28.02-лунната диета

  • 3 440
  • 111
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 269
И аз ще гладувам утре Wink Килото дето го смъкнах миналата седмица не съм го качила още Hug Макар че утре ме чака голямо бачкане цял ден, може и някой портокал или ябълка да прибавя Rolling Eyes

# 16
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
И аз съм с вас!!! newsm48
Смятам да карам на вода, чай с мед и фрешове!
Е, сутринта задължително и конската доза кафе с мед!
 smile3508 Дано издържа този път... предишните 2 пъти мъж ми все ми убиваше ентусиазма,дано тоя път да не ме подлъже отново! newsm17

# 17
  • Мнения: 93
Бройте ме и мен Simple Smile

# 18
  • Мнения: 1 704
И аз ще погладувам, но ще почна от довечера до утре вечер Grinning иначе рискувам да стана утре към 2,30 през нощта да си похапна, което е доста по-вредно мисля Rolling Eyes Днес също съм намалила доста храната, за да не ми е толкова трудно утре  Wink

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 288
Бройте ме и мен.

# 20
  • Мнения: 513
Включвам се  newsm08

# 21
  • Мнения: 1 809
Да не казвам голяма дума,но този път смятам да се пробвам и аз Rolling EyesДано издържа,че ми писна да съм Animal Pig

# 22
  • Мнения: 93
Сега чета един женски вестник и вижте какво пише:"Новолунието настъпва на 28 февруари, а неговото влияние върху нас ще е най-силно от 3ч. след полунощ на 28-и до същия час на 1 март.Добре е именно през тези 24 часа да дадем отдих на тялото си,като въведем отраничения в храненето или наложим лечебно гладуване." А сега кажете откога ще гладуваме newsm78,че нещо взех да се пообърквам.То няма лошо и 2-та дена да го направим/за по-добри резултати smile3521/.

# 23
  • Мнения: 1 704
Кое по-точно те обърква newsm78 за мен е без значение дали почва в 2,30 или в 3 ч. ?! не се вживявайте толкова..

# 24
  • Севлиево
  • Мнения: 44
Този път и аз ще гладувам, даже започнах от днес и смятам да го карам 3 дни. Дано издържа, вкъщи всички са предупредени да не ме ядосват че по време на глад съм страшна   Mr. Green

# 25
  • Мнения: 1 808
как ми се иска и на мен  Sad
Ама кърмата ми ще спре имам чувството...
Ще се пробвам
Успех на всички ви  Heart Eyes

# 26
  • София
  • Мнения: 18 679
Бе стига глупости, ще ти спре кърмата нанайци...Нищо няма да й стане, вЕрвай ми, кърмя повече от година и половина, правила съм това гладуване поне десет пъти.Напротив - от наливането с вода кърмата ми се увеличава Wink
Недей се оправдава Twisted Evil

# 27
  • Мнения: 93
Това значи ли, че от 2.30 тая нощ до 2.30 в нощта на 28 с/у 1?
Демек целия 28-ми - правилно ли смятам?
да точно така Laughing
,А в статията от вестника пише: 3ч. след полунощ на 28-и до същия час на 1 март.Това предизвика объркването ми,иначе този половин час посред нощ не е от особено значение Simple Smile

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Не знам дали да съм с вас...предния път свалих 1 , освинкях се вечерта и качих 2...май не е за мен

# 29
  • София
  • Мнения: 8 280
Това значи ли, че от 2.30 тая нощ до 2.30 в нощта на 28 с/у 1?
Демек целия 28-ми - правилно ли смятам?
да точно така Laughing
,А в статията от вестника пише: 3ч. след полунощ на 28-и до същия час на 1 март.Това предизвика объркването ми,иначе този половин час посред нощ не е от особено значение Simple Smile
ами то е едно и също
днес след 00:00ч е 28ми
а след 00:00ч на 28 е 1ви
поне за мен newsm78 newsm78 Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт