Козметика Bubchen - каде в Германия

  • 506
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 112

Здравеите , мами
 Къде мога да намеря палната серия на Bübchen в Германия- В Будниковски има само бабй милк и Бабй оил . а гледах в един БГ сайт че имат много продукти- Траум бад  , Траум schlaf   а тук не сам ги виждала, а уж е немска марка
 Така и така сам на тези тема вие каква бебешка козметика ще ми препоръчате и от къде - бебчо е вече на 2 месеза

# 1
  • Мнения: 7 605
В ДМ тъкмо в4ера видях много техни продукти, и в Лидл имат неЩо, ина4е и в Реал и в Toys R Us съм ги виждала.

# 2
  • Мнения: 7 803
мueler, sdchlecker  newsm78

# 3
  • Мнения: 447
И аз видях в DM и в EXTRA много техни продукти. Аз имам бебешка козметика на Пенатен, на Джонсън, на Гребер newsm78, на Бейбилав. И от всичките съм най-доволна и ползвам на  Бейбилав. Другите май ще ги пренасоча за по-голямата - шампоани,гелове и лосиони.

# 4
  • Мнения: X
В Toys R Us има най-голям избор от продуктите на Bubchen.
 Има и в DM, Muller, и останалите дрогерии, но не цялата гама продукти.

Аз ползвам само техни продукти и съм страшно доволна. МНого трудно се снабдявам с каквото ми трябва, защото тук не се продават. Няколкото ми опита да минем на френска козметика, бяха последвани от някаква реакция на кожата на бебо и повече не рискувам.

Последна редакция: пн, 27 фев 2006, 10:26 от Анонимен

# 5
  • Мнения: 112
Благодаря Ви , момичета . Днес бях в  Schlecker - там наистина има по голям избор

Общи условия

Активация на акаунт