Кърт Вонегът

  • 1 229
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 568
Доколкото знам го е писала жена... някаква журналистка ... но това не е толкова съшествено.
Важна е идеята!

# 16
Този линк ми го подаде възторжена позната. Ако има възможност някой лекичко да редактира заглавието само, ще е съвсем честно и истинско. Така хората се подлъгват само по името. Ултрапракрасен пример за некоректността на интернет. Защото нито Вонегът, нито женицата са виновни. Тя си го е написала във вестничето и се е подписала под него. След сума ти време някой го пейстнал в мрежата, сменил заглавието и лудостта се е родила. Скапана работа е мрежата, колкото и биберонни тайни да сме си обменили.

# 17
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Това му изказване го има и под формата на песен : Baz Luhrmann - Sunscreen  Wink
Да,добре ми е известно това парче  Peace!Голям фен съм му!
Текста е як,пък на когото ще да е.

# 18
  • Мнения: 625
  Като  чета такива неща обикновенно се сещам ,че живота е кратък,че някак си минава покрай мен и си давам сметка че отдавам прекалено голямо внимание на дребните проблемчета newsm78

# 19
  • Мнения: 6 315
Mary Schmich е авторката на този текст и е писала статията за Чикаго Трибюн през 1997.

Много ми е люмбим Simple Smile!   bouquet

# 20
  • Мнения: 4 202
Много благодаря, наистина ми повдигна настроението. Това е един от любимите ми текстове и един от любимите автори. Много отдавна не го бях чела, супер е и разбира се за плажното масло е прав, както и за всичко останало.

Общи условия

Активация на акаунт