Покана на родител

  • 507
  • 4
  •   1
Отговори
Искам да получа повече информация за поканата ,която се изпраща на родител .Например има ли определен формуляр?Може ли да е съставена от свободен текст?Какво трябва да съдържа  текста ?
По факс ли се изпраща? Confused

# 1
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Предполагам, че зависи за коя държава става въпрос. В Гърция има готов формуляр. Вписват се имената, номера на паспорта, за колко дни ще идва на гости въпросния човек, в кое населено място, през кой пропускателен пункт ще мине. Данните на този от, който е поканата. Ние сме изпращали покана по факс и нямаше проблем на границата.

# 2
  • Мнения: 2 959
Със сигурност зависи от страната. Когато майка ми идваше нашата покана беше свободен текст, като изискванията ми ги дадоха от имигр. бюро. И дори я заверихме нотариално, заедно с др. док- ти. Изпратихме док- тите по факс.

# 3
  • Мнения: 2 952
Попитай  на място (посолство или друга институция,която върши това там,където си).Различно е.Международните споразумения също са различни на дадена страна със  другите...Някъде се плащат гаранции(после се връщат парите) за спазване на визовия срок....различно..... Peace

# 4
  • Мнения: 3 478
Сандина, кажи къде си?

Аз наскоро правих покани, но наистина от всяка страна изискванията са различни. Иначе ще се радвам да ти кажа аз какво правих, на мен момичетата от форума ми помогнаха тогава с полезна информация.

Общи условия

Активация на акаунт