Заплетена коса

  • 15 080
  • 60
  •   1
Отговори
  • Мнения: 386
дъщеря ми е с дълга, но тънка коса, която се заплита иииии е трудно да се среши. на 4 години е и скубането е страшно. имам шампоан за леко разресване, и олио за коса, и търпение, и тапи за уши, но моля за съвет как да е по-лесно...

Последна редакция: ср, 30 юли 2014, 10:35 от Редактор*

# 1
  • Уистерия Лейн
  • Мнения: 214
С дългата коса сресването винаги трябва да започва от долу.
Решиш от към върховете,като" подпираш" към корените'после минаваш към корените и така издърпваш до долу,след като добре си сресала краищата. Уф, дано си ме разбрала ,че не мога да го обясня както трябва. Confused
При мен това действа.

# 2
  • Мнения: 10
И ние сме така, но я хващам леко като на опашка с ръка и почвам бавно да реша краищата защото иначе не дава. Sad После бавно и търпеливо разресвам.

# 3
  • Мнения: 3 292
Имахме същият проблем, изпозлвахме вскякакви маски и шампоани, след подстригване беше по-добре, но само временно.
Наши приятели ни показаха това чудо, около 20-25лв е.


Купихме го и се родихме, вече 2-3 години разресването е в пъти по-лесно. Все ми се струваше някаква измама, но ефекта е огромен.

# 4
  • Мнения: 386
това го видях в нета и му се зачудих.
от асос ли го поръчахте?

# 5
  • Мнения: 3 292
Аз го взех от ebay.co.uk преди 3 години, тогава го нямаше в Бг и не беше известно.
Според мен все едно от къде ще го вземеш.

# 6
  • Мнения: 65
И ние решихме проблема със заплетената коса, скубането и крясъците, точно с тази четка.

Аз я поръчах  от enzo  Peace

# 7
  • Italia
  • Мнения: 1 059
И аз за тази четка идвам да съветвам Simple Smile Аз си я купих от фризьорския салон преди две години (мисля, че струваше около 30 лв) а иначе я има и в алиекспрес, доста с по-ниска цена, но не знам как е откъм качество

# 8
  • Мнения: 18 431
Пробвай да я подстрижеш малко. Дълга, тънка и заплитаща се коса на мен ми звучи като изтощена.  Peace

# 9
  • Мнения: 386
Пробвай да я подстрижеш малко. Дълга, тънка и заплитаща се коса на мен ми звучи като изтощена.  Peace
не мога да я подстрижа. от бебе не дава да й се пипат ноктите и косата. ноктите няма как, режа ги, но косата не си представям как би могла да бъде подстигана. засега.

# 10
  • Мнения: 248
Да се включа и аз за четката. И аз се родих като си я купих преди няколко месеца. В ензо.бг я има за 18 лв. и върши страхотна работа.  Peace

# 11
  • Мнения: 4
Щом не е подстригвана, може би това е основния проблем, предполагам, че и детските косички цъфтят след време. На мен ми помагат балсами и кристали... Може и при нея да свършат работа.

# 12
  • Мнения: 386
Щом не е подстригвана, може би това е основния проблем, предполагам, че и детските косички цъфтят след време. На мен ми помагат балсами и кристали... Може и при нея да свършат работа.
още не е цъфнала, за което помагат много маслата за коса (керастас и сега пантен).
последвах съветите и чакям четката в понеделник.
вчера я изкъпах с много детски шампоан за заплетена коса и след това я навазах обилно с балсам с отмиване и на сутринта беше много по-лесно да я разреша. ще потърся сатенена възглавница, на която да спи - оказва се, че помага при заплитаща се коса

# 13
  • София
  • Мнения: 366
Течни кристали, масло от арган - и на мен помага Embarassed

# 14
  • Мнения: 17 546
На колежка на дъщеричката също се заплита косата, както и моята, та от нея научх за детски спрей за лесно разресване на Avon. Върши работа, мирише хубаво и не е скъп.

Общи условия

Активация на акаунт