Пак моите въпроси с отбиването

  • 1 622
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 195

А това с обяснението ми е много интересно, особено ме разсмя това за батериите. Не знам, на мен хич не ми влиза в положение това дете, колкото и да му обяснявам, гледа си неговите интереси и това е.


Честно казано и аз много се учудих, че така добре разбра всичко. То вярно, че вече си говорим всичко и се разбираме, но го лиших от едно такова удоволствие и той не възропта...През цялото време му повтарях, че още го обичам и можем да се гушкаме, колкото иска, но не очаквах да е без катаклизми, както стана.

Сега се сещам, че говорих с майката на един приятел, която го е отбила на 2 години. Тя ме посъветва да си купя вит. Ц на таблетки, да го стрия и смеся с малко вода и да си намажа зърната - да се отврати. Даже бях си взела, но не се наложи да го ползвам и после детето го изяде с удоволствие!?! - явно нямаше да успее тактиката... А преди година една жена на плажа ми разказа за някакъв медикамент или нещо подобно - поне от аптека го била  купила - пак за еднократно намазване на зърната. При нея подействало безотказно, дъщеря и била на 2г. и 2 месеца тогава...За съжаление не запомних името на препарата - тогава не ме интересуваше...
Пак успех!

# 31
  • София
  • Мнения: 10 825
И моето мнение е, че увеличен прием на течности е първата стъпка.  Peace Макар че успоредно с това трябва да намериш начин да му ги даваш - чашка ли ще бъде, биберон ли, сламка... както той си иска...
И ние сме с две кърмения - вечер и сутрин рано. Аз лично планирам да махна първо вечерното и чак накрая - сутрешното, щото просто не мога да стана в 6 да правя адапте.  Crazy

Точно това е и нашата ситуация. Тези дни ще спра вечерното кърмене. Дани често вечер заспива без него така че ще е лесно. Най-трудно ще ми е спирането на сутрешното не заради него а защото просто не мога дао си представя как ще стана в 6 часа Embarassed

# 32
  • Мнения: 2 784
Цвети, като чета, ти си моята история едно към едно. Simple Smile

Mr. Green Peace Направо сестри по съдба.
И още нещо има при мен, вече мъкна няколко здравословни проблема все за "като спра да кърмя" и ми писна вече- парацетамола и билковите таблетки не са панацея.  Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 3 926
И още нещо има при мен, вече мъкна няколко здравословни проблема все за "като спра да кърмя" и ми писна вече- парацетамола и билковите таблетки не са панацея.  Rolling Eyes
Но Хомеопатията може да се пробва Wink Grinning Пък иначе ти си спирай да кърмиш Grinning

# 34
  • Мнения: 1 283
Мацки, и аз съм на същото дередже! Rolling Eyes
Иска ми се вече да отбивам,но май няма оттърване! ooooh!
Лошото е,че нямаме баби,а при баща си ако легне пищи като заклана! Confused За кошарата пък дума да не става! Naughty Два пъти съм я оставяла там за по 20-тина минути и от рев и напъни цяла плувва в пот и пълни памперса до горе! Sick
Не знам какво да правя! Tired Ходи на ясла и там си заспива без проблем,просто защото е преуморена,но вечер още като я взема започва да ми дърпа блузата и да пищи! Shocked
През нощта спим двете на спалнята,пижамата ми е вдигната и тя си се самообслужва! ooooh! Не мога повече,кога ли ще се наспя като хората!? Praynig
..хелп! cry

# 35
  • София
  • Мнения: 2 210
Поли, аз заминавам утре за 4 дни на Банско, ще ти пиша как е преминало "отсъствието" ми, защото мисля като се върна да пробвам това с рационалните доводи за развалените ц.ц.  Mr. Green
(Ама отсега си мисля, 4е няма да го бъде...)
Взимам си и помпата, защото знам как ще се събуждам сутрин Twisted Evil

# 36
  • Мнения: 2 784
И още нещо има при мен, вече мъкна няколко здравословни проблема все за "като спра да кърмя" и ми писна вече- парацетамола и билковите таблетки не са панацея.  Rolling Eyes
Но Хомеопатията може да се пробва Wink Grinning Пък иначе ти си спирай да кърмиш Grinning
Всичко съм пробвала, повярвай- билки и хомеопатия, и бабини илачи... Но някои неща се лекуват само с традиционна медицина. Не се оправдавам с това за решението си да спра кърменето, няма и защо- в края на краищата всеки сам си решава.

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
И при мен е така,момичета. Вече и на мен ми се иска да приключим с това кърмене,а сърце не ми дава да я оставя буболечката да плаче. Баби си нямаме,а с баща си не иска да заспива,реве като съдрана,а той,милият се побърква. Месеци наред чакам да се отбие сама,кърмя я по малко и и додавам АМ с биберон,но не се отказва от сукането и това е.С времето наистина сама намали броя на кърменията,но без да цокне не заспива.Днес както си сучеше спря,погледна с неземна любов гърдата ми и каза замечтано:"любимата цицка".Е,кажете сега,как да я отбия ?
И аз мислех за варианта:Млякото свърши,но тази идея с развалените цицки е супер. Единственият недостатък е,че ако наддаде вой,вече няма връщане назад.Е,в краен случай ще извикаме някой симпатичен майстор да оправи цицките на мама hahaha[

# 38
  • Мнения: 1 283
Е,в краен случай ще извикаме някой симпатичен майстор да оправи цицките на мама hahaha[
Joy

# 39
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Айде и аз да се включа. Не сме се отбили, но съм се подготвила вече за това.
Докарала съм я само до сутрешно кърмене и усещам вече, че е само въпрос на желание от моя страна да спрем.
Като за начало накарах татето да го приспива вечер. Отначало компенсираше със събуждане през ноща и хоп на цицата, но сега започна да не се буди въобще. Спи си като буба. Той самия вече няма такъв интерес към млекоцентралите, понякога сутрин само дръпва един-два пъти и се обръща на другата страна.
Незнам кога ще спра обаче ... сърце не ми дава още Wink

Общи условия

Активация на акаунт