С радост най-голяма , аз ще съм февруарска мама !

  • 25 878
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 232
Дафи, прегръдки и от мен! Бъди силна, до няколко месеца пак да ни се похвалиш  Hug

# 736
  • Мнения: 77
Дафи,много съжалявам:( Незнам дали ще те успокои това,но аз май месец,също видях ембриончето си на тоалетната хартия.На следващия месец бях отново бременна.Пожелавам ти много,много сила и се надявам,че скоро пак ще имаш повод за радост!

Извинявай, но да те питам нещо във връзка със загубата ти м.май... После наложи ли ти се кюретаж? Добре ли е веднага след аборт да си бременна отново?

# 737
  • Мнения: 143
Дафи,има нова тема вече,но ще ти отговоря тук.Бях без кюретаж.Казаха ми,че съм се изчистила сама...И затова не сме се пазили и още юни бях с положителен тест.Дано и при теб се развият така нещата.

# 738
  • Мнения: 618
  bouquet Здравейте всички.

Живот и здраве и аз ще ставам майка февруари. Термина ми е 16.02.2015
Надявам се всичко да е наред.
Успех на всички!  Heart Eyes

# 739
  • Мнения: 618
 Heart Eyes  bouquet термина ми е на 16.02.2015 и живот и здраве, май ще раждам в МД при Гунев.
Успех на всички! Ако има някоя майка около моя термин моля да ми пише на лично.   bouquet

# 740
  • Мнения: 2 171
Kraskas, заповядай в новата ни тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=789725.0;topicrefid=20

Ако искаш напиши там години, град, поредна бременност и термин и ще те добавя в списъчето Peace

# 741
  • Мнения: 57
Добре дошла при нас  Hug
Има нова тема мила, няколко реда по назад ще видиш линк.

Общи условия

Активация на акаунт