Кратки въпроси – бързи отговори

  • 349 623
  • 6 192
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 018
къде мога да конвертирам песен от ютуб в МР3 формат...

http://www.youtubemp3.bg/ тук ми я изкарва в МР4 и не мога да разбера къде е грешката..
искам тази песен https://www.youtube.com/watch?v=oTHNLxvqmC4

ако някой знае друг сайт или къде е причината да не мога да го прехвърля в МР3 - моля да сподели.

Идеята на темата мисля, че е ясна. Въпроси, които нямат нужда от цяла тема - да се задават тук.   Wink

Последна редакция: пн, 03 ное 2014, 09:32 от Редактор*

# 1
# 2
  • Мнения: 2 018
златна си! Още първия линк се справи.. Simple Smile Благодаря!

# 3
  • Мнения: 2 658
златна си! Още първия линк се справи.. Simple Smile Благодаря!

Моля Simple Smile. Вторият е с песента, която си посочила.

# 4
  • Мнения: 301
Не знам дали за тук ми е въпроса, но ще попитам тук  Simple Smile

Може ли номерата на страниците в горния и долния колонтитул в Word да са различни (без да се прекъсват страници) и ако да, как става?

# 5
  • Мнения: 1 536
Трябва да  избера между два  таблета този -

 http://www.amazon.de/gp/product/B00F23EZ5G/ref=s9_simh_gw_p147_d … mp;pf_rd_i=301128


и   Samsung galaxy tab 3 10.1

Кой бихте  избрали и  защо?
Благодаря    bouquet

# 6
  • София, България
  • Мнения: 3 536
Първия, който си показала е с много по-добри параметри от Samsung-а. 4-ядрен процесор (в сравнение с 2-ядрения на Самсунг), 2 GB Рам памет(Самсунга има само 1 GB).... Не бих го купила преди да разбера дали ще работи с българска карта и дали ще могат да ми го разкодират.  Wink

# 7
  • Мнения: 1 536
Purple_Peanut -   bouquet  ,и аз  към него клоня.  Peace Притеснява ме  малко неизвестната марка  ,но поне  не  е китайски  Simple Smile
За  закодирането,не  знам. От същата фирма  взех телефон с  договор  и  си работи с всички  карти,пробван е .В Германия съм  Peace

# 8
  • Мнения: 237
И аз за таблет  Grinning
Някакви мнения за Асer Iconia A1-830?

# 9
  • София, България
  • Мнения: 3 536
Purple_Peanut -   bouquet  ,и аз  към него клоня.  Peace Притеснява ме  малко неизвестната марка  ,но поне  не  е китайски  Simple Smile
За  закодирането,не  знам. От същата фирма  взех телефон с  договор  и  си работи с всички  карти,пробван е .В Германия съм  Peace

Еее ти щом си в Германия няма проблем Simple Smile Той е немско производство като гледам Wink

# 10
  • Мнения: 5 584
Въпрос за utorrent, версия 2.0.2. Без да искам днес чукнах актуализация, после правих възстановяване до предишна точка /налагаше се по друг повод/. Оттогава част от настройките ми са на английски, независимо от това, че съм свалила езиковия пакет и го сложих в директорията на програмата и настройката е за български. Не искам да актуализирам - тази версия ми е удобна, просто искам да ми се оправят настройките. Някакви идеи как да го оправя?

# 11
  • Мнения: 306
Може ли да се възстановят изтрити съобщения във Фейсбук?

# 12
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
не

# 13
  • Мнения: 132
Какво приложение за Андроид трябва, за да се гледат например камерите на живо от различни градове в Интернет?

# 14
  • Мнения: 77
някой има ли идея защо коментарите под постовете не се виждат?  newsm78
става дума за блог е blogger

Общи условия

Активация на акаунт