Висше училище Международен колеж

  • 1 693
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 70
Здравейте, приятели, трябва ми информация за това учебно заведение от хора, които са учили или учат там, или имат такива познати. Реализацията после как е, интересувам се главно в чужбина. Стажовете как са, те ли избират къде да те пратят и т.н.? Задочниците могат ли да се възползват от стипендия или обучение на разменни начала? Може би ще имам и други въпроси, но като за начало това е, ако искате може и на лични. Ще сте ми от полза много, благодаря предварително.  bouquet

# 1
  • Мнения: 70
Повдигам темата, видях, че са въвели и нови специалности, а знам, че тук има хора, които са учили там.   bouquet

# 2
  • Мнения: 2
Бързо отговарям - имам приятелка, която учи там. Тя пътува за стаж в Испания и ходи за един семестър в Бирмингам за Еразъм. Стажове предлагат, но и ти трябва да си с добър профил, за да те одобри някоя фирма. Моята близка сега завършва с диплома от колежа и от английски университет защото учеше на английски по някаква съвместна програма. Имаше много чуждестранни състуденти и състудентки Wink. Опитват се да предлагат европейско образование, май им се получава.

# 3
  • Мнения: 306
 Това за кой Международен колеж става дума? Аз се интересувам за този в Добрич? Ако някой има впечатления или каквото й да е информация , моля нека пише!

# 4
  • Мнения: 2
Здравейте,
Аз бях студентка  Ако може да се каже Там (Колежа)!!! Защото това не е ама в никакъв случай  университет а просто казано платено полувисш е образование, парична (добре смазана (Схема) или машина за пари.
Реалността е много различна от това,  което се описва или информацията, която се свежда или можете да срещнете в базисно търсене по форуми, информационни медии и Интернет сайтове.
 ЗАПИТАЙ те се ако е наистина так  реномирано както ви се представя и толкова добро, защо няма Наплив за там и всеки курс е от по най-много десетима  и защо няма един форум  в които да е похвален  или мразен от студенти. Тук е и за мен разковничето(Еврика)!... Информацията относно това място  е прекалено добре оркестрирана. С други думи НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ.  От първо лице Ви споделям със умисъл да се предпазите от Тази ИЗНУДВАШ ТА машина за пари, Псевдо преподаватели, Псевдо методика на преподаване и не на последно място Псевдо от ценяване (било то всеки пат тенденциозно  с  една единствена цел Възпиране изнудване и обслужване на техните заплати.
Образовайте се или Вашите деца в УНИВЕРСИТЕТ  или пробвайте за да се уверите в истинността на моите думи за този  УНИВЕРСИТЕТ.

Общи условия

Активация на акаунт