Разменям дрехи от момиче за дрехи от момче

  • 1 038
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Ако имате батко, и е на път или се е родила малката сестричка, предлагам разнообразни дрехи и обувки за размяна от момиче на 3 год. Моето момче в момента е на 10мес. Интересуват ме предложения за размер 12мес. и нагоре. Интересуват ме само запазени и съвременни дрешки. Ако имате интерес, може да разгледате обявите ми в OLX.bg , профил: pepelopess, или да питате, защото имам много неща, които не съм снимала и качвала. Ще се радвам да открия заинтересовани мами!

# 1
  • UK
  • Мнения: 4 308
Може би ще преместят темата, но и на мен ми стана интересно, има ли някъде обща тема за размяна на детски дрехи? И аз имам доста дрехи за момче, но нямам за момиче. Някак предпочитам размените и уговорките да стават тук, не в oxl. Тук имам повече доверие на момичетата отколкото на рейтингите в сайтовете за размяна и продажба. Държа на размяна, не продажба.

# 2
  • Мнения: 7
Ами ако имате момиче, може да разменим нещо. Аз имам дъщеря на 3. А синът ми е на 10мес.

# 3
  • UK
  • Мнения: 4 308
Аз писах съобщение на лични, но не ми отговорихте.  Peace
При мен е обратното - имам момче на 3 г. и момиче на 8 мес., но излизаме в отпуски и ще пътуваме, евентуално в края на месеца може да пиша и да се разберем нещо.

Общи условия

Активация на акаунт