Как се убива АПЕТИТ!!!

  • 32 200
  • 80
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 564
============================================================
На мен само то ми помага(поне засега).

# 16
  • Мнения: 684
Ефросина, можеш ли да ми напишеш как се казва китайският чай за отслабване?

# 17
  • София
  • Мнения: 2 271
На мен от кафе на гладно ми става лошо  Sick
Но апетита си убивам, като си измия зъбите  Mr. Green - от пастата ми става едно такова... не съм гладна вече.
Но ефекта е временен, а и говорим за апетит, не за глад. Wink

# 18
  • Мнения: 3 537
И аз със кафе го убивам глада.Църкам си го половин ден по малко. Mr. GreenПонякога си хрускам и солетки.

# 19
  • Мнения: 13
Аз съм пила мазиндол и никак не го препоръчвам. Разбива черния дроб. Ефектът му е да ти прилошава, ама то ти е толкова гадно, че хапваш нещо, за да ти мине Sad. Постоянно си жадна, защото организма се опитва да изхвърли отровата. Една позната каза, че се чувстваш като бременна, ама бях и бременна- далеч по-приятно е от тези гадни хапове Wink

# 20
  • Мнения: 377
........Нещо да сте чували за лекарството мазиндол? Някой да го е пробвал?
Моля споделете!!!

Чувала съм, че влияе на сърцето и на кръвното. Не бих го пила имо и други начини за намаляване на чуството ГЛАД.
Аз пия много вода /поне 2 литра/ и чай без захар.

# 21
 Thinking  az li4no ne vqrvam v nikakvi 4udni ila4i.....ubivam apetita kato se zanimavam s ne6to....... abe osnovnoto e za izvestno vreme da se prinudish da ne qde6 mnogo, posle organizma sam svikva na malko hrana.... az otslabvam s oriz

# 22
  • Мнения: 1 934
Аз си го убивам с кафе и цигари,но не е много полезно....

И така и с много течности.

# 23
Здравейте незнам как точно се убива апетита но зная от опит че зеления или т.н. китайски чай не помага. Т.е помага и дори може да отслабнеш но като спреш да го пиеш си качаш килограмите почти двойно. Казвам го от опит.

# 24
  • Мнения: 1 120
С ябълки и натурални сокове 100% Wink

# 25
  • Варна
  • Мнения: 4 969
С цигари и кафе Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 1 558
С много и горчиво кафе, с вода и всякакви течности, и с наблягане на зелените салати без подправки обаче (примерно с краставици - 100гр-12калории, зеле 100 грама - 25калории)

# 27
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И на мен цигарите и кафето ми убиват апетита, но за кратко. А от плодове и специално ябълки, огладнявам зверски.

# 28
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Чай с мед.  Grinning

# 29
  • Мнения: 684
А аз се надявах да има едно жълшебно чайче и да ми се реши веднъж за винаги проблема с килограмите, но уви не е така.
Все пак няма ли някоя чудодейна билка???
 newsm78 babydust7 Rage

Общи условия

Активация на акаунт