За новото "родилно" предаване по бТВ

  • 4 096
  • 57
  •   1
Отговори
  • Мнения: 177
Видяхте ли рекламата на новото предаване по бТВ, което е за родилки?  Доколкото знам ще дават истински раждания и ще се разискват всякакви проблеми - точно както в този форум. Супер е, че са се сетили за най-страхотния момент от живота на жената - когато става майка.
Вие какво мислите, дали бихте участвали?

# 1
  • Мнения: 1 428
Аз лично не бих участвала,но с удоволствие ще го гледам Wink
Ще бъде интересно ,особено за бъдещите мами.

# 2
  • тук-там
  • Мнения: 5 673
Аз сега видях, че стартира някакво предаване и по Канал 1 - Телевизионно бебе. Няма спор - идеята е страхотно. Да се надяваме, че и изпълнението ще е на ниво.

# 3
  • Мнения: 2 952
Този вид предавания  са популярни.И при нас има.Най-после и в БГ , браВоСС!!Бих  участвала , но без  снимане на самото раждане.Аз дори за нас си не бях съгласна да си правим снимки  от самото раждане.Така с тези предавания се показват докторите , болниците , нека им е за мотивация също!

# 4
  • Мнения: 1 464
Крайно време беше да се направи такова предаване smile3501

# 5
  • Мнения: 1 313
вече има такава тема

# 6
  • Мнения: 878
а я кажете кога и по коя телевизия ще е ...аз не съм чула  newsm78

# 7
  • Мнения: 2 309
Бих участвала.

# 8
  • София
  • Мнения: 561
Аз лично съм против.  Naughty Как може да нахълтват в един толкова прекрасен интимен, но и болезнен момент от живота на една жена?  #2gunfire Да разискват-да, ама reality шоу би ми дошло в повечко #Crazy #Crazy Според мен няма нищо по-страшно от това да си наплашен предварително от раждането-то и без това си е жив ужас! Ами ако се появят разни усложнения и се разтичат там разните доктори и разни други-как после жена да иде да ражда?? Нали все това ще мисли и вижда пред очите си??
Чудя се коя ще е следващата бомбастична измишльотина! #Cussing out #Cussing out
Ей, хората какво ли не правят за пари....

# 9
  • Мнения: 1 709
   Доколкото азразбрах вървят май 2 предавания.Едното е по БТВ , а другото е по канал 1.

# 10
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Настоящата тема е за предаването по бТВ, както е видно от заглавието Wink, а иначе и по Канал 1 ще има подобно

# 11
  • Мнения: 107
В предаването по БТВ ще учатват двойки, които доброволно са се съгласили да бъдат заснети с изричната уговорка, че няма да им се заплаща! Екипът на БТВ, който ще реализира предаването е "на пост" в Шейново в търсене на нови телевизионни звезди!
А предаването по Канал 1 ще проследява цялата бременост на жената, както и всички последствия от нея!
Аз лично не бих участвала, но всеки има право да направи своя избор!

# 12
  • Мнения: 177
Аз лично съм против.  Naughty Как може да нахълтват в един толкова прекрасен интимен, но и болезнен момент от живота на една жена?  #2gunfire Да разискват-да, ама reality шоу би ми дошло в повечко #Crazy #Crazy Според мен няма нищо по-страшно от това да си наплашен предварително от раждането-то и без това си е жив ужас! Ами ако се появят разни усложнения и се разтичат там разните доктори и разни други-как после жена да иде да ражда?? Нали все това ще мисли и вижда пред очите си??
Чудя се коя ще е следващата бомбастична измишльотина! #Cussing out #Cussing out
Ей, хората какво ли не правят за пари....

Съгласна съм!  Naughty Това е гадно. Преди да родя гледах нещо подобно при Гала и после бях в стрес... та и до днес. Доколкото знам екипът дебне в Шейново... но споко, без ваше съгласие не може да направят нищо!

# 13
  • Мнения: 577
Какво не правят хората за пари.Много е вулгарно,според мен раждането е много интимно нещо.

# 14
  • Мнения: 183
хубаво е че правят такова предаване. аз се сещам само за едно още (биберон беше май). добре е бъдещите майки да са запознати с процеса и възможностите.

bibinka ако предаването на Гала е същото за което е сещам и аз да определено беше гадно и смоя страх от игли питате ли ме! още като се сетя и настръхвам! обаче по добре да знам кое за какво е и да мога да кажа кое искам и кое в никакъв случай!

Общи условия

Активация на акаунт