заплаща ли се за раждане....

  • 1 765
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 505
А каква е сумата за осигурените? Предполагам , че се заплаща все нещо, не ми се вярва да е без парички, имам предвид освен тези пари , които са за избор на лекар и съответно парите, които ще дадеш,,на ръка,,?!!!

Епидуралната упойка,ако искаш такава.Друго-не.

# 16
  • Мнения: 1 733
Да, ако си осигурен нищо не плащаш. Заплаща се само ако искаш да си избереш конкретен лекар за раждането. Например в "Св. София" изборът на лекар струва 500 лв, но не си длъжен да си избираш.

# 17
  • София
  • Мнения: 44 079
имам някакъв спомен от у-щето към св.софия, че казаха някаква суума м/ду 300 и 400лв за неусигурени. та не е страшно чак толкова. това за нормално де без лекар вип и т.н

# 18
  • Мнения: 451
A знаете ли колко струва епидуралната упойка ??

# 19
  • Wonderland
  • Мнения: 702
A знаете ли колко струва епидуралната упойка ??
Около 150лв. , зависи  от  болницата и  от града  в който ще  раждаш.

# 20
  • Мнения: 125
Искам да попитам мамите от Пловдив-дали са плащали за раждането при положение,че са здравно осигурени.Предварително благодаря.

# 21
  • Мнения: 5 103
900 Тина Киркова без нищо друго в Тина Киркова-секцио.

# 22
  • Мнения: 125
Аз попитах за Пловдив-Окръжна болница.Надявамсе да родя отново нормално.Ако има мами от Пловдив и са родили след януари 2006г да помагат с информация.

# 23
  • Мнения: 3 886
е аз дадох 300.маичин дом

# 24
  • Мнения: 123
Здравейте,интересна тема сте подхванали,дали има мами раждали в Бс скоро и дали могат да дадат информация за заплащането/неплащането/на здравноосигурените майки,понеже такива неща съм чувала за тая болница ,че направо..... smile3511А до няколко месеца ще ми се наложи да я посетя.... newsm12

Общи условия

Активация на акаунт