bTV Репортерите...

  • 8 505
  • 130
  •   1
Отговори
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Евала...! Евала...! Евала...!
 smile3501 smile3501 smile3501
 newsm20 newsm20 newsm20
 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10
Нямам какво друго да кажа...!!!

# 1
  • Мнения: 918
Страхотни сте момичета Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 5 539
Добре, че подсети Shocked Като едното нищо го бях изпуснала

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 701
 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
Момичета,страхотни сте!

# 4
  • Варна
  • Мнения: 10 786
Кажете кой кой е!  Simple Smile

Браво на майките!   bouquet

# 5
  • Мнения: 5 577
Оле, да кажете кои кои е, аз само Дуци и АнМари разпознах.

# 6
  • Мнения: 516
Браво момичета гордеем се с вас!

# 7
  • Мнения: 46 488
И аз го гледам, чудесни сте  Hug  bouquet

# 8
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Аз въпреки, че на живо не съм виждала Роси/освен по ТВ, де? разпознах нея Laughing
Браво момичета, страхотни сте!
  bouquet  bouquet  bouquet

# 9
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Страхотни сте, всички! newsm51

 newsm20 newsm20 newsm20

# 10
  • Мнения: 12
НЯМАМ ДУМИ ГЛЕДАМ И ВИ СЕ ВАЗХИЩАВАМ   bouquet

# 11
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 805
Браво, момичета!

# 12
  • Мнения: 8 459
Г ледах с най-голямо удоволствие!БРАВО!

# 13
  • Мнения: 3 098
Гледах ви  Hug,невероятни сте  bouquet  bouquet  bouquet

# 14
  • Мнения: 4 358
БРАВО!  smile3501

Кика от дир-а ли мернах в началото?

# 15
  • София
  • Мнения: 4 866
дами, приемете най-искреното ми възхищение!

браво и на кристина баксанова и екипа за добрия материал!

Lilly, поздравления и за теб за труда по филма!

# 16
  • Мнения: 2 022
Браво момичета! Чудесни сте!  smile3501

# 17
  • Мнения: 4 202
Браво!!! Страхотни сте!    smile3501 bouquet

# 18
  • София
  • Мнения: 6 743
Гледах, плаках, радвах се и се надъхвах.
ПОКЛАНЯМ ВИ СЕ МОМИЧЕТА!Не знам какво още да кажа освен
БРАВО! smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 newsm20 newsm20 newsm20

# 19
  • Мнения: 2 125
ГОРДЕЯ СЕ С ВАС! ОБИЧАМ ВИ!
 smile3501 smile3501  

# 20
  • Мнения: 4 068
Браво момичета! Страхотни сте!
Само така и смело напред!


пп. А може ли верно да кажете кой кой е. Аз разпознах Ан Мари и Дуци.

# 21
  • Мнения: 289
 Браво!!! newsm20

# 22
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Браво!!!

# 23
  • Мнения: 1 895
Материала беше страхотен!
БРАВО, момичета! Заради хора като вас има надежда, че някой ден човеците ще станат повече от безличните  и безразлични просто съществуващи!

# 24
  • Мнения: 130
БРАВО,ЧУДЕСНО!
ВСИЧКО,КОЕТО ПРАВИТЕ, СИ ЗАСЛУЖАВА!!!!!!!!!!!

smile3501 smile3501 smile3501

# 25
  • Мнения: 231
Просто сте невероятни, момичета! Hug Гледах и се гордеех с всички вас! Поплаках си, разбира се, но и усмивката не слезе от лицето ми! Обичам ви! Продължавайте в същия дух! Според мен, материалът беше страхотен - поздравления!  bouquet

# 26
  • Мнения: 181
 Laughingсвалям ви шапка страхотни сте newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501

# 27
  • Мнения: 5 577
Браво, браво!

Невероятни сте!

# 28
  • Мнения: 824
Гледах със сълзи на очи.БРАВО БРАВО  newsm51
Това което правите е невероятно.Жалко, че съм толкова далеч от София,с радост бих се включила в акциите.

# 29
  • Мнения: 1 883
Гледахме го с цялото семейство. БРАВО МОМИЧЕТА! newsm51 smile3525

# 30
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
филма беше страхотен , участниците също!
 
 браво   bouquet  

# 31
  • Мнения: 5 577
Лили, има ли начин да сложиш репортажа в нета, да го изтеглим (забравих да го запиша  Close).

Много държа мъжа ми да го гледа.

# 32
  • Мнения: 120
Браво момичета, колкото и да го пишем, все ще е малко. Просълзихте ме!!!
Възхищавам ви се за проявената любов в действие!!! Дерзайте все така!!! newsm51

Последна редакция: нд, 26 фев 2006, 20:01 от ruth

# 33
  • Мнения: 3 861
дами, приемете най-искреното ми възхищение!

браво и на кристина баксанова и екипа за добрия материал!

Lilly, поздравления и за теб за труда по филма!
Радвам се,, че ви е харесал филма и Криси ще бъде поласкана ... ПОстарахме се филма да бъде издържан отвсякъде, както смислово така и визуално. И естествено пак ревах, въпреки че го знам наизуст. Ревах и докато го монтирах....особено на частта с Перник....
Много пъти съм искала да се включа в акциите, но никога не съм имала времето да го направя и винаги ми е било мъчно за това, че не мога да помогна. сега се чувствам поне малко удовлетворена за това, че допринесох този филм да стане реалност. Hug

# 34
  • Мнения: 80
СУПЕРСКИ БЪЛГАРСКИ МАМИ! smile3501

# 35
  • Мнения: 3 153
Страхотни сте! Това, което правите е най-чистото и благородно нещо, което съм виждала един човек да прави за друг!
Разплаках се, като гледах дечицата!

# 36
  • Мнения: X
Браво момичета,страхотни сте и филма беше страхотен! Hug Hug Hug Hug HugАз съм от сравнително новите мами,но искам да знаете,че ви подкрепям и ще ви подкрепам с каквото мога.Кажете към кой да се обърна за Пловдив?

# 37
  • Мнения: 83
Браво мами ,просто сте страхотни!!!!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 38
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Браво майки, направо ми напълнихте душата....Страхотна организация...направо се прекланям пред ентусиазма ви .....Аз която само мрънкам, че нещо не ми харесва в тази държава, направо онемях.......факта, че съществуват хора като вас наистина ме прави щастлива българка......променихте много от гледната ми точка за нещата........браво

# 39
  • u doma
  • Мнения: 170
Браво на всички момичета ! Браво на БТВ ! Всичко което правите е страхотно.  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 40
  • Мнения: 349
БРАВО   smile3501 smile3501 smile3501  ГОРДЕЕМ СЕ С ВАС   newsm20 newsm20 newsm20 newsm20

# 41
БРАВО МОМИЧЕТА!!!!!! СТРАХОТНИ СТЕ!!!!! ВЪЗХИЩАВАМ ВИ СЕ!!!! smile3501 smile3501 smile3501 smile3501

ОТДАВНА НЕ БЯХ ВИЖДАЛА НЕЩО ТОЛКОВА БЛАГОРОДНО!!!

# 42
  • Мнения: 457
Филма беше много завладяващ! Супер беше!  bouquet Бях казала на мои близки да гледат и те после звъннаха и ми казаха, че са се просълзили.
Обаче на интервюто този оператор защо ме е снимал така отгоре? Направо гледам отдолу като застрелян заек Crazy Всъщност май оператора беше доста високичък newsm78

# 43
  • Мнения: 505
просто нямам думи.....а мъжа ми щото знае че ще се ядосам ако ми смени канала....ме базика..това няма да го гледаш ..нали може да си пусна друго...щях да го застрелям #2gunfire
Браво и все така занапред мили мами!!!

И нека все повече мами от форумските редици да се присъединят към благородното ви дело в мое лице имате един нов такъв Hug
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 44
  • Мнения: 3 861
Филма беше много завладяващ! Супер беше!  bouquet Бях казала на мои близки да гледат и те после звъннаха и ми казаха, че са се просълзили.
Обаче на интервюто този оператор защо ме е снимал така отгоре? Направо гледам отдолу като застрелян заек Crazy Всъщност май оператора беше доста високичък newsm78
Ти Добринка ли си или мацката с оранжевата дълга коса??? Не ви знам никовете, ще ме извиниш, а оператора наистина е бая високичък Grinning. Също така да питам на Ева какъв и е ника???

Ето и още нещо от мен..
Информация "от кухнята"...
Гледайте репортажа по темата(филма в много сбит вариант) в късната емисия на бТВ тази вечер след 22.00 часа

# 45
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Момичета, невероятни сте newsm10 newsm10 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501
Поплаках си, но, мисля, е разбираемо...

# 46
  • Мнения: 510
Lilly,браво за монтажа  Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 47
  • Мнения: 6 155
Страхотни сте, момичета!  smile3501
newsm20

# 48
  • Мнения: 457
Lilly, да, аз съм Crazy

# 49
  • Мнения: 1 883
Браво Браво  Браво  Браво  Браво  Браво  Браво  Браво  Браво  Браво  Браво  Браво   Браво Браво   Браво  Браво  Браво  Браво  Браво  Браво  Браво  Браво  Браво  Браво  Браво  Браво  Браво  Браво
  bouquet

# 50
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
И аз ви гледах ,покланям ви се, вие сте върха smile3525 newsm51 newsm20

# 51
  • София
  • Мнения: 11 692
Лили, има ли начин да сложиш репортажа в нета, да го изтеглим .


Е аз просто го изпуснах и много ме е яд!Ще съм благодарна,ако се появи тук!

# 52
  • Мнения: 7 837
Току що успях и аз да го гледам  Grinning
Браво момичета  Grinning

# 53
Лили, има ли начин да сложиш репортажа в нета, да го изтеглим .


Е аз просто го изпуснах и много ме е яд!Ще съм благодарна,ако се появи тук!

http://www.neterra.net/bg/menu.html

Регистрирайте се и го гледайте пак и пак и пак  Laughing Laughing Laughing

# 54
  • Мнения: 382
От мен също едно голямо БРАВО  bouquet  bouquet  bouquet
Радвам се ,че има такива хора като вас,в мое лице имате още една мама,която да ви помага и подкрепя!!!
Гордейте се с това което правите,заслужавате го  bouquet

# 55
  • Мнения: 1 645
Момичета, стахотни сте.
 newsm20 newsm20 newsm20 newsm20 newsm20 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501

# 56
  • Мнения: 995
Свалям ви шапка!
Това, което правите  ще провокира доброто в хората. Така се прави.  newsm10
Ръкопляскам ви!!!
smile3501

# 57
  • Мнения: 388
БРАВО!БРАВО!БРАВО!БРАВО!БРАВО!БРАВО!БРАВО!БРАВО!БРАВО! smile3501 smile3501 smile3501

# 58
  • Мнения: 515
Ами аз не мога да намеря по-добри думи от долунаписаните. Възхищавам ви се.

# 59
# 60
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Само при мен ли не върви? Cry

# 61
  • Мнения: 4 371
Как пък ме разпознахте, бе? Мен само в гръб ме даваха Crazy Пишех там разни неща Laughing И с една розова шапка ме дадоха, но който не ме познава, не знае че съм аз Laughing
Лили, филма наистина е много хубав, с мъжа ми не се сдържахме cry Embarassed

# 62
  • Мнения: 5 577
Дуци, малко недоскив май - даваха те на няколко пъти, един кашон разопакова и даже мога да ти кажа с какво беше облечена.  Peace В лице беше, много елегантна както винаги.  Hug

# 63
  • Мнения: 4 371
Благодаря ти Hug
Това с кашона съм го пропуснала, но малкия много пищеше. Ще го гледам в нета Simple Smile

# 64
  • sofia
  • Мнения: 7 477
благодаря от името всички момичета,с чиято помощ стигнахме до тук  bouquet  bouquet  bouquet

филма наистина беше страхотен Heart Eyes

някой питаше кой кой е.

аз съм Роси,Мария е Magnoliamm,Ева не пише тук,мацката с червената коса е Мерилин..........хайде и другите да се разкрият #2gunfire #2gunfire

# 65
  • Мнения: 5 299
С огромно удоволствие гледах филма и много се гордея с вас Grinning МНого ми се иска да мога да помогна с нещо(обаче не съм от Сф) Confused Тези дни ще организирваме в Русе нещо подобно Laughing

# 66
  • София
  • Мнения: 2 044
                           БРАВО МОМИЧЕТА,ЖЕСТОКИ СТЕ!!!!!

# 67
  • Варна
  • Мнения: 109
...И аз го гледах!
От мен също едно голямо БРАВО !!!!  newsm20
Радвам се ,че има такива хора като вас,в мое лице имате още една майка,която ще се радва да се присъедини към вас!!!

# 68
  • sofia
  • Мнения: 7 477
С огромно удоволствие гледах филма и много се гордея с вас Grinning МНого ми се иска да мога да помогна с нещо(обаче не съм от Сф) Confused Тези дни ще организирваме в Русе нещо подобно Laughing

  bouquet
ако  ви трябва инфо-свиркайте Wink
влез в темата в мамешкият форум,тя е закована Flutter Simple Smile

# 69
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
ЧУДЕСНИ СТЕ

  bouquet  bouquet  bouquet

# 70
  • София
  • Мнения: 1 677
БРАВО,МОМИЧЕТА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! newsm51

ТОВА,КОЕТО ПРАВИТЕ Е МНОГО НАСЪРЧИТЕЛНО.

И аз съм готова да се включа,заедно с цялото си семейство.

Бог да ви благослови за всичко,което правите за тези малки,мили деца! Hug

# 71
  • Мнения: 2 249
Филма беше много завладяващ! Супер беше!  bouquet Бях казала на мои близки да гледат и те после звъннаха и ми казаха, че са се просълзили.
Обаче на интервюто този оператор защо ме е снимал така отгоре? Направо гледам отдолу като застрелян заек Crazy Всъщност май оператора беше доста високичък newsm78
Ти Добринка ли си или мацката с оранжевата дълга коса??? Не ви знам никовете, ще ме извиниш, а оператора наистина е бая високичък Grinning. Също така да питам на Ева какъв и е ника???

Ето и още нещо от мен..
Информация "от кухнята"...
Гледайте репортажа по темата(филма в много сбит вариант) в късната емисия на бТВ тази вечер след 22.00 часа
Добринка е-и да знаеш ,че косата ми е червена Wink-или поне така ми се иска Rolling Eyes
Лили,благодарско за филма-много ми хареса оригиналният начин на представяне Hug  bouquet

# 72
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз за съжаление не успях да гледам Репортерите, но гледах репортажа в късната емисия и се разплаках.

# 73
  • Мнения: 3 861
Щом си рекла нека да е червена Wink
Ама оранжева или червена, много готин е цвета Wink
Много се радвам, че ти е харесал начина на представяне

# 74
# 75
  • sofia
  • Мнения: 7 477
БРАВО,МОМИЧЕТА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! newsm51

ТОВА,КОЕТО ПРАВИТЕ Е МНОГО НАСЪРЧИТЕЛНО.

И аз съм готова да се включа,заедно с цялото си семейство.

Бог да ви благослови за всичко,което правите за тези малки,мили деца! Hug

рядко пускаме отделни теми в Клюкарника,за да не товарим форумите Wink
всичко се пуска и обсъжда в темата ни в мамешкият форум,заповядайте там  bouquet

# 76
  • Мнения: 270
НЯМАМ ДУМИ ГЛЕДАМ И ВИ СЕ ВАЗХИЩАВАМ   bouquet


 newsm10

# 77
  • Мнения: 244
Филмът беше страхотен! Мисля, че той ще даде така желаната гласност на движението, а с нея - и повече последователи.
Гледахме го цялото семейство, а когато свърши, мъжът ми искрено каза, че е горд, че  участвам в нещо толкова хубаво ( а аз съвсем не съм от най-активните). И това го казва човек, който отдавна знае за дейността на движението, представете си какво въздействие е имал филмът върху хора, които не са и чували за него!
БРАВО МОМИЧЕТА!   bouquet

# 78
  • София
  • Мнения: 2 623
МОМИЧЕТА, ДУМИТЕ НЕ СТИГАТ ДА ИЗРАЗЯ ТОВА, КОЕТО ЧУСТВАМ - ПОКЛОН ДО ЗЕМЯТА !!!
ПРЕКЛАНЯМ СЕ ПРЕД ВСИЧКИ МОМИЧЕТА, КОИТО ПРАВЯТ ТОВА ДА СЕ СЛУЧВА .
БЯХМЕ НА РОЖДЕН ДЕН НА МАМА ЦЯЛАТА РОДА И ВСИЧКИ БЯХА ПРИТИХНАЛИ И ОТ ВРЕМЕ НА ВРЕМЕ БЪРШЕХА ПО НЯКОЯ И ДРУГА СЪЛЗА СКРИШОМ.
ЛИЛИ И НА ТЕБ ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ. НА КРИСТИНА БАКСАНОВА СЪЩО ЗАТОВА, ЧЕ Е ВЗЕЛА ИДЕЯТА ПРИСЪРЦЕ И Е НАПРАВИЛА ТАКЪВ ПРЕКРАСЕН МАТЕРИАЛ.
ТОВА КОЕТО ПРАВИТЕ ВСИЧКИ ВИЕ Е БЕЗЦЕННО !

# 79
  • Мнения: 877
НАЙ-ГОТИНИТЕЕЕЕЕ![/size]

# 80
# 81
  • Мнения: 2 271
Прекланям се пред вас!Веднага се изфуках на мъжо,че това са от "нашите"момичета! Peace  bouquet

# 82
  • Мнения: 3 861
За невиделите, за неразбралите, за неможещите да го гледат от нета - повторението на филма тази нощ е към 3:00 - 3:30, след повторението на „Сблъсък“.

# 83
  • Мнения: 1 312
Гледах, плаках, радвах се и се надъхвах.
ПОКЛАНЯМ ВИ СЕ МОМИЧЕТА!Не знам какво още да кажа освен
БРАВО! smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 newsm20 newsm20 newsm20
smile3525 smile3525 smile3525

# 84
  • Мнения: 244
Момичета, влезте в темата в Бъдещи и настоящи майки - съвсем непознати тук  хора, провокирани от предаването са потърсили сайта и са писали там с желание да помогнат!
Това се казва резултат!   bouquet

# 85
  • София
  • Мнения: 2 623
Лили дали го има филма качен в нета да го изтегля ?

# 86
  • Мнения: 1 006
Невероятни сте момичета!Възхищавам ви се за това,което сте направили и правите,за да помогнете тези дечица!Поздравявам ви за прекрасният филм!

# 87
  • София
  • Мнения: 415
Браво, майчета

И ние с мъжа ми бяхме от "ревльовците". И ще се радвам, да ни броите едни от вас вече.
Досега носихме наши и на бебко дрешки и други дреболии в разни домове - където ни хрумне. (Понякога с известно нежелание и неудоволствие ги приемаха... Чак малко неудобно и обидно ни ставаше.) Преди това, в офиса организирах няколко такива акции за дарения на храна, играчки и дрешки. Ще се радвам, ако мога да помогна. А сега отивам да проверя във вашата си тема къде и как да стане това.

Поздравявам ви още веднъж и съм сигурна, че заради "репортерите" ще има лавина от желаещи да помогнат. Използвайте ни максимално. Heart Eyes

# 88
  • Мнения: 2 257
Нямате представа как действа това нещо в чужбина.....Думи също нямам, да опиша колко високо стоите в моите очи, всички вие, прекрасни момичета....Развълнувах се, признавам си, после извиках мъжа си и го гледахме с него, като му превеждах....На кадъра с малките дечица, пеещи " На зелената морава" и той се трогна....Каза така, цитирам: "Като отидем в България е добре да ги посетим, да помогнем с нещо"....Зарадвах се, че прочете мислите ми.

Когато си дойда в София лятото, живот и здраве,  лично ще се свържа с момичетата от фондацията, защото искам с цялото си същество да помогна с каквото мога.
Моите най-искрени уважения!

Филмът също е изпипан - поздарвления за авторите му!

# 89
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Нямате представа как действа това нещо в чужбина.....Думи също нямам, да опиша колко високо стоите в моите очи, всички вие, прекрасни момичета....
Подписвам се под това.

# 90
  • Мнения: 1 393
Нямате представа как действа това нещо в чужбина.....Думи също нямам, да опиша колко високо стоите в моите очи, всички вие, прекрасни момичета....
Подписвам се под това.


И аз също!   bouquet   bouquet   bouquet

# 91
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Поплакахме си семейно и ние. Много сме горди с вас, момичета (и момчета  Grinning) от "Движението".  newsm51 newsm51
Прекрасен филм, браво на Лили, Криси и целия екип.  newsm51

# 92
  • Пловдив
  • Мнения: 709
Мамите на България!!!

Радвам се, че ви има. Нямах търпение да дойда на работа, за да напиша колко прекрасни бяхте и да ви кажа, че това е най-благородното дело, което правите. Повярвайте ми ако разбера, че в Пловдив се организира нещо подобно ще се включа и аз. Винаги има с какво да помогнем. Може да е с една торбичка, но както каза Мария, като се съберем 30 майки с торбичка ще станат 30 торбичики. Повярвайте ми, от скоро съм в този форум, но се убеждавам за сетен път, че тук всичко е истинско!

Браво момичета!   bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: пн, 27 фев 2006, 09:37 от Darusia

# 93
  • Бургас
  • Мнения: 6 278
Прекланям се пред вас!Веднага се изфуках на мъжо,че това са от "нашите"момичета! Peace bouquet


и аз така   newsm10

# 94
  • Мнения: 306
                                                                                                                                                                         поздрави,но това кой се е ГЛЕДАЛ ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА,кой с каква коса е,как са го снимали,с какво е бил обле4ен,колко е бил елегантен и т.н. май е било по съществено от самият филм!!!не се заяждам,но доста бие на очи от написаното до тук.тъпо е да участваш в подобно нещо с надеждата да се видиш по телевизията.по интересно би било да разкажете за впечатленията си от там,за емоциите си...
Цитат

Последна редакция: пн, 27 фев 2006, 09:59 от KUKURUZKA

# 95
  • Мнения: 2 332
Не можах да го хвана от началото и много ме е яд... Но гледаме ние и мъж ми по едно време вика: "ето, виждаш ли какво правят хората, а не като във вашия форум"; аз (веднага): "Те са от нашия форум" - разбих го направо Wink.
Момичета, страхотни сте, искам и аз да се включа поне в една акция, и наистина мисля да го осъществя...
П.П. Нещо не мога да го дръпна от тук - май трябва да си регистриран?

# 96
Поздравления и от мен, дано вашите действия бъдат последвани и от други, давате ни страхотен пример.

# 97
  • Мнения: 4 371
Благодаря ти Hug
Това с кашона съм го пропуснала, но малкия много пищеше. Ще го гледам в нета Simple Smile
                                                                                                                                                                            поздрави,но това кой се е ГЛЕДАЛ ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА,кой с каква коса е,как са го снимали,с какво е бил обле4ен,колко е бил елегантен и т.н. май е било по съществено от самият филм!!!не се заяждам,но доста бие на очи от написаното до тук.тъпо е да участваш в подобно нещо с надеждата да се видиш по телевизията.по интересно би било да разкажете за впечатленията си от там,за емоциите си...
Първо, цитата не е мой.
Второ ти влезеш за да напишеш с една дума "поздрави" и след това 3 реда да критикуваш?
Близките ми и аз знаем какво означават домовете и децата за мен, не съм длъжна точно на теб да давам обяснение.

# 98
  • София
  • Мнения: 2 958
БРАВО , ЛИЛИ!!!!!

Браво и на всички участници във филма за благородството ви !Възхищавам ви се!  bouquet

# 99
  • Мнения: 918
                                                                                                                                                                        поздрави,но това кой се е ГЛЕДАЛ ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА,кой с каква коса е,как са го снимали,с какво е бил обле4ен,колко е бил елегантен и т.н. май е било по съществено от самият филм!!!не се заяждам,но доста бие на очи от написаното до тук.тъпо е да участваш в подобно нещо с надеждата да се видиш по телевизията.по интересно би било да разкажете за впечатленията си от там,за емоциите си...
Цитат

Глупаво е да критикуваш хора, които не познаваш. Човек трябва да чете внимателно!

# 100
  • Мнения: 1 413
Браво мами!
Седя тук и рева с крокодилски сълзи - щастлива съм, че общувам с вас, вчера на всички близки тръбих "това са моите мами"!
Много ви обичам! Вие сте истински ХОРА!
Пак се разревах! Embarassed

Ан Мари, много се радвам, че те бяха снимали доста и не можеш да скриещ щастливите си очи и благородната душа!  Hug Много се радвам, че те познавам!

# 101
  • София
  • Мнения: 2 164
Поздравления, момичета!   bouquet
Прекланям се пред това, което правите!

# 102
  • Мнения: 377
 newsm20 newsm20 newsm20  Hands Clap newsm51

                                                                                                                                                                        поздрави,но това кой се е ГЛЕДАЛ ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА,кой с каква коса е,как са го снимали,с какво е бил обле4ен,колко е бил елегантен и т.н. май е било по съществено от самият филм!!!не се заяждам,но доста бие на очи от написаното до тук.тъпо е да участваш в подобно нещо с надеждата да се видиш по телевизията.по интересно би било да разкажете за впечатленията си от там,за емоциите си...
Цитат

Мога единствено да кажа, че щом си го помислила това, сигурно ти би го направила, би си "изгубила" 2 години, "с надеждата да се видиш по телевизията".  Sick Но за някои хора има и по-важни неща.
Момичетата вече са казали, че повече информация за това което правят има в темата в мамешкия форум.
А филма наистина беше страхотен и постига целта си - да популяризира движението и да се включат повече хора, което е страхотно.   bouquet

# 103
  • Мнения: 2 922
Цитат
А филма наистина беше страхотен и постига целта си - да популяризира движението и да се включат повече хора, което е страхотно. 

Така е! Супер беше!   bouquet

# 104
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Поклон пред Вас и дейността Ви!     bouquet
Невероятни мами  Heart Eyes Heart Eyes

# 105
  • Мнения: 1 381
Не можах да го гледам вчера и много ме е яд. Само като чета постингите ви ми се насълзиха очите.

Лили, няма  ли начин да го качиш някъде та да можем да го гледаме.   bouquet

# 106
  • Мнения: 1 038
За съжаление и аз не успях да го гледам,умирам от яд.
Момичета невероятни сте,правите толкова добро. HugБраво,нямам думи,дано повече хора се включват в акциите. Hug


# 107
  • София
  • Мнения: 2 686
Поздравления и от мен! Страхотни сте!

А филма, според мен, ще постигне целта си!

# 108
  • Мнения: 1 425
Незнам какво друго да Ви кажа момичета освен  newsm20
Продължавайте все така - напред и нагоре. Дано има повече такива невероятно хора като вас   bouquet

# 109
  • Мнения: 421
 newsm74 newsm10 newsm74

БРАВО!

# 110
Отново се включвам по молба на моята свекърва:
след като гледахме вчера филма, тя ме помоли да ви пиша че ИСКА ДА СЕ ВКЛЮЧИ БЕЗВЪЗМЕЗНО ВЪВ ВАШИТЕ НАЧИНАНИЯ. Тя е архитект, има магазин точно срещу Операта, и ако имате нужда от някой който да ви проектира, начартае, и т.н. - моля свържете се с мен, ще предам нейните контакти. Тя наистина е много впечатлена и иска да ви помогне с каквото може, от все сърце.

# 111
# 112
  • Мнения: 226
За съжаление не успях да гледам-  bTV Репортерите, но гледах репортажа от късните новини и мога само да се поклоня пред вас и да ви пожелая успех за напред.

# 113
  • Мнения: 4 242
И аз не можах да гледам и е се радвам ако някой качи материала.

Но ми разказаха а и доста почетох и се прекланям пред вас момичета! Чудесни сте!  bouquet

# 114
  • на село
  • Мнения: 3 893
Браво момичета!
С гордост разказвах на мъжа ми, че това са мами от форума.
Искрено  ви се възхищавам за това, което правите.   bouquet

# 115
  • Мнения: 4 473
Поклон пред Вас, момичета!
Гордея се, че Ви познавам и че съм част от това голямо семейство!

# 116
  • Мнения: 10 758
Нямам думи просто, момичета вие сте страхотни, прекланям се пред вас!  bouquet
Гледахме го цялото семейство, даже майка ми се обади да ми каже, че има предаване за вас.
Невероятни сте!  bouquet

# 117
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
                                                                                                                                                                        поздрави,но това кой се е ГЛЕДАЛ ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА,кой с каква коса е,как са го снимали,с какво е бил обле4ен,колко е бил елегантен и т.н. май е било по съществено от самият филм!!!не се заяждам,но доста бие на очи от написаното до тук.тъпо е да участваш в подобно нещо с надеждата да се видиш по телевизията.по интересно би било да разкажете за впечатленията си от там,за емоциите си...
Цитат

Ти изобщо наясно ли си какво правят тези момичета за тези домове???
Май хич не ти е ясно.Преди да пишеш, каквото и да е първо прочети,помисли и тогава пиши.
Момичета аз писах и във другата тема но и тук да се отчета.Филмът беше много интересен.Страхотни сте.  bouquet

# 118
  • Мнения: 306
АБСОЛЮТНО СЪМ НАЯСНО С ТОВА КОЕТО ПИША!НАЯСНО СЪМ И С ДОМОВЕТЕ ЗА СИРАЦИ,СЪС ЗНАЧЕНИЕТО НА ДУМАТА БЛАГОТВОРИТЕЛНОСТ И РЕД ДР.НЕЩА.НЕ МОГА ДА РАЗБЕРА КОГО ТОЛКОВА СЪМ ОБИДИЛА С МНЕНИЕТО СИ?НЕЩО ЛОШО ЗА НЯКОГО ДА СЪМ КАЗАЛА,А ЗА САМИЯТ ФИЛМ???И НЯМАМ НАМЕРЕНИЕ СЛЕД 2г.ДА МЕ СНИМАТ КЪДЕТО И ДА БИЛО/както бях упрекната/,ПОМАГАЛА СЪМ И ЩЕ ПРОДЪЛЖАВАМ ДА ГО ПРАВЯ,УВАЖАВАМ ХОРАТА,КОИТО СЪЩО ПОМАГАТ,А ЗА КРИВОРАЗБРАЛИТЕ И ДОКАЧЛИВИТЕ-ВСЕКИ ИМА ПРАВО НА ГЛАС! Grinning

# 119
  • Мнения: 3 569
Не съм гледал, но това, което правите е чудесно !

# 120
  • Мнения: 5 647
Хванах го накрая, но мога да кажа само едно- СТРАХОТНИ СТЕ!!!
А кои бяха мамите? Embarassed

# 121
  • София
  • Мнения: 5 828
Не съм го гледала за съжаление, но отдавна ви се възхищавам момичета, за това, което правите   bouquet

# 122
  • sofia
  • Мнения: 7 477
АБСОЛЮТНО СЪМ НАЯСНО С ТОВА КОЕТО ПИША!НАЯСНО СЪМ И С ДОМОВЕТЕ ЗА СИРАЦИ,СЪС ЗНАЧЕНИЕТО НА ДУМАТА БЛАГОТВОРИТЕЛНОСТ И РЕД ДР.НЕЩА.НЕ МОГА ДА РАЗБЕРА КОГО ТОЛКОВА СЪМ ОБИДИЛА С МНЕНИЕТО СИ?НЕЩО ЛОШО ЗА НЯКОГО ДА СЪМ КАЗАЛА,А ЗА САМИЯТ ФИЛМ???И НЯМАМ НАМЕРЕНИЕ СЛЕД 2г.ДА МЕ СНИМАТ КЪДЕТО И ДА БИЛО/както бях упрекната/,ПОМАГАЛА СЪМ И ЩЕ ПРОДЪЛЖАВАМ ДА ГО ПРАВЯ,УВАЖАВАМ ХОРАТА,КОИТО СЪЩО ПОМАГАТ,А ЗА КРИВОРАЗБРАЛИТЕ И ДОКАЧЛИВИТЕ-ВСЕКИ ИМА ПРАВО НА ГЛАС! Grinning

всеки има право на мнение   bouquet
важен е примера и ефекта за децата WinkИначе,нас кучета ни яли......Има  50 мейла в пощата,50 нови мнения в темата ни,поне 100 човека готови да помагат и от това ще спечелят поне 1000 деца.А ние ще похарчим поредните си пари от семейният бюджет.Но това си е наш проблем Hug
Та,мнението се и твое и го казваш,ок Simple Smile

# 123
  • Мнения: 377
всеки има право на мнение bouquet
важен е примера и ефекта за децата WinkИначе,нас кучета ни яли......Има 50 мейла в пощата,50 нови мнения в темата ни,поне 100 човека готови да помагат и от това ще спечелят поне 1000 деца.А ние ще похарчим поредните си пари от семейният бюджет.Но това си е наш проблем Hug
Та,мнението се и твое и го казваш,ок Simple Smile

newsm74

# 124
  • Мнения: 6 206
Момичета, знаете моето мнение, светът е по-хубав с постъпки като вашите!
Пожелавам ви  да виждате все повече детски усмивки!

# 125
  • Мнения: 160
Най-после успях да видя репортажа - браво и от мен, момичета!   bouquet Радвам се, че има хора като вас с такива големи сърца - а децата са толкова сладки - нямам думи...
Желая ви още много успехи - ще се радвам и аз да помагам с каквото мога, макар и отдалеч.

# 126
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Най-после успях да видя репортажа - браво и от мен, момичета!   bouquet Радвам се, че има хора като вас с такива големи сърца - а децата са толкова сладки - нямам думи...
Желая ви още много успехи - ще се радвам и аз да помагам с каквото мога, макар и отдалеч.

диди,то си беше филм направо Simple Smile

децата са много сладки-да Heart Eyes

Каспър,имаме нужда от дейни пловдивчанки Praynig

# 127
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Здравейте и добре дошли на вси4ки нови мами и от мен-аз съм Мария Милева. 


Радвам се,4е сме провокирали толкова положителни емоции у Вас с това което правим,и съм сигурна ,4е във Ваше лице ве4е имаме много нови приятели и доброволци.
Благодаря ви,4е оценяте усилията ни да направим тези деца малко по-щастливи и сигурни,в това,4е на някой им пука за тях,а сега и с Ваша помощ,доброто наистина ще триумфира


 БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА ПОДКРЕПАТА И ДОБРЕ ДОШЛИ  ПРИ НАС!     [/size]

Ако има желаещи за ходенето в Перник,на 1ви март,за празника на мал4овците ,нека ми се обади на 0888 84 99 32,защото се о4ертава да ходя с празна кола.........

# 128
  • Мнения: 3 861
Лили, няма  ли начин да го качиш някъде та да можем да го гледаме.   bouquet
Ева, не мога да го качвам в нета, не искам неприятности после в работата Wink, но мога да ти дам едно копие да го гледаш ако искаш, ако мартенската форумска среща ти се струва много далеч може да измислим друг начин да ти го дам по рано Heart Eyes

# 129
  • Мнения: 625
    Жалко,изпуснала съм Cry

# 130
  • Мнения: 6 206

Каспър,имаме нужда от дейни пловдивчанки Praynig
E, аз, разбира се, с каквото мога винаги ще помагам, но не винаги го имам времето, особено през деня.
Иначе, винаги с удоволствие!

Общи условия

Активация на акаунт