Бебешка пудра или крем против подсичане?

  • 16 022
  • 26
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 573
Използвате ли някакъв продукт за бебешкото дупе при смяна на памперса и какъв е той?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Гласувам с крем Peace

Използвах baby crema, бочко , здраве, сменях ги Peace

# 2
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
Да, ползвам Судокрем.  Peace Много съм доволна.

# 3
  • Мнения: 2
Странно, че темата за подсечено дупе е заключена и не мога да дам мнение. След като купихме поне пет различни крема и Джинджира- 3 броя се оказа, че подсеченото се лекува без нищо!!!! Точно така! Слагам съвсем малко крем след баня. След като спрях да мажа с кремовете, се оправи подсеченото!!! Бабите ни са гледали децата си без скъпа козметика. И затова търсех просто решение. Докато близка, посъветвана от дерматолог, ми сподели за този подход! Може да има значение и какъв е памперсът- ние ползваме бял от Турция, тъй като е по- евтин от тукашните. Но и със зелените нямаме проблем!

# 4
  • Berlin
  • Мнения: 11 238
Ползвах крем само при подсечено дупе. Иначе хубаво измиване и малко на въздух преди слагане на памперса и това е, много рядко е бил подсечен.

# 5
  • Мнения: 1
Винаги след измиване на дупето с топла вода и смяна на памперса, намазвах дупето на моето момиченце със Судокрем. Много съм доволна. До сега не сме имали проблеми с подсечено дупе.

# 6
  • Мнения: 40
Ползвам Здраве бебе след баня. През деня - пудра. Вече е много топло, и мисля че с пудра му е по-добре.

# 7
  • Мнения: 2 052
Крем, само при нужда. Никога не съм мазала дупето профилактично. Даже не съм си и купувала  Mr. Green От родилното ми подариха мострички на Судокрем и А-дерма, а една приятелка ми подари мостричка на Хип. Дъщеря ми е на 1,10г., още е с памперс и все още ползвам мостричките, ако се зачерви.

Ползвах крем само при подсечено дупе. Иначе хубаво измиване и малко на въздух преди слагане на памперса и това е, много рядко е бил подсечен.
Peace Peace Peace

# 8
  • Мнения: 48
Kрем против подсичане на Судокрем. Пудра на Бебино.

# 9
  • Мнения: 135
Нито едно от двете Naughty Крем съм слагала само ако се е зачервявало дупето и то само по 2 3 пъти..Кожата трябва да диша,даже при възможност в тези жеги сваляйте и памперсите възможно най-дълго време .   bouquet

# 10
  • Мнения: 6 365
Само Стелактив, ако вече се подсече. Судокрем нищо не правеше, нито за превенция, нито за вече подсечено. При по-висока температура- малко пудра по гънките.

# 11
  • Мнения: 135
Само Стелактив, ако вече се подсече. Судокрем нищо не правеше, нито за превенция, нито за вече подсечено. При по-висока температура- малко пудра по гънките.
 

Това за пръв път го чувам ..Дай малко повече инфо... newsm78

# 12
  • София
  • Мнения: 44 028
крем.

# 13
  • Мнения: 135
Имах в предвид за пудрата по гънките ..

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
Пудра не съм ползвала и за двете ми деца.
Ползвам крем - Бепантен или Судокрем.
Не ползвам мокри кърпички и мия детето като сменям памперса. Това е най-важното.

Общи условия

Активация на акаунт