Проблемно забременяване и Искам да забременея

  • 4 377
  • 45
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 092
Цитат на: Sunshine
Форум за жените, взели решението за бебе. Полезна информация, съвети и отговори на въпросите, които ви вълнуват.  Rolling Eyes  Embarassed  Rolling Eyes

  202uu   202uu   202uu

# 31
  • Мнения: 249
Цитат на: boo

Форум за всички, които са решили да имат бебе. Какво ви очаква? Профилактика, полезна информация, проблеми и разрешения. Обмяна на опит, подкрепа и съвети.


На мен също ми харесва! Даже много! Кратко, ясно и точно!
За име "Искам бебе" мисля, че е също много точно попадение Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile

# 32
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Цитат на: Venera26
Цитат на: boo

Форум за всички, които са решили да имат бебе. Какво ви очаква? Профилактика, полезна информация, проблеми и разрешения. Обмяна на опит, подкрепа и съвети.


На мен също ми харесва! Даже много! Кратко, ясно и точно!
За име "Искам бебе" мисля, че е също много точно попадение Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile



И на мен това ми харесва  Wink

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
Цитат на: boo

Форум за всички, които са решили да имат бебе. Какво ви очаква? Профилактика, полезна информация, проблеми и разрешения. Обмяна на опит, подкрепа и съвети.

  202uu


 ISKAM BEBE!!!

# 34
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Цитат на: stasy
Цитат на: boo

Форум за всички, които са решили да имат бебе. Какво ви очаква? Профилактика, полезна информация, проблеми и разрешения. Обмяна на опит, подкрепа и съвети.

  202uu


 ISKAM BEBE!!!

# 35
  • София
  • Мнения: 7 242
Решихте ли вече в кой форум ще пишете?
Аз мисля, че съм за "Искам бебе" т.к. вече имам едно детенце, а нямам диагностициран медицински проблем, въпреки, че ми се събират общо почти 5 години чакане. Но въпреки това не съм съвсем сигурна къде ми е мястото...

# 36
  • София
  • Мнения: 4 272
Лекси, и аз се чудя. И аз нямам медицински проблем. От 6 месеца се опитваме с бебето. Ще пиша и в 2-та форума. Дано от "Проблемно забременяване" да не ми се разсърдят, че нямам поставена диагноза или съм чакала прекалено малко. Вярно е, че съм нетърпелива. Не знам...

# 37
  • Мнения: 1 497
Лекси, ти и всички останали можете да пишете и във 2та форума. няма забрани. А ти как да нямаш стерилитет като опитваш от 5 години и не става? Значи има нещо. Въпроса е какви теми ще пускате, това е.

# 38
  • Мнения: 233
Теодора е права - няма забрани!  202uu
Иначе аз пък съвсем никъде във форума не трябва да пиша...  Embarassed  Embarassed  Embarassed

# 39
  • Мнения: 4 212
4есно казано"искам бебе" зву4и много нежно и типи4но по женски,докато "искам да забременея" ми е много 'сухо'.Разбира се никога не съм правила проблем от това,понеже за мен е ВАЖНО,да има разбирателство,подкрепа и положителна атмосфера във форума.
Исками се да се вземе решение(от нас) и да запо4не да те4е живота във форума както си беше моми4ета Sad  Sad

# 40
  • Мнения: 4 324
Цитат на: Teya
Исками се да се вземе решение(от нас) и да запо4не да те4е живота във форума както си беше моми4ета Sad  Sad


Ами както всички видяхме, избора на модератори и описание на форума е доста трудно нещо  Sign Exclamation  Wink

Както казах и в другата тема - чакам отговора на Deq, пускам анкетата, която ще е валидна 1 или два дена. Следва още една анкета за избор на втори модератор и приключваме въпроса  Wink

# 41
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Цитат на: boo
Искам бебе!


 ИСКАМ /Пак/ БЕБЕ! - примерно  Grinning

# 42
  • Мнения: 7 716
ИСКАМ /Пак/ БЕБЕ! На мен не ми харесва - звучи ми като спонтанен аборт.

# 43
  • София
  • Мнения: 203
Съгласна съм със Sunshine Zuzi  Grinning

# 44
  • Мнения: 11
Таничка и според мен е по добре да остане форума "ИСКАМ ЗА ЗАБРЕМЕНЕЯ" защото с това мото преди да си прочел за какво всъщност става въпрос ти става ясно че точно тук е мястото в което може да намериш информация ,съвети, разбиране   и най-важното според мен приятели с твоята съдба . Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт