Сполучливи имитации на маркови парфюми - 4

  • 154 193
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • Търновска област
  • Мнения: 37
Serpentine няма ли имитации все още?

Сега като разгледах видях че я има при тестерчетата  - T574 Dubai .

# 31
  • София
  • Мнения: 174
Само тестерчета поръчах, за проба- да видя ще дойде ли нещо изобщо, пък ако дойдe да видя как са като качество и сходство с оригиналите... Липсата на каквито и да е коментари ме притеснява доста, да си призная Simple Smile

Да, безплатна е доставката, получих мейл-потвърждение на поръчката и стойността си беше 0,00 лв.

# 32
  • Търновска област
  • Мнения: 37
Благодаря ти за инфото mimsko .
Поръчвам си тестерчетата веднага .

# 33
  • София
  • Мнения: 901
Момичета, в темите прочетох много добри отзиви за Рефан. И аз преди време си взех едно парфюмче за проба, но нещо откъм трайност...  Close не е ок. По колко капки слагате вие, примерно на средна опаковка? newsm78

# 34
  • Мнения: 2 621
Страшна си, allforone!
Двес влизам в Рефан в подлеза на Централна гара в Пловдив и мацката каза, че им било забранено да дават списъка. Не че намерих и отнесох една черешова Мис Диор...
Не можах да се стърпя. През март месец си купих парфюм от там, беше жена на около 30-40 години. Взех си имитация на omnia ,първо че ми излезна по-скъпо от колкото от Бургас и беше в пласмасово шишенце, второ лепна ми стикер Omnia ,a ne nomerche, трето изобщо не беше траен - 1 час. Имаше някакъв каталог, и аз нали съм любезна, насочих е към този форум, че тук съм мяркала разни списъци....
Точно, жена на тази възраст. Още не съм тествала парфюмчето, но взех само 10 мл. за проба. Излезе ми малко по-евтино от базар Поли Grinning

# 35
  • Мнения: 3 118
Нещо напоследък не мога да попадна на имитация, която наистина да ми хареса...

# 36
  • Deutschland
  • Мнения: 5 409
За капките...на мен ми сложиха 30 на 50 мл течност. Доволна трайност. Шишенцето отдавна е празно, но отворя ли го аромата се разнася веднага и дъщеря ми пита пак ли съм се изкъпала с парфюм  Laughing В шишенцето беше кода на Армани иначе

# 37
  • Мнения: 76
За мацките от Варна мога да препоръчам едно гараже на колх пазар - тестери,обаче са бахти добрите  Crazy

# 38
  • Мнения: 561
Betty^, би ли казала по-подробно къде е магазинчето, какви са цените, какво си пробвала, по колко мл са тестерите и изобщо каквото ти е направило впечатление  Peace

# 39
  • Мнения: 76
на втория ред, dolce-light blue, davidoff- cool water... за цените не знам, знам само че са по-ниски от стандартни цени на парфюма- ММ ги купува  Wink

# 40
  • Варна
  • Мнения: 7 701
  Средния блок гаражи,третия магазин след праховете и ядките.....магазин "Мари".
  Цените са различни,но много по-ниски от оригиналите не са. Това са същите тестери,които ги има и в онлайн магазините/свестните не тия по 25-30лв/.

  За качеството гарантирам. Каквото съм си купила от там е на 100%.

# 41
  • Мнения: 76
Аз за това препоръчах там на мястото,защото са изпробвани,а от сайтовете кой знае кой какъв е

# 42
  • Мнения: 72
Днес случайно видях подобно магазинче и си купих съвършена имитация на Serpentine.
Ароматът по нищо не се различава от оригиналния. Може би само по трайност. Кой знае.

# 43
  • Мнения: 2 621
Onfia,  кажи къде го видя моля те? И аз търся добра имитация на Серпентината.

# 44
  • Мнения: 2 816
И аз и се точа отдавна.От къде е купувате,моля? newsm78  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт