Къда да намеря Mustela?

  • 2 112
  • 30
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 86
Вече тотално се обърках къде да пусна питането си, но дано някои се отзове. Та, в аптека ли се продавт продукти на Mustela в детски магазили ли, или къде.  newsm78Днес мъжа ми издирвал в Щъркел и няколко аптеки но нъц. Помагайте. newsm46

# 1
  • Мнения: 1 771
В аптека съм виждала и мисля, че в тази на Лъвов мост продаваха.

# 2
  • Мнения: 2 125
В аптека Санита на бул. Мадрид има със сигурност Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 596
В добре заредените аптеки я има тази козметика! Къде по-точно живееш? Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 797
  Ами, зависи къде живееш. Има ги главно по аптеките. Аз мога да ти кажа за "Красна поляна". Пиши къде си и другите по-лесно ще те ориентират.

# 5
  • Мнения: 86
Живея в Западен парк и Красна поляна ми върши чудесна работа. Маги ще ми напишеш ли коя аптека имаш предвид. Laughing

# 6
  • Мнения: 498
в аптеки ремедиум ги има на графа до попа и на  пресечката шишман с иван вазов Wink

# 7
  • Мнения: 870
Само в аптеките я има. Търси в Ремедиум.

# 8
  • Мнения: 79
Sladka,на мен ми препоръчаха една нова серия SEBA MED немска е . Малко по ефтиничка е от МУСТЕЛА но е по- добра(според мен). Аз използвам лосиона и шампоанчето за тяло и съм много доволна. Има много приятен аромат и прави кожичката на беба пухкава. А на Мустела използвам шампоана за коричките по главата и е много ефикасен. Незнам на теб какво точно ти трябва!? По принцип ги има в по заредените и големи аптеки.

# 9
  • Мнения: 86
А немската пак медицнска козметика ли е ? Ние трябва да вземем маслото за баня на Mustela, защото след Bubchen направи атопичен дерматит и са къпехме 2 месеца с Linolafet-пак масло за баня, но с АБ. Сега трябва да минем на козметика и да следим ефекта. Благодаря на всички, които се отзоваха. Hug

# 10
  • Мнения: 641
А немската пак медицнска козметика ли е ?

Френска е Grinning. Беба също е с дерматит, ако не помогне Мустела опитайте Seba Med,  и двете и понасят.

# 11
  • Мнения: 46 504
Щом си в Западен парк, мини тунела и ела до Люлин 9, в аптеката до магазин "Оазис" има голям избор на всички марки, включително "Мустела"  Peace

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
По повечето аптеки я има Мустела.Във "Стрелбище" я има в двете аптеки срещу Фантастико и в една на "Костенски водопад"-това в "Гоце Делчев".Иначе в Дрогерийте,в тази срещу центъра по хигиена сто процента я има.

# 13
  • Мнения: 86
Благодаря на всички!  bouquet Купихме си на Seba med!

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Благодаря на всички! bouquet Купихме си на Seba med!

Аз позлвам Себа Мед.И съм мнго доволна.!!:-)

# 15
  • Мнения: 79
Ние също сме с дерматит беба има някакви грапавини по крачетата. Ту се появяват ту изчезват . Педито каза че е като екземка и толкова нищо не ни изписа.  #2gunfireПринудих се да отида на частен лекар . Препоръчаха ми СЕБА МЕД , по точно пяната за баня и лосиона . Ползвам ги вече 1 седмица и определено има много голям ефект.

# 16
  • Мнения: 86
Здравейте пак Laughing. То май темата стана повече "да на Seba med" и пак да питам ползващите. За сега съм взела само пяната за баня,  bath1 за да видя как ще му понесе на бръмби, и ако всичко е Ок ще взема и нещо за мазане. Та мисълта ми е че всички пишете за лосиона (които е за след къпане нали?) а в проспекта чета и за други продукти (baby bodi milk,skin care oil ) smile3529, които тябва да имат същия ефект(овлажняващ)- мисля Thinking. Ползвалили ли сте ги и какви са отзивите? smile3506

# 17
  • Мнения: 5 228
Много хубаво масло за баня има и от серията Нахткерцен на д-р Тайс, ползвалисме какви ли не масла, но от това съм най-доволна.

# 18
  • Мнения: 535
И аз имам въпрос - това Себа мед само за кожни проблеми ли е или може от самото начало да се почне с него? Това не ми стана ясно...

# 19
  • Мнения: 86
И аз имам въпрос - това Себа мед само за кожни проблеми ли е или може от самото начало да се почне с него? Това не ми стана ясно...
На опаковката пише:" Бебешка пяна за баня-за деликатна кожа
Предназначение: не предизвиква сълзи,не съдържа сапун и основи,специална формула за перфектна грижа за деликатната кожа на бебетата и малките деца, клинично тестван продукт. Бебешката пяна за баня със своето ph 5.5 подпомага развитието на кожната киселинна обвивка и нивото на влажност на кожата. Извънредно мекия комплекс нежно почиства, без да изсушава деликатната бебешка кожа. Билков екстракт от медицински растения, копър, лечебна маточина и имел предпазват кожата от раздразнения. Без оцветители, нитромокови съставки, формалдехид, нитросамин и диоксан."

# 20
  • Мнения: 535
Благодаря за бързия отговор. Скъпа ли е тази козметика като цяло? В сравнение с Бюбхен например....

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
от Бюбхена Йоско се изрина и аз бързо смених със Себа Мед.Иначе няма кожни проблеми

# 22
  • Мнения: 86
Благодаря за бързия отговор. Скъпа ли е тази козметика като цяло? В сравнение с Бюбхен например....
Пяната за баня струва 8.30 лв., а и лосиона е там някъде. Горе долу като Bubchen.

# 23
  • Мнения: 535
Супер!

Благодаря ви много!

# 24
  • София
  • Мнения: 797
Живея в Западен парк и Красна поляна ми върши чудесна работа. Маги ще ми напишеш ли коя аптека имаш предвид. Laughing
   
  Видях, че си взела вече Seba med , но все пак, макар и късно да ти отговоря. Mustela има в денонощната аптека на пазара на "Красна поляна" откъм спирката на автобусите, също в аптека "Медея" на ул. "Атанас Кирчев".

# 25
  • Мнения: 69
В аптеките Ремедиум-има на Графа, на Шишман и другите не помня къде бяха.

# 26
  • Мнения: 145
Здравейте мами, извинявам се, че ще се намеся, но аз имах неблагоразумието да я пробвам и се оказа доста несполучлива. Малката получи сериозен обрив, а сроковете на годност ги следя. И от други хора чух, че не са доволни. Личен избор е, но.......незнам аз вече се опарих и да Ви кажа не всичко много скъпо е добро, а това е сравнително скъпа марка козметика. Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 79
mimi sh за мустела ли говориш или за Себа мед? Ако е за Мустела аз също не съм очарована от нея , а е доста скъпичка Naughty

# 28
  • Мнения: 145
За Мустела говоря и пак повтарям, че не съм доволна изобщо от нито един от продуктите. Много по-добро е българското си Бочко.....за левче дето се казва, но е вълшебно използвам го от както се е родило малкото и.......до сега не се е подсекла изобщо а кара 8ми месец.........................тамами внимавайте. Пазара е залят с всякакви боклуци!!!

# 29
  • Мнения: 5 228
За Бочко съм абсолютно съгласна. По принцип съм фен на скъпата и качествена козметика, първоначално купувах само скъпи кремове за дупе. В една аптека много ми препоръчаха Бочко, аз го купих само за проба, и вече месеци само Бочко ползвам. Много хубаво кремче.

# 30
  • София
  • Мнения: 797
За Мустела говоря и пак повтарям, че не съм доволна изобщо от нито един от продуктите. Много по-добро е българското си Бочко.....за левче дето се казва, но е вълшебно използвам го от както се е родило малкото и.......до сега не се е подсекла изобщо а кара 8ми месец.........................тамами внимавайте. Пазара е залят с всякакви боклуци!!!

  Все пак става въпрос за различни типове кожа, нормално е на едно дете да не му е понесла Мустелата, на друго пък Бюбхен или Бочко. На моят син Бочко не му понесе, пробвах и крема на Клоран за подсичане, но от него положението ставаше по-зле. И до днес ползвам Бюбхен.  Така, че е нормално едни да са доволни от един продукт, други от друг, независимо скъпи или евтини.

Общи условия

Активация на акаунт