отзиви за вилно селище Уют Цигов Чарк

  • 2 522
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте приятели,искаме със семейството ми да отидем на почивка в Цигов Чарк на вили Уют.Може ли някой да ми даде някакво мнение за там Wink.Благодаря предварително !
 newsm78

# 1
  • Мнения: 8 937
Ходихме преди години.
Силно впечатление ми бе направило, че държат мн студено. не прохладно, а направо студено - навън беше жега, а вътре с чорапите и горнищата задължително.
Иначе бяха добре обзаведени, имаше всичко най-необходимо, за да си готвиш сам. С веранда и възможност за барбекю.

На малко изолирано място се падаха. От едната страна имаше някаква станция, от другата - частни вилички. Отпред - нищо, отзад - гора.

Но впечатленията ми са от преди ... 6-7 години и е възможно да се е променило от тогава. Поне околността.
В общи линии ние не останахме доволни от почивката си там. Беше прекалено пусто и нямаше какво да се прави особено. Пейзажа също бе прекалено равнинен за нашия вкус - все пак като отива човек на планина, му се иска планина.
Пътувахме до Доспат тогава и там района определено ми се видя много по-живописен.

# 2
  • Мнения: 3
Бяхме резервирали за две вечери във вили Уют. Но името им е само за примамка. Няма нищо уютно вътре в къщичките, освен големия хубав двор отвън. Баните са с мухъл, прозорците са заковани, а кърпи има само ако попитате и то няколко пъти. Диваните вътре са окаляни целите отгоре. За барбекютата в двора няма никакви дърва или въглища, които ви се предоставят в това планинско място. Така не се прави селски и планински туризъм. Собственикът е леко нагъл и ни обвини, че сме крадци след като вечерта в 23ч на 10° нямахме никакви дърва и си позволихме да вземем две малки части от греди, оставени отзад зад къщичките. Цирк пълен направи и развали настроението на групата! Никакво отношение към клиентите си! Един голям варел на входа на вилите, гореше цял ден и ни опушваше стабилно, понеже сигурно не си плащат да им изхвърлят боклуците от вилите! Много грубо и нагло отношение от страна на собственика! Поне бяха разбрани, че ще вдигаме шум до никое време, но не бяхме и единствените де.

Общи условия

Активация на акаунт