Мръсен ден на хранене

  • 3 725
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Доста слушах за този мръсен ден- 1 път всяка седмица да си позволяваш да ядеш каквото искаш,в каквито количества искаш,правели го дори и фитнес машини като Скалата и други известни фитнес маняци,а както и много обикновени трениращи и отслабващи. Вие практикувате ли такива дни и ако да,колко често и вредат ли тези дни на отслабването същност и на режима,който се спазва,по някакъв начин? Четох,че няма как от 1 ден да си развалиш храненето и т.н.,вие как мислите?  Peace

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 2 136
Може би няма как от 1 ден да стане проблем, ако обаче можеш да се ограничиш в този 1 ден. Аз за жалост съм от хората които: 1 ден не е проблем, дали 2 ще са проблем? newsm78 и после  newsm45 а сега как ще го оправя този проблем.
За да се установи дали нещо е проблем трябва може би да го изпиташ на себе си?!

# 2
  • Мнения: 780
Аз съм "за",но само за 1 ден  Peace и след това здравословна храна  Peace

# 3
  • Мнения: 8 875
Да, правя го - веднъж седмично до към 16 ч.
Но през останалите 6 се храня доста стриктно, така че не виждам проблем  Peace

# 4
  • Мнения: 2 854
Проблема е там, че някои хора приемат този ден за манна небесна и давай да се натъпчем като за последно. Смисъла не е във възможността за безразборно тъпкане с храна.

# 5
  • Мнения: 3 031
Аз го правя всяка седмица. Един ден ям любими неща - пица, Макдоналдс, кофа КФС, чипс... Не ми се отразява на теглото. През другите дни - месо, салати, зеленчуци, таратор, сирене.

# 6
  • Мнения: 4
Когато го правя,на другия ден съм + половин или цял един килограм,възможно ли е наистина това да е качено тегло или е задържана вода?

# 7
  • Мнения: 8 875
Когато го правя,на другия ден съм + половин или цял един килограм,възможно ли е наистина това да е качено тегло или е задържана вода?

Зависи, с какво чийтваш  Peace Но по-скоро мисля, че е задържана вода - няма как да качиш килограм подкожни мазнини за 1 ден - това е огромно количество  Peace Peace

# 8
  • Мнения: 1 599
Аз също правя такъв ден, това не значи, че трябва да ядеш всичко което видиш. В този ден ям това, което ми липсва през седмицата - шоколад, сладолед и така не лишавам организма си от нищо.


fornarina_fresh след като си + 1 кг., като минеш пак на режима (диетата ) не го ли сваляш за 1-2 дни? Аз обикновено съм + 500-700 гр. и ако един ден съм на режим този + изчезва.

# 9
  • Мнения: 4
Аз също правя такъв ден, това не значи, че трябва да ядеш всичко което видиш. В този ден ям това, което ми липсва през седмицата - шоколад, сладолед и така не лишавам организма си от нищо.


fornarina_fresh след като си + 1 кг., като минеш пак на режима (диетата ) не го ли сваляш за 1-2 дни? Аз обикновено съм + 500-700 гр. и ако един ден съм на режим този + изчезва.

Да,обикновено се нормализира теглото след няколко дни. Ами на мен ми липсват доста от вредните храни,лошо ли е ако се тъпча през този ден?  Embarassed

# 10
  • Мнения: 1 599
Аз също правя такъв ден, това не значи, че трябва да ядеш всичко което видиш. В този ден ям това, което ми липсва през седмицата - шоколад, сладолед и така не лишавам организма си от нищо.


fornarina_fresh след като си + 1 кг., като минеш пак на режима (диетата ) не го ли сваляш за 1-2 дни? Аз обикновено съм + 500-700 гр. и ако един ден съм на режим този + изчезва.

Да,обикновено се нормализира теглото след няколко дни. Ами на мен ми липсват доста от вредните храни,лошо ли е ако се тъпча през този ден?  Embarassed


 Не е лошо да имаш такъв ден ако в другите 6 дни си стриктна на даденият режим  Peace  След известно време стомаха ще ти се свие и няма да изпитваш нужда да се тъпчеш а просто в този ден ще  ядеш нещата, които ти липсват  Peace

# 11
  • Мнения: 8 875
Ъъъ, какво означава да се тъпчеш  newsm78
Ако изпитваш непреодолимо желание да изядеш всичкото ядене на света, просто си търси занимание през този ден, а недей да стоиш на дивана - повече свободно време, повече изядена храна

# 12
  • Мнения: 4
Това сигурно ли е,че стомахът се свива и вече количествата храна,които си приемала преди,ти е трудно да ги приемаш,четох го на няколко пъти,ако е вярно,ще е доста хубаво,а като че ли и аз самата усещам нещо такова  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт