Търся помощ от графичен дизайнер

  • 3 532
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 207
Здравейте!
Преди месец започнах да си водя личен блог, след това му направих фейсбук страница, туитър, youtube канал и т.н. и осъзнах, че визиите на всяка една страница в социалните мрежи почти няма нищо общо. Осъзнах, че имам нужда от някакъв общ дизайн за всичките: Някаква картинка, която да използвам като профилна, същата, но подходяща за корица във фейсбук или туитър, същата, но подходяща за подпис тук във форума и съответно същата, в размерите на банер. Всички снимки и неща в блога ми са авторски, никога не съм си позволявала да открадна нещо, за това и този път искам да бъдат изработени специално за мен. Моля, ако има дизайнери, които се занимават с подобни неща да пишат. Блогът е общо взето на женска тематика.
Благодаря ви!

# 1
  • Мнения: 3
Имам една група на която попаднах преди доста време. Доста доби изглеждат и последно гледах че имат и курсове, а и цените не са скъпи ако искаш ги виж.
https://www.facebook.com/Alfa.PMV?ref=aymt_homepage_panel

# 2
  • Мнения: 207
Благодаря много! Веднага ще разгледам!

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 612
Гледам, че първият ти постинг е от лятото, а вторият от месец ноември, така че ако не съм закъсняла твърде много мога да ти помогна, точно това работя. Естествено след празниците, вече съм в отпуск Simple Smile Ако имаш интерес - пиши ми.

# 4
# 5
  • София
  • Мнения: 20
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт