Килолек

  • 3 560
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12
Здравейте мами,за първи път пиша тук.Днес си поръчах в аптеката Килолек и утре ще го взема и почвам да го пия.Смятам и да започна хранителен режим.Моля някоя мама ако го е ползвала да сподели да ли има резултат.Имам да свалям цели 20кг. надявам се малко поне да ми помогне baby_neutralСтискайте палци. smile3503

# 1
  • Мнения: X
Тук има вече такава тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=752527.0

# 2
  • Мнения: 12
Мерси,не я бях видяла.

# 3
  • Драгоман
  • Мнения: 1 219
  За Килолек не знам, но скоро видях реклама на Топшоп на клин за отслабване ХотШейпърс, който чрез потене свалял килограми! Звучи ми правдоподобно и мисля да си го взема  Grinning Ако някой има отношение и го е ползвал, моля да сподели!  Peace Simple Smile  Hug

# 4
  • Мнения: 12
Не съм чувала за този клин,ако си го вземеш да споделиш резултата.

# 5
  • Драгоман
  • Мнения: 1 219
 ОК Simple Smile Току-що четох някаква статия за това, че нямало много ефект от такива методи чрез потене и били много корави и неудобни, само дехидратация се получавало и сваляне до 2 кг. най-много...  Whistling ноооо, мъжа ми обеща да ми го купи и ще пробвам  Laughing Имам да свалям около 5 кг. след раждането и ми е трудно, дано това помогне. А в момента пия чай за красиво тяло Билкана 3 . Мисля , че ми подтиска апетита и има слабителен ефект, но не голям. Пие се преди хранене. Наистина ям по-малко, но нз дали е самовнушение или е от чая.  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт