите игри- истина или предизвикателство, разни други за  направа на рокля от тоал хартия върху хартиен манекен, някакви забавления на градинско парти. На него да има коктейли, в коктейлни чаши навсякъде чаени свещи, хапки, такива неща....

И възможно по-далече от бъдещия мъж:) Joy Mr. Green
На моя братовчедка такова празненство бяха спретнали че не и се женеше. На самата сватба вс мъже имаха надписи-един специалист по крадене на бялки, на другия специалист трошене на врати и брави, на третия кум с ордери...Wink беше мн весело-!

# 29
  • Мнения: 113
Да се включа и аз като бъдеща кума ..... Моята булка е точно обратното на вас...... иска танцьори  ooooh! Та въпросът ми е дали случвайно някоя от вас знае в кой клуб/дискотека има такива и в коя вечер е. За София става въпрос ................. newsm78 newsm78

Общи условия

Активация на акаунт