Избор за матрак за бебето

  • 4 523
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 108
Здравейте,трябва да си купя матрак за бебешкото легло,но имам нужда от съдействие,тъй като не разбирам.Този модел дали е добър според Вас Simple Smile
 http://www.aiko-bg.com/index.php?show=p&sgid=53&pid=78609
 Благодаря Ви предварително Simple Smile

# 1
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 350
Изглежда хубав Peace
Аз също си бях купила за детето от дунапрен и кокос отгоре Wink

# 2
  • Мнения: 108
Доволна ли сте от него Simple Smile

# 3
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 350
Ами, доколкото може родителя де е доволен - да доволна бях.
Защото ние също спим на дунапрен с кокос матрак и ми е удобно. Аз лично предпочитам твърди матраци.
Също май е по-добре за бебета да спят на твърди матраци Peace

# 4
  • Мнения: 108
Аха,защото не съм го виждала и незнам как е на допир Simple Smile

# 5
  • Варна
  • Мнения: 611
   Първия, който купих беше почти същия. Дадох 50 и няколко лева, а тази кокосова вложка така се сплеска, че детето беше на 2 месе,ца като го изхвърлих, защото беше ужасно вдлъбнат, личеше си къде му седи главата, къде дупето, сякаш в дълбоко корито го слагах. Пък не беше чак толкова тежък... Дано да имаш по-голям късмет  Peace

# 6
  • Мнения: 108
Май си е до късмет,в крайна сметка си мисля да го купя,пък ако не става ще го хвърля,докато човек не пробва няма как да знае Simple Smile

# 7
  • Мнения: 1
Здравейте. Силно Ви препоръчвам следния матрак- http://www.naturalmat.co.uk/product.asp?strParents=104&CAT_I … 255&P_ID=1024
В момента цената му е доста намалена и излиза изгодно. за стандартен р-р 60х120см, смятам че на наш пазар не може да се намери нищо по-добро. Казвам го от опит. Матрака няма как да се деформира (би бил добра инвестиция и за 2-ро, 3-то и т.н бебе), не запарва, не мирише на нищо, няма химикали или други гадости в него....Просто е чудесен избор за всеки за когото има значение на какво ще спи новороденото му бебче.
П.С - доставката може да се направи с фирма-посредник и теглото е ок. 12-13кг. опакован.
Препоръчвам го на всеки!
И това не е реклама!

# 8
  • Мнения: 1
Здравейте, аз очаквам моето бебче през октомври и вече се замислям за кошара и матрак.Днес гледах матраци на junio с пълнеж от елда, лимец и просо.Продавачката много ги хвалеше, но искам да съм сигурна в избора си.Моля някой ако го е ползвал или знае нещо за тях да сподели  Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 308
Здравейте, да бутнем малко темата Simple Smile))
Нашия бебо го очакваме всеки момент  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
До колкото четох на добре за бебчето било да спи първите месеци на твърдоо /кокос, елда/ а след това на по-мекичко да се обърне матрака. Харесала си бях матраче с кокос от единия край и пяна от другия. Отивам днес вече да го купя и си говорим с продавача, че доста неща взех от този магазин.. Та той ми предлага да взема матрак с елда от единия край и пяна от другия. Разликата в цената е някъде 15 лв., та не са парите проблема.. Чуденката ми е относно елдата  newsm78 Иначе в нета хубави неща пише..ама.. Някой да е имал/ползвал такъв матрак?

# 10
  • Мнения: 4 706
И ние и детето спим на матрак "Тед" бебешкият ни струваше около 60лв с непромокаема стелка подарък, много, много сме доволни, не е трепнал.

# 11
  • Мнения: 308
Да си се похваля  Laughing взехме си мтрака с кокос. Надявам се на бебо да му е удобно Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт