Отговори
  • Мнения: 1 393
Много ми е трудно съвсем сама всеки ден с два броя малчовци.Преди имахме количка за породени,но каката изяви желание да ходи и след 1-2месеца ентусиазмът и спадна и сега след 10-15м.рходка иска да я гушна.А това ми е невъзможно,защото трябва да бутам и количка.Знам,че има едни приставки,които се закачат за количката и голамото дете се вози право там.От къде да се сдобия с такова нищо,че вече в чудо се видях и всяка разходка ни е кошмарна newsm78

# 1
Здравей!
И аз съм с породени и имах такъв борд, но го продадох, защото по улиците в София не върши никаква работа. Настилката трябва да е абсолютно равна и на всяко слизана и качване на тротоар, детето трябва да слиза, ти да буташ количка с една ръка с другата да придаржаш борда в зависимост колко е голям тротоара и детето ти някак си да се държи за количката за да пресечете уличката ...
Или продължаваш с количката за породени или тя трябва да ходи, според мен няма друг начин.

Валя

# 2
  • Мнения: 5 228
Има в Премама, струват 120 лв.

# 3
  • Мнения: 745
Искам да питам този порт за всяка количка ли става

# 4
  • Мнения: 2 142
на всичкото отгоре не става за всяка количка, трябва да провериш и да пробваш най-добре, аз ще бъда в същото положение.

Общи условия

Активация на акаунт