хиперактивно дете

  • 14 242
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
здравей те на всички мами.пиша ви защото при моята дъщеря се проявява нещто като хипеактивност не  е потвардена от лекар но по поведението разбирам че нещо има.Вече е на 4 години недоносена без проблеми.Играе с деца комуникира без проблем ,концентрира се но има нещо диво в нея и постояно пипа всичко навсякаде трудно приема ; не,неможе или  нестава ;за отговор.Ако има подобни случай ми пишете.Предварително благодаря!!!!!

# 1
  • Мнения: 636
Това изобщо не е хиперактивност !

# 2
  • Мнения: 351
Най-доброто, което може да направите за вас и детето е- консултация с лекар Peace
( ако това състояние наистина ви притеснява)

Моята племенница беше изключително буйно и непослушно дете на 4, но с времето се кротна   Hug

# 3
  • Мнения: X
Според мен това не е повод за притеснение

# 4
  • Мнения: 2 486
Много неграмотен пост,почти нищо не разбрах.
Много лесно  и бързо поставяте диагнози. Това е сериозно състояние и не може с лека ръка да се поставя .
Доколкото въобще разбрах нещо ,повече ми прилича на разглезено дете. Така че,преди да поставяте диагнози ,прочетете някоя и друга книга за възпитанието. Полезно е.

# 5
  • Мнения: 10 993
моето дете беше такова, сега е на 7,5 години и е по - поносимо. С времето нещата се уталожват. Запиши я на спорт. Но ако много се притесняваш е по-добре да направиш консултация с психолог. И не слушай много много хората, които ти казват че е разглезена, децата са различни и това, че някои не е имал подобен проблем не му дава право да дава мнения и епитети.

# 6
  • София
  • Мнения: 44 014
От поста ми се вижда едно нормално, просто  активно дете.
Кое му е хиперактивното не разбрах, че пипа и не приема лесно Не за отговор... че те почти всички деца са такива, по-страннон щеше да ми е  ако беше обратното.

Понеже инфото е много малко, как, защо и в какви ситуации е това не, не е ясно дали наистина просто не е поразглезено детето, дали просто вие нямате правилния подход или какво точно се случва.

Пишеш, че в комуникации, игри и концентрация проблем няма... при хиперактивните деца  има, обаче.

# 7
  • Мнения: 836
Цитат
трудно приема ; не,неможе или  нестава ;за отговор.

До колкото четох, преди да родя, това се отнася за всички деца. Те просто пропускат подобен вид забрани. Препоръчва се да се пробва забраната да не включва "НЕ"

Общи условия

Активация на акаунт