РЪЧНО НАПРАВЕНИ КРАСОТИ ЗА ПРОДАЖБА

  • 10 476
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Здравейте!От известно време се занимавам с направата на някои неща.Правя гривни от мъниста,рисувам върху различни стъклени съдове-чаши,бурканчета,бутилки и др.,рисувам икони,правя мартеници.Искам да изкарам нещо допълнително,но ми куцат продажбите и моля за помощ.

# 1
  • Мнения: 4 500
Какъв ти е въпроса точно?

# 2
  • Мнения: 8
Търся идеи или някой,който  има магазинче за сувенири и джунджурии,мога да му ги изработвам.

# 3
  • Мнения: 4 500
Можеш да ги пуснеш в продавалник, друго не се сещам

# 4
# 5
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Направи си страница във ФБ.

# 6
  • Мнения: 207
Защо не ни покажеш някои твои неща? Ще ми е интересно да видя!

# 7
  • Мнения: 8
Благодаря за идеите.Всичките съм ги изпробвала,но...

# 8
  • Мнения: 207
Мисля, че сервизът за кафе се е получил най-добре и трябва да се насочиш натам. Идеята за фейсбук страница е много добра, но първо трябва да набереш хубав асортимент, който да предлагам Simple Smile

# 9
  • В страната на мечтите
  • Мнения: 737
На мен сервизът за кафе не ми изглежда ръчна изработка, а и не пише да е такава....

По темата - за съжаление в България трудно се намира пазар за такива неша,защото никой не оценява ръчния труд. И аз шия гоблени и изработвам сувенири, майка ми рисува и прави всякакви аранжировки и бижута, но всички си остава в сферата на хоби и удоволствие. Досега не сме открили начин да превърнем уменията си в успешен бизнес.
Дано ти успееш Simple Smile

# 10
  • Мнения: 67
Изивинявай, без да искам да те обидя, но първо трябва доооста да се постараеш върху изработките, после да мислиш как да ги продаваш.. Гривничките са еднотипни, във всеки китайски сайт могат да се купят за стотинки такива..

Чашите, бурканчетата.. трябва малко да разчупиш нещата, пробвай други техники, декупаж, по-интересни неща.. Това би минало за продаване на кашонче от група ученички от началното, събиращи за сладилед..


# 11
  • Мнения: 8
На мен сервизът за кафе не ми изглежда ръчна изработка, а и не пише да е такава....

По темата - за съжаление в България трудно се намира пазар за такива неша,защото никой не оценява ръчния труд. И аз шия гоблени и изработвам сувенири, майка ми рисува и прави всякакви аранжировки и бижута, но всички си остава в сферата на хоби и удоволствие. Досега не сме открили начин да превърнем уменията си в успешен бизнес.
Дано ти успееш Simple Smile

Не съм го правила.Аз също шия гоблени,но си стоят и те в къщи.Много е трудно,успех и на вас.

# 12
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Изивинявай, без да искам да те обидя, но първо трябва доооста да се постараеш върху изработките, после да мислиш как да ги продаваш.. Гривничките са еднотипни, във всеки китайски сайт могат да се купят за стотинки такива..

Чашите, бурканчетата.. трябва малко да разчупиш нещата, пробвай други техники, декупаж, по-интересни неща.. Това би минало за продаване на кашонче от група ученички от началното, събиращи за сладилед..


Абсолютно съм съгласна! Такива гривни прави и четиригодишната ми дъщеря. Няма нещо, което да ме накара да го купя, да ме грабне от пръв поглед, съжалявам. На този етап помисли как да обогатиш асортимента си откъм идеи, не различни артикули. После мисли как да ги пласираш тези неща.

# 13
  • Мнения: 8
В началото на темата написах,че от скоро пробвам да правя разни неща.Съгласна съм ,че не са кой знае какво ,но всеки е започнал от някъде.Моля,който е решил да се заяжда,да не е в моята тема.

# 14
  • Мнения: 411
Няма да имаш полза от безсмислени похвали. Момичетата са ти дали съвети, послушай ги.

Ако искаш да печелиш от ръчни неща, насочи се към нещо различно, уникално, което никой друг не прави. Или бъди по-добра от останалите. Но докато се учиш е нормално да нямаш продажби.

Общи условия

Активация на акаунт